DTP 2009

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

fidzio
Posty: 514
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:29
Lokalizacja: KWRRB

Post autor: fidzio » 19 wrz 2009, 13:44

Wg rozkładu na stronie SSKS-u pociągi jadą jeden do Błonia i dwa do Grodziska - szczególnie ten ostatni jest interesujący krajobrazowo dla focistów. Pociąg ZTCW pojedzie po układzie podmiejskim.

Rozkład : http://ssks.org/dtp/rozklad.htm

Awatar użytkownika
METALL2357
(METALL22)
Posty: 580
Rejestracja: 29 sty 2008, 22:22
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Kontakt:

Post autor: METALL2357 » 19 wrz 2009, 13:45

fik pisze:
METALL22 pisze:Czyżby się urzędasy z ZTM-u wstydzili
Może powinniśmy być dumni, że nadal znaczącą część zadań przewozowych wykonuje złom?
A co chcesz od Ikarusa ??
Zadbane sztuki są oniebo lepsze od zaniedbanego Solarisa !!
Widać w głowach się przewraca !!!
Zobaczymy pryjdzie zima SROGA ,a Solarisy zamarzną (przedewszystkim komputer pokładowy)
IKARUS FOR EVER :!:

[ Dodano: |19 Wrz 2009|, 2009 13:47 ]
fidzio pisze:Wg rozkładu na stronie SSKS-u pociągi jadą jeden do Błonia i dwa do Grodziska - szczególnie ten ostatni jest interesujący krajobrazowo dla focistów. Pociąg ZTCW pojedzie po układzie podmiejskim.

Rozkład : http://ssks.org/dtp/rozklad.htm
Super :dance: .Dzięki za rozkład i informacje =D>

Awatar użytkownika
vip6744
Posty: 642
Rejestracja: 13 lis 2008, 16:10
Lokalizacja: Ursus - elita stolicy.

Post autor: vip6744 » 19 wrz 2009, 13:53

Hehe, pamiętam to dokładnie, jak na 131 obsługiwanym wówczas wyłącznie przez Ostrobramską zamiast Solarisa Urbino 18 doczekałem się Jelcza nr 4800. Może Ikarusy są przestarzałe, ale właśnie one czyli autobusy nie naszpikowane elektroniką są sprawdzalne w każdych warunkach.

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 19 wrz 2009, 14:09

organizacja tramwajowa też lipa zwykłe 13N zamiast zabytków zajezdnia Żoliborz lipa straszna
czy ten pociąg kolei mazowieckich do tej elektrowozwni bedzie ogólnodostępny?

[ Dodano: |19 Wrz 2009|, 2009 14:10 ]
ten piętrus bez dachu to należy do którejś z firm przewozowych MZA MOBILIS?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 19 wrz 2009, 14:23

bart235 pisze:organizacja tramwajowa też lipa zwykłe 13N zamiast zabytków zajezdnia Żoliborz lipa straszna
czy ten pociąg kolei mazowieckich do tej elektrowozwni bedzie ogólnodostępny?

[ Dodano: |19 Wrz 2009|, 2009 14:10 ]
ten piętrus bez dachu to należy do którejś z firm przewozowych MZA MOBILIS?
wiesz co to jest interpunkcja? http://www.city-sightseeing.com/ - tu jest strona "franczyzodawcy", sam autobus ma numery z Aleksandrowa Kujawskiego, więc raczej jakaś firma z zewnątrz

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 532
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 19 wrz 2009, 15:02

Mnie też się nie podobało :( Szkoda, że MZA wysłało jedynie nowe pojazdy, przecież zawsze na DTP dzieciarnia (a nawet trochę starsi), ustawiali się w kolejkach żeby usiąść za kierownicą. A tak, tylko kilka pojazdów, dojście do nich niewygodne bo wszędzie barierki, jak to na pętli.
Na plus jak dla mnie to prezentacja korali LCD i Solbus.


No i co za idiota rozdaje wejściówki wielokrotnego użycia?
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

TOMEK
Posty: 2494
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 19 wrz 2009, 15:45

fidzio pisze:Wg rozkładu na stronie SSKS-u pociągi jadą jeden do Błonia i dwa do Grodziska - szczególnie ten ostatni jest interesujący krajobrazowo dla focistów. Pociąg ZTCW pojedzie po układzie podmiejskim.

Rozkład : http://ssks.org/dtp/rozklad.htm
Mam pytanie skąd dokładnie będą odjeżdżał szynobus do Muzeum Kolejnictwa? Czy to będzie przejazd tymi bocznicami wzdłuż ulicy Kolejowej :?:

fidzio
Posty: 514
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:29
Lokalizacja: KWRRB

Post autor: fidzio » 19 wrz 2009, 15:56

Szynobus do WG odjeżdzał będzie z Zachodniego.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 wrz 2009, 16:29

METALL22 pisze: Na Kleszczowej nie byłem z braku czasu
Nic nie straciłeś. Po 40 minutowej wycieczce berlietem z Młocin na Kleszczową jedyną rzeczą, którą oferowano był ok. 5-minutowy objazd Solarisem placu zajezdni =;

Przykro mi to mówić bo zdaję sobie sprawę, że nie łatwą rzeczą jest organizacja tego typu imprezy ale mimo wszystko lipa była =;
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 3674
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 19 wrz 2009, 16:54

Zgadzam się. Impreza niestety w tym roku wypadła do kitu.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 wrz 2009, 17:02

No niestety trzeba przyznać, że dość nudno było. Najciekawszym punktem była dla mnie obecność testerów, szczególnie Solbusa i Autosana. Mało taboru, brak m.in. Ikarów, kiepskie oznaczenie odjazdów autobusów... Nie wiedziałem gdzie co i kiedy odjeżdża. Mapka tylko taka mała gdzieś na słupie naklejona ze schematem imprezy.

Największą beznadzieją było dla mnie jednak to, że zajezdnie zamknęli ok 15-16. Trzeba było napisać na plakacie, że zajezdnie do 15! Ja sobie spokojnie zwiedzam, o 16 chce jechać na Żoliborz a tu mnie ochroniarz już nie wpuszcza. Heh, a ludzi pełno przybywało pod zajezdnię.

Generalnie niestety muszę stwierdzić, że to były najgorsze DTP na którym byłem, bez klimatu i jakiegokolwiek zaskoczenia. Mimo to szacunek dla organizatorów, bo po raz pierwszy nowe miejsce i mam nadzieje, że w przyszłości jeśli też DTP pojawi się na Młocinach to będzie zdecydowanie ciekawiej.

PS. Fajne są te elektroniczne korale :)!
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 7084
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 19 wrz 2009, 17:42

Tegoroczne DTP było do bani ;/ Brak klasycznego taboru MZA, autobusy postawione niemal jeden przy drugim. Oczywiście nikt ich nie nadzorował i dzieciaki robiły w nich co chciały #-o W 8846 na początku można było bez problemu otwierać i zamykać drzwi... Wejściówki na STP szybko się skończyły (sporo ludzi odeszło "z kwitkiem" - w tym ja). Na zajezdniach nuda - na "Żoliborzu" nie było zwiedzania z prawdziwego zdarzenia, a na "Kleszczowej" to już przesadzali ](*,) Ludzi wpuszczali tylko w autobusach specjalnych, jedyna atrakcja na zajezdni to przejazd po ścieżce OC :| A w autobusach tyle ludzi, że mało co widać i słychać. :-#

Moim zdaniem impreza w tak niezorganizowanej formie nie powinna mieć miejsca. =; Myślę, że za rok będzie znacznie lepiej. Dobrze by było też, gdyby DTP powróciło na zajezdnie R-3+R-7...

W załączniku - coś co mnie zszokowało i zarazem rozbawiło. :D Tramwaj #541.
Załączniki
541.jpg

bartoni722
Posty: 12142
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 19 wrz 2009, 17:59

Nie było lewarka,ani jelczyka przegubowca, 5254,6319 itp.
A na DTP na wystawie były:1813,3383,3907,4932,8846,8887,A608
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 wrz 2009, 18:22

+ Sancity, Solbus, Scania Etanol, piętrus (do kogo należy? pierwszy raz go widzialem, spoko :) ) i reszta zabytkow.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ROZPOR
Posty: 110
Rejestracja: 20 sty 2008, 20:24
Lokalizacja: Czerniaków
Kontakt:

Post autor: ROZPOR » 19 wrz 2009, 18:24

Oj, było fatalnie, totalna dezinformacja.
Chciałem pojechać na Kleszczową lecz się nie udało ponieważ najpierw szukałem gdzie rusza autobus, gdy już odnalazłem linie "A" to trzeba było dowiedzieć się o której godz rusza. Dowiedziałem się że o pełnych godzinach. Wreszcie po kilkunastominutowym oczekiwaniu podjechał Berliet i wtedy usłyszałem że trzeba mieć "wejściówki". Lecz ich już nie było....
Świetnie.
Poza tym, jak wcześniej napisał bartoni722, zabrakło tego co najfajniejsze.

ODPOWIEDZ