Linie nocne po reformie

Moderator: Wiliam

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 26 wrz 2009, 22:05

Solaris U10 pisze:Jednocześnie proszę Ciebie o odniesienie się do mojej propozycji skierowania N85 przez Aleje-Kleszczową-Chrobrego-Popularną-Techników.
zacny pomysł. co prawda Mikołajska traci autobus nocny ale z przystanku na Techników jest blisko.
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2009, 22:11

Szamot pisze:Nie wiem - dzis był pierwszy dzień jego obowiązywania. Na odcinek Bemowski dodaliśmy na światła 5 min. Problem tej linii jest w zmianie sterowania na Powstańców Śląskich. (..)
A cóż dokładnie i gdzie?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 26 wrz 2009, 22:31

Dokładnie to nie wiem.
Tak mi jaskołki doniosły.
Moge popytac o szczegoly.

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 27 wrz 2009, 23:24

generalnie rzecz biorąc, jak ktoś chciał być na N01 mniej lub bardziej o czasie, to był i będzie (max do 5 minut opóźniony jak światła nie będą pasować). niestety niektórzy kierowcy chyba po prostu nie chcą. może większe problemy mógł mieć Mobilis ze swoimi wspaniałymi Solarisami z Vmax=65km/h oraz beznadziejnymi przyciskami NŻ, generującymi trochę niepotrzebnych zatrzymań.
noidea

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2459
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 29 wrz 2009, 8:48

Misiek997 pisze:Brawo dla debili z ZTM-u cudo malina panowie jesteście
Kto jest odpowiedzialny za to że N35 kurs o 00:42 wypadł z rozkładu? Co to ku**a ma być? Ten akurat kurs cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony kierowców a teraz co? wyjdę z pracy 00:25 i co? następny 1:12. Porąbało was do reszty? Dlaczego wszystkie inne zajezdnie mają nocny co 30 min a Kleszczowa co godzinę? dlaczego przez debilizm kogoś z ZTM-u ja mam być teraz godzinę później w domu? Żeście się panowie popisali brawo.
A 517 co 15 min to żart prawda?
Weź sobie taksówkę, jak ci coś nie pasuje :D
Rozumiem,że jak ja będe pracował do późna to też mogę żądać autobusu nocnego dostosowanego do moich godzin pracy i podjeźdzającego pod zaklad? To nie komuna. Wybrałeś taki zawód, i nie powinieneś mieć z tego powodu żadnych dodatkowych przywilejów.
Ps: Za takie teksty pod adresem firmy, która de facto daje kasę na Twoją pensję powinieneś dostac dyscyplinarkę.

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 29 wrz 2009, 8:51

rhemek pisze:Wybrałeś taki zawód, i nie powinieneś mieć z tego powodu żadnych dodatkowych przywilejów.
I dlatego już dawno powinno się skończyć przyjmowanie do różnych szkół po znajomości bo matka/ojciec jest nauczycielem!

[ Dodano: |29 Wrz 2009|, 2009 08:57 ]
rhemek pisze:Rozumiem,że jak ja będe pracował do późna to też mogę rządać aotobusu nocnego dostosowanego do moich godzin pracy i podjeźdzającego pod zaklad?
Napisał ten, który dla własnej wygody chce zlikwidować część przystanków na trasie 525 =D>

Flash8222
Posty: 7628
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 29 wrz 2009, 9:06

rhemek pisze:Za takie teksty pod adresem firmy, która de facto daje kasę na Twoją pensję powinieneś dostac dyscyplinarkę.
To się nadaje do działu Humor i chyba nawet go zacytuję :D

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2459
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 29 wrz 2009, 10:03

dzidek pisze:
rhemek pisze:Wybrałeś taki zawód, i nie powinieneś mieć z tego powodu żadnych dodatkowych przywilejów.
I dlatego już dawno powinno się skończyć przyjmowanie do różnych szkół po znajomości bo matka/ojciec jest nauczycielem!
A gdzie tak przyjmują? Jak znasz taki przypadek , zgłoś do CBA :D, bo to korupcja. Nie znasz? Tak myślałem...

[ Dodano: |29 Wrz 2009|, 2009 10:04 ]
dzidek pisze:Napisał ten, który dla własnej wygody chce zlikwidować część przystanków na trasie 525 =D>
Nie dla własnej wygody. Po prostu dla mnie linie pośpieszne, które na całej trasie omijają 4 przystanki są nonsensem.

[ Dodano: |29 Wrz 2009|, 2009 10:06 ]
Flash8222 pisze:
rhemek pisze:Za takie teksty pod adresem firmy, która de facto daje kasę na Twoją pensję powinieneś dostac dyscyplinarkę.
To się nadaje do działu Humor i chyba nawet go zacytuję :D
Jeśli cie to śmieszy. Na razie to ZTM płaci za przewozy, czyli zapewnia kierowcom pracę. Więc to tak samo, jak ja bym publicznie, na forum, podając szkołę w której uczę zwyzywał mazowiecke kuratorium.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25428
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 29 wrz 2009, 10:27

Spokój!!!
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 29 wrz 2009, 10:33

rhemek pisze:A gdzie tak przyjmują? Jak znasz taki przypadek , zgłoś do CBA :D, bo to korupcja. Nie znasz? Tak myślałem...
Żyj dalej we własnym świecie =D>
rhemek pisze:
dzidek pisze:Napisał ten, który dla własnej wygody chce zlikwidować część przystanków na trasie 525 =D>
Nie dla własnej wygody. Po prostu dla mnie linie pośpieszne, które na całej trasie omijają 4 przystanki są nonsensem.
W takim razie linia do uzwyklenia się nadaje.
rhemek pisze:
Flash8222 pisze: To się nadaje do działu Humor i chyba nawet go zacytuję :D
Jeśli cie to śmieszy. Na razie to ZTM płaci za przewozy, czyli zapewnia kierowcom pracę. Więc to tak samo, jak ja bym publicznie, na forum, podając szkołę w której uczę zwyzywał mazowiecke kuratorium.
Tak, tak , tak... Kierowca powinien na każdym kroku i wszystkim w koło rozpowiadać , że uwielbia ZTM bo dzięki tej instytucji ma pracę i może egzystować na tym świecie :lol: W ogóle wszyscy wychwalajmy swoich pracodawców nawet jeśli jest coś nie tak bo przecież dzięki nim zarabiamy :)

W moim liceum na Woli nauczyciele wyśmiewali ministerstwo oświaty za pomysły jakie wprowadzano i rozumiem, że powinienem nagrywać wszystko na dyktafon i do kuratorium wysyłać w celu dyscyplinarnego zwolnienia ich? Weź się puknij w głowę człowieku :)

Lipa
Posty: 1513
Rejestracja: 06 sty 2008, 1:54

Post autor: Lipa » 12 paź 2009, 14:07

Tak się zastanawiam, czy po zakończeniu budowy ronda w Ursusie układ nocnych nie powinien zostać taki jak obecnie podczas objazdów? Tyle, że wtedy N35 powinien kursować co 30 minut i oczywiście kończyć jak dawniej na Niedźwiadku. Do tego może z jednoczesnym przetrasowaniem N85 na Grójecką i BW1920 oraz Wojciechowskiego, Keniga, Warszawską. :-k
A przy okazji, jak juz pisał Fik w temacie ochockim, skierować N38/N88 od Wawelskiej przez Białobrzeską, Opaczewską, Szczęśliwicką i Dickensa (z powrotem Białobrzeską).

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 12 paź 2009, 15:31

Jak już mówimy o komunikacji nocnej na Ochocie to oczywiście N43 ... BTW1920, Banacha, ŻiW, Raszyńską do Zawiszy!

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 12 paź 2009, 15:39

dzidek pisze:Jak już mówimy o komunikacji nocnej na Ochocie to oczywiście N43 ... BTW1920, Banacha, ŻiW, Raszyńską do Zawiszy!
ale po co, jeśli jest N32? tłumy ludzi jeżdżące N43 nie byłyby raczej zadowolone.
noidea

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 12 paź 2009, 15:40

Adam G. pisze:
dzidek pisze:Jak już mówimy o komunikacji nocnej na Ochocie to oczywiście N43 ... BTW1920, Banacha, ŻiW, Raszyńską do Zawiszy!
ale po co, jeśli jest N32? tłumy ludzi jeżdżące N43 nie byłyby raczej zadowolone.
Po to by w końcu dzielnica dostała połączenie wschód zachód którego na Ochocie brakuje!

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 12 paź 2009, 15:43

Lipa pisze:Tak się zastanawiam, czy po zakończeniu budowy ronda w Ursusie układ nocnych nie powinien zostać taki jak obecnie podczas objazdów? Tyle, że wtedy N35 powinien kursować co 30 minut i oczywiście kończyć jak dawniej na Niedźwiadku. Do tego może z jednoczesnym przetrasowaniem N85 na Grójecką i BW1920 oraz Wojciechowskiego, Keniga, Warszawską. :-k
układ teraz rzeczywiście jest lepszy i tak powinno zostać (w sensie że N35 jak przed remontem, N85 nową trasą), tyle że na N35 co 30min trzeba by kolejnych brygad - a z tym nie jest zdaje się tak łatwo. Nie rozumiem, po co miałby jechać przez Grójecką, Bitwy Warszawskiej - tam jest N43, a para N35/N85 obsługuje przecież Dw. Zachodni.
noidea

ODPOWIEDZ