Małe modernizacje tramwajowe

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25436
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 wrz 2014, 21:15

Szyny na łuku przy Ciepłowni wymieniane chyba są dość często. Tam jednak planowana zmiana geometrii żeby łuk był nieco łagodniejszy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 27 wrz 2014, 23:58

Ostatnio w tym roku szyny były wymieniane. Projektowanie korekty geometrii nadal trwa, o ile mi wiadomo.

dev
Posty: 676
Rejestracja: 01 lut 2010, 18:17

Post autor: dev » 28 wrz 2014, 0:23

Te podkłady, tłuczeń i płyty przystankowe mogliby wymienić.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 lis 2014, 6:32

4 i 6 konsultacje Obozowej. Milosnicy tramwajow stajacych przy kazdym smietniku i samochodow smrodzacych na dwoch pseudopasach sie juz skrzykuja...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

osa
Posty: 2595
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 02 lis 2014, 17:36

Już jutro zostaną gorąco pozdrowieni na łamach. Politykierzy od siedmiu boleści i prywata (ze wszystkich opcji).

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7694
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 03 lis 2014, 10:58

Glonojad pisze:4 i 6 konsultacje Obozowej. Milosnicy tramwajow stajacych przy kazdym smietniku i samochodow smrodzacych na dwoch pseudopasach sie juz skrzykuja...
Proponuję zrobić kolejne, ostateczne konsultacje 17.11.
osa pisze:Już jutro zostaną gorąco pozdrowieni na łamach. Politykierzy od siedmiu boleści i prywata (ze wszystkich opcji).
Delikatny jesteś.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... tknal.html
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

gfedorynski
Posty: 719
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45

Post autor: gfedorynski » 07 lis 2014, 9:52

Wczoraj rano widziałem ten pożal się Boże komitet rozstawiony na przystanku Magistracka w stronę miasta.

To jest szczególnie smutne, że wywala się na różne sposoby kasę unijną w mieście (mówię ogólnie, nie tylko o inwestycjach transportowych), a jak jest jakiś naprawdę dobry projekt, to zaraz się skrzyknie kilku debili, którym przeszkadza.

No dobrze, a miasto i TW nie mogą tych krzykaczy po prostu olać? Konsultacje przecież nie są wiążące...

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2277
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 18 lis 2014, 16:09

Witam;

Mam pytanie - czy radny z Woli który tak bombarduje remont torowiska na Kole dostał się do obecnej kadencji?

Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 lis 2014, 16:14

Który? Bo popierających to tam w zasadzie nie było... (choć protokoły z posiedzeń komisji sugerują co innego :p )
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36681
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 lis 2014, 17:27

Marek Bojanowicz, który wytaczał najcięższe działa (choć rzeczywiście kto z rady mógł, to mu sekundował), startował z dość wysokiego miejsca z listy PO, która na Woli wygrała, zgarniając 15 mandatów. Spodziewam się więc, że się dostał. Tym niemniej imiennych wyników nie znam. A w ogóle już są?! :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25436
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 18 lis 2014, 17:46

Są nieoficjalne zbierane przez samych zainteresowanych poprzez obchodzenie i spisywanie wywiezionych protokołów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

osa
Posty: 2595
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 24 lis 2014, 13:18

Najaktywniejsi przeciwnicy remontu linii tramwajowej na Obozowej w nowej kadencji samorządu będą poza radą Woli. Taka to mała satysfakcja, ale co z tego, skoro możemy stracić 90 mln od UE. Dla ratusza powinna to być nauczka, kiedy należy organizować konsultacje z mieszkańcami (na pewno nie tuż przed wyborami) i żeby nie słuchać lokalnych politykierów i populistów, którzy podburzając garstkę mieszkańców, szkodzą całemu miastu. Teraz najwyższy czas zabierać się do roboty i remontować w końcu tę Obozową!

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36681
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 lis 2014, 13:41

osa pisze:Najaktywniejsi przeciwnicy remontu linii tramwajowej na Obozowej w nowej kadencji samorządu będą poza radą Woli. Taka to mała satysfakcja, ale co z tego, skoro możemy stracić 90 mln od UE. Dla ratusza powinna to być nauczka, kiedy należy organizować konsultacje z mieszkańcami (na pewno nie tuż przed wyborami) i żeby nie słuchać lokalnych politykierów i populistów, którzy podburzając garstkę mieszkańców, szkodzą całemu miastu. Teraz najwyższy czas zabierać się do roboty i remontować w końcu tę Obozową!
Rzeczywiście Bojanowicz dostał 307 głosów (połowę tego, co przed czterema laty :P), więc zabrakło mu 74 głosów do zgarnięcia trzeciego mandatu dla PO w swoim okręgu. Mam nadzieję, że sprawa Obozowej się temu przysłużyła. Więcej głosów, bo 337 ( :P) zebrał lokalny lider "Woli Zmian" - ale też mu to nie wystarczyło. Może mieć tyle przynajmniej satysfakcji, że wyprzedził w tym roku Bojanowicza - cztery lata temu z nim przegrał, startując wówczas z tej samej listy PO. Jaki szyld za cztery lata? :]
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7694
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 24 lis 2014, 22:06

Bastian pisze:Jaki szyld za cztery lata? :]
Wola przeciw Politykom i Aktywistom.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4782
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 24 lis 2014, 23:38

Bezpartyjny kandydat na prezy... :D
Obrazek

ODPOWIEDZ