Komunikacja w rejonie nowych hal kupieckich na Białołęce

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 26 lip 2012, 21:27

JotPeCet pisze:Czy aby połączenie ulicy Kaczorowej ze wschodnim odcinkiem ulicy Kupieckiej to nie przesadne radosne jeżdzenie palcem po mapie? :-k
Byłoby, bo tam nie ma przejaxdu innego, niż przez parking, ale gdzie takie połączenie w ogóle znalazłeś? Przecież trasa proponowana przez Tarantulę w ogóle o Kupiecką nie zahacza. Jej słabości bym raczej upatrywał w fakcie niemożliwości podjechania pod główne wejście (ani w sumie którekolwiek). Prosi się o zbudowanie mostka na Kupieckiej, wtedy ten pomysł miałby nawet ręce i nogi.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 26 lip 2012, 22:56

Khe? Radny proponował trasę Marywilska-Kupiecka-Kaczorowa. Nie rozumiem tej trasy.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 26 lip 2012, 23:09

Domyślam się, że Kupiecką nazwał (nie wiem, czy słusznie) także drogę od Marywilskiej do kanału, oddzieloną tymże kanałem od "wschodniej" Kupieckiej. Obejrzyj ten rejon na zumi, tam wszystko ładnie widać :]
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 26 lip 2012, 23:11

Słusznie, ale jak stamtąd dojechać do Kaczorowej? Dookoła przez parking? Trochę długa ta trasa...

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 26 lip 2012, 23:18

Bastian pisze:
JotPeCet pisze:Czy aby połączenie ulicy Kaczorowej ze wschodnim odcinkiem ulicy Kupieckiej to nie przesadne radosne jeżdzenie palcem po mapie? :-k
Byłoby, bo tam nie ma przejaxdu innego, niż przez parking, ale gdzie takie połączenie w ogóle znalazłeś? Przecież trasa proponowana przez Tarantulę w ogóle o Kupiecką nie zahacza. Jej słabości bym raczej upatrywał w fakcie niemożliwości podjechania pod główne wejście (ani w sumie którekolwiek). Prosi się o zbudowanie mostka na Kupieckiej, wtedy ten pomysł miałby nawet ręce i nogi.
Może jednak nie wiesz, ale dzielnica zbudowała ładną Kaczorową - zobacz na google. Jak tam parę razy musiałem pojechać, to aby nie stać w korku od Płochocińskiej, jechałem właśnie przez Kaczorową.
MichalJ pisze:Słusznie, ale jak stamtąd dojechać do Kaczorowej? Dookoła przez parking? Trochę długa ta trasa...
Jakieś 700 m dłuższa od obecnej przez Płochocińską - Płytową
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 26 lip 2012, 23:31

tarantula01 pisze:Może jednak nie wiesz, ale dzielnica zbudowała ładną Kaczorową - zobacz na google.
Także po wschodniej stronie hal i ich parkingu? Bo ja i na zumi widzę ładną Kaczorową od ronda po zachodniej stronie kanału na północ, a potem za końcem kanału na wschód. Tylko że, jak widzę, dalej wchodzi ona na parking hal, brakuje zaś możliwości objechania go po zewnętrznej. A przez parking (taki, jaki jest) może i samochodem przejechałeś, ale autobusu nie puścisz.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 26 lip 2012, 23:37

A, ta od ronda to też Kaczorowa? Bo ja myślałem, że ona tylko za halami na wschód...

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 26 lip 2012, 23:39

Bardziej zgaduję, że tak (bo tylko wtedy się to wszystko kupy trzyma) to wygląda, niż wiem na pewno... ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 28 lip 2012, 20:18

Kupiecka prowadzi na wprost od Marywilskiej przez kanał (brak mostku) pod CHT44
Kaczorowa od ronda (na północ), potem skręca na wschód i prowadzi na teren CHT44
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 lip 2012, 21:19

tarantula01 pisze:Kupiecka prowadzi na wprost od Marywilskiej przez kanał (brak mostku) pod CHT44
Kaczorowa od ronda (na północ), potem skręca na wschód i prowadzi na teren CHT44
Proszę, ale to bardzo proszę, byś uważnie przeczytał, co piszę. Bo trzeci raz nie będę powtarzał :twisted:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 28 lip 2012, 21:46

To, ze mój post jest pod Twoim nie oznacza, że się odnosiłem do Twojego postu.

OK. Powinienem zacytować.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 lip 2012, 22:21

Nie zacytować, ja ci piszę, że tam nie ma (jeśli się nie mylę) przejazdu dla autobusu, a ty wciąż swoje. Już wiemy, że na Kupieckiej nie ma mostku. I wiemy, dokąd prowadzi Kaczorowa. Natomiast wciąż nie wiemy, dokąd ty byś tą Kaczorową chciał dojechać autobusem. Do bramy na tyłach CHT44? :twisted:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 28 lip 2012, 22:41

Wjeżdżamy Kaczorową na teren CHT44, potem w prawo i jazda do końca, potem w lewo (droga jednokierunkowa) i za ok. 100 m mijamy miejsce do dogodnego zatrzymania się autobusu (przy wejściach głównych tego centrum. Następnie dojeżdżamy do końca tej drogi jednokierunkowej i skręcamy w lewo (też droga jednokierunkowa), którą dojeżdżamy do północnego ogrodzenia i skręcamy przed nim w lewo i w ten sposób jesteśmy na Kaczorowej, którą opuszczamy teren CHT44.
Zobacz na http://mapa.um.warszawa.pl jak tam nie byłeś.
Ale skoro:
http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2 ... 44_ztm.jpg
nie można było uzgodnić wykonania prac w terenie, to EOT.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 29 lip 2012, 1:41

Czy to są drogi po parkingu? Czy któraś z nich biegnie wschodnią stroną hal? Bo jeśli tak, to ja nadal nie widzę przeciskania się przez ten parking autobusem... :/
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ashir
Posty: 27747
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 06 sie 2012, 20:43

Od 22 lipca Kupiecbus Centrum jeździ objazdem przez Jagielońską i Starzyńskiego (ciekawe czemu nie może stawać na przystanku Dw. Wileński 51/54?), a od 1 sierpnia został pocięty rozkład linii Kupiecbus Chomiczówka w dni powszednie. Natomiast od 7 sierpnia będzie kursowała nowa linia na trasie: CH Wólka Kossowska - Kupiecka. Robiąca jedno kółko od wtorku do piątku, bez żadnych przystanków po drodze. :D

Rozkład linii Kupiecbus Centrum
Rozkład linii Kupiecbus Chomiczówka
Rozkład linii Kupiecbus Wólka Kossowska

ODPOWIEDZ