WOŚP 2011

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

RaV
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2011, 1:47

Post autor: RaV » 11 sty 2011, 11:45

Nic na to nie poradzimy, stało się jak się stało, jednak tylko czekam na odpowiedź w jakim celu trasa została zmieniona?
Jeśli natomiast nie doczekam się odpowiedzi, zasugeruję iż nikt nie traktuje chyba poważnie ani KM, ani KMKM, a jeśli Miłośnicy chcą by traktowano ich poważnie i należycie, należy traktować samych siebie poważnie, ponieważ zmiana trasy ustalonej bez poważnego powodu, lub brak odpowiedzi na pytania = mamy za nic ludzi, którzy układali trasy, mamy za nic ludzi z TW, którzy się zgodzili na takową trasę ustaloną, mamy za nic pasażerów i robimy PRYWATĘ, więc grzecznie czekam na odpowiedź.
Jeśli nie doczekam się odpowiedzi, uznam, że nie warto tutaj być ani mieć nic do czynienia z Miłośnikami, bo nie traktują pewnych spraw poważnie.

Brak szacunku dla innych trochę boli.
Prawdziwy Miłośnik działa dla KOMUNIKACJI a nie dla siebie. Dla siebie przy okazji, odczuwając spełnienie przez to, że może coś dla KOMUNIKACJI zrobić.

RaV

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 11:47

Proponuję, by powściągnąć emocje.

Pytanie o przyczyny zmiany trasy zasługuje na zadanie. Jeśli ktoś nie zna, bądź nie chce udzielić odpowiedzi, proponuję by w ogóle do tego pytania się odnosił.


I jeszcze raz: nie widzę, by ktokolwiek tu podważał założenia i efekty tej akcji. Natomiast pytania o jej wykonanie są jak najbardziej na miejscu. Jeśli ktoś nie chce znać odpowiedzi na nie, najwyraźniej nie przykłada wagi do efektów za rok.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

RaV
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2011, 1:47

Post autor: RaV » 11 sty 2011, 12:05

kilkanaście osób czekało na przystanku PARK SKARYSZEWSKI i się nie doczekali..

traktujmy się poważnie,
bez emocji.
Niektórzy zostali potraktowani niepoważnie więc pytam, jeśli się nie doczekam odpowiedzi więcej udziału w takiej akcji niektórzy nie wezmą bo i po co?
WOŚPowe brygady są dla ludzi z zewnątrz, nie dla prywaty.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 13:03

Dobra, ale już nie pieniacz - pytanie zostało zadane i wystarczy =;
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 11 sty 2011, 13:46

Problemy były i będą. Zwłaszcza kiedy defektował zabytkowy tabor.
Protestantom i zawiedzionym sugeruję przyłączenie się do organizacji brygad tramwajowych w jubileuszowym XX WOŚP / zwłaszcza w walce z hydrą biurokracji/.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 14:35

Wiesz, nie każdego chcą - mnie na przykład kiedyś nie chcieli ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 14:48

Bastian pisze:Wiesz, nie każdego chcą - mnie na przykład kiedyś nie chcieli ;)
to znaczy? :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 14:50

Przypominam, że linię organizuje i "opiekuje się" nią KMKM - nie jestem jego członkiem i członkostwa nie planuję ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 11 sty 2011, 14:52

Po zmianie koloru na zielony szanse rosną. Może "Ojciec Mateusz72" cofnie anatemę :?:
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 14:55

Bastian pisze:Przypominam, że linię organizuje i "opiekuje się" nią KMKM - nie jestem jego członkiem i nie planuję go ;)
myślałem, że bardziej rozwiniesz myśl, że kiedyś Cię nie chcieli ;)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1780
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 11 sty 2011, 15:07

Informacja Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie: Chcąc wyjaśnić wszelkie niejasności dotyczące funkcjonowania specjalnych tramwajów kursujących podczas XIX finału WOŚP pozwalam sobie podać do wiadomości kilka rzeczy:
Uprzejmie informuję, że trasa została zmieniona po konsultacjach z obsługą i motorowym. To działanie było konieczne ze względu na obawę, iż ta brygada jako jedyna nie zdąży na „światełko do nieba” oraz drobnymi problemami technicznymi wagonu.
Po zakończeniu „światełka do nieba” i umożliwieniu przejazdu w ciągu ul. Marszałkowskiej obsługa wraz z motorowym zadecydowała o zaprogramowaniu na wyświetlaczu Swinga linii „35” w wariancie skróconym. Spowodowane było to chęcią zminimalizowania niepotrzebnych uwag względem obsługi.
Wyświetlany podczas całego dnia kursowania napis „WYCIECZKA” był jedynym, najlepszym wyjściem z sytuacji, ponieważ sterownik firmy Mitron, w wagonie nie miał zaprogramowanego napisu typu, „WOŚP”. Informacje o trasie przejazdu były wywieszone we wszystkich pojazdach na kartkach rozmiaru A3 jednak na brygadzie M3 została zdjęta po zmianie trasy, a obsługa została zobowiązana do informowania wsiadających pasażerów o trasie przejazdu, co zresztą robiła cały dzień.
Brak tablic z wypisanymi krańcami był niedopatrzeniem, które za rok nie będzie miało miejsca.

W imieniu organizatorów pragnąłbym podziękować wszystkim darczyńcom oraz osobom, które odwiedziły nasze wagony. Jednocześnie kieruję zaproszenie do wszystkich, którym tegoroczna odsłona akcji nie przypadła do gustu, aby włączyli się do organizowania przyszłorocznej edycji, która będzie jubileuszowym X finałem w komunikacji miejskiej. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc, która umożliwi zmierzenie się z niekompetencją niektórych urzędników i rozwiązywanie wszystkich problemów na bieżąco.

Za wszystkie niedogodności przepraszam a ze strony sztabu mogę zapewnić, że będziemy dokładać wszelkich starań by takie imprezy przebiegały spokojniej przede wszystkim dla obsługi-wolontariuszy.

Pragnąłbym także poinformować, że na stronie internetowej Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej znajduje się podany adres e-mail, na który można składać wszelkiego rodzaju uwagi oraz propozycje.
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 15:19

Dziękujemy za informację. Nie wyjaśnia ona jednak największych i wszystkich wątpliwości. I tak jest postęp względem wcześniejszych wypowiedzi klubu i członków... Proszę jednak o poważne traktowanie piszących.
Czy zmiana trasy na dwie godziny przed światełkiem i pojechanie zupełnie innym ciągiem były spowodowane chęcią zdążenia na światełko (a jak się dowiedzieliśmy - tramwaj i tak czekał potem na pętli 50 minut) albo problemami technicznymi?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 11 sty 2011, 15:23

Słowo stało się ciałem - Canossa for ever (-o<
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 11 sty 2011, 15:30

MeWa pisze:Dziękujemy za informację. Nie wyjaśnia ona jednak największych i wszystkich wątpliwości. I tak jest postęp względem wcześniejszych wypowiedzi klubu i członków... Proszę jednak o poważne traktowanie piszących.
Czy zmiana trasy na dwie godziny przed światełkiem i pojechanie zupełnie innym ciągiem były spowodowane chęcią zdążenia na światełko (a jak się dowiedzieliśmy - tramwaj i tak czekał potem na pętli 50 minut) albo problemami technicznymi?
Zarówno ja i Mateusz przeprosiliśmy za wszelkie niedogodności jakie były tego dnia podczas kursowania linii. W kwestii zmiany trasy to obsługa mogła podjąć decyzję o zmianie trasy w konsultacji z koordynatorem i ją podjęła. Czego jeszcze oczekujesz?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 15:42

Akurat Twoje przeprosiny z kokluszem i gradobiciem nie traktowały rozmówców i ich uwag zbyt poważnie.

Co do pytania - gdyby padło wyjaśnienie tej decyzji, byłoby miło. Inaczej można pomyśleć, że to była działanie typu "a, pojedźmy sobie Trasą W-Z. Będzie ciekawiej".
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

ODPOWIEDZ