Korki i zatory

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 25 sty 2006, 18:06

dziś z powodu karambolu na Spacerowej komunikacja miejska jeździła Puławską i Belwederską.

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 27 sty 2006, 15:16

Ni z gruszki ni z pietruszki zrobił się korek od WKD Jerozolimskie do Ronda Zesłańców Syberyjskich. Ani wypadku, ani żadnego zepsutego samochodu....ot najechało się aut i tirów. 14 w dzień :evil: darowałem sobie czekanie na 136 i do Hotelu Vera poszedłem na piechotę :evil:
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 27 sty 2006, 15:40

Karol pisze:Ni z gruszki ni z pietruszki zrobił się korek od WKD Jerozolimskie do Ronda Zesłańców Syberyjskich. Ani wypadku, ani żadnego zepsutego samochodu....ot najechało się aut i tirów. 14 w dzień :evil: darowałem sobie czekanie na 136 i do Hotelu Vera poszedłem na piechotę :evil:
Normalka :wink: Należy się przyzwyczaić........a korek zaczynał się już przy Łopuszańskiej.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 27 sty 2006, 15:44

Normalka jest w drugą stronę. Generalnie korki powinny być z obu stron do WKD....
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 27 sty 2006, 15:45

Karol pisze:Normalka jest w drugą stronę. Generalnie korki powinny być z obu stron do WKD....
Normalka jest w obie strony :wink:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 27 sty 2006, 17:09

R-11 Kleszczowa pisze:
Karol pisze:Ni z gruszki ni z pietruszki zrobił się korek od WKD Jerozolimskie do Ronda Zesłańców Syberyjskich. Ani wypadku, ani żadnego zepsutego samochodu....ot najechało się aut i tirów. 14 w dzień :evil: darowałem sobie czekanie na 136 i do Hotelu Vera poszedłem na piechotę :evil:
Normalka :wink: Należy się przyzwyczaić........a korek zaczynał się już przy Łopuszańskiej.
Nie jest to normalka gdyż zawsze korki kończą się przy Śmigłowca . Dziś korek sięgał ronda Zesłańców. Powód bardzo prosty. Jakiś debil wjechał ciężkarówką koło południa w bramki przed tunelem. W konsekwencji został zamknięty tunel i cały ruch na rodzie w lewą stronę odbywał się górą a nie pod ziemią. O godzinie 13 autobusy na dw. Zachodnim w stronę centrum łapały ponad 30 min w plecy !! Moje koleżanki właśnie do mnie jadą Jerozolimskimi :D Stoją już 20 min. a jeszcze daleko mają do ronda Zesłańców ;)

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 27 sty 2006, 17:48

A policja stawiła się o 16:00 (nie mówiącc o firmie która miała znaki sprzątać) ](*,)

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 28 sty 2006, 0:00

Wiedziałem że coś jest nie tak :-? a tak na dopełnienie opowieści to po 17 stanęły już całe Jerozolimskie już od zachodniego w stronę Ursusa. Sytuacja typowo piątkowa tzn. wiadukt też stał. No i zdecydowałem się od zachodniego iść do reduty piechotą i byłem szybciej niż 136 z którego wysiadłem (zresztą i tak opóźniony 5 minut na Banacha a potem jakaś ciężarówka na bitwy zajmowała 1 i 1/2 pasa a wlokła się 15 km/h :-?
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25371
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 28 sty 2006, 17:32

To dlatego stała cała Łopuszańska, a 04/E-5 wyjeżdżając z Kleszczowej na Gocław miało na pętli tylko jakąs godzinę opóźnienia. I wszystko jasne.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 29 sty 2006, 14:28

dzidek pisze:Jakiś debil wjechał ciężkarówką koło południa w bramki przed tunelem. W konsekwencji został zamknięty tunel i cały ruch na rondzie w lewą stronę odbywał się górą a nie pod ziemią.
:arrow: Znowu? Czy ci kierowcy zaczną tam wreszcie zwracać uwagę na znaki drogowe? #-o

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 29 sty 2006, 15:24

MZ pisze:
dzidek pisze:Jakiś debil wjechał ciężkarówką koło południa w bramki przed tunelem. W konsekwencji został zamknięty tunel i cały ruch na rondzie w lewą stronę odbywał się górą a nie pod ziemią.
:arrow: Znowu? Czy ci kierowcy zaczną tam wreszcie zwracać uwagę na znaki drogowe? #-o
Oni nie potrzebują znaków drogowych bo są przecież "dobrze wyszkoleni i niezawodni oraz nigdy sie nie mylą"

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 4181
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 29 sty 2006, 20:18

W piątek bardzo miło spędziłem dużo czasu w al. Jerozolimskich i Włochach dzięki temu debilowi, ktory uszkodził wjazd do tunelu. :evil: . Od kierowcy jednego z busów dowiedziałem się że do zdarzenia wzywana była karetka a więc było ostro. Zakorkowana była cała okolica. Stała Popularna od alej aż do Chrobrego. Sam miałem przyjemność jechać 189 od PKP Włochy do Połczyńskiej tylko 25 minut i to wyłącznie dzięki kierowcy (Kleszczowa).
Swoją drogą to ZDM obiecywał że stała bramka stanie na wjeżdzie do tego "tuneliku" najpóżniej pół roku po owarciu. :twisted:

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 sty 2006, 20:28

Plesim pisze: Swoją drogą to ZDM obiecywał że stała bramka stanie na wjeżdzie do tego "tuneliku" najpóżniej pół roku po owarciu. :twisted:
Pamiętam tez, że w pewnym momencie co tydzień w GW pojawiał się artkuł, na który ZDM odpowiadał, że w kolejnym tygodniu bramka zniknie i powstanie coś profesjonlanego.......
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 30 sty 2006, 8:16

R-11 Kleszczowa pisze:Pamiętam tez, że w pewnym momencie co tydzień w GW pojawiał się artkuł, na który ZDM odpowiadał, że w kolejnym tygodniu bramka zniknie i powstanie coś profesjonalnego.
:arrow: Coś profesjonalnego? A sprecyzowali, co? Bo jeśli to miało być coś elektronicznego, sugerującego kierowcom, że ich pojazd jest za wysoki, to pewnie i tak by to ignorowali (podobnie jak ignorują radary wyświetlające ich zbyt szybką prędkość).

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 sty 2006, 10:33

... i szybko rozwalili. Tam powinna być bazooka na fotokomórkę... :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Zablokowany