Strona 94 z 151

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 13 lut 2015, 23:44
autor: lukasek1
WojtekE65 pisze:Niedasie dać AKMow, czy rozkładu utrzymać? Artyści to i na zwykłych EN57 dojeżdżali na Zach p8 wg rozkładu....
To chyba jest sposób na dołożenie jednostek na popołudniowe RLe - AKMy na szczytowe wtyczki Nasielskie, elfy na RLe...ale czy dasie?

Dodano 18:29: słyszę, że ta para AKMów, która jechała na 91604, robi też popołudniowe kursy szczytowe, np 19619 do Nasielska - na Legionowo Przystanek miał +4, czyli w normie.
Przy okazji infopasażer staje się coraz bardziej aptekarski, np 19619 z Legionowa Przystanek ma odjazd o 18:22:36.
Dziś rano 91604 na solówce elfie, zatem bardzo ciasno.
Wracając w Nasielsku widziałem podstawiony duet AKM pod 91616.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 14 lut 2015, 9:03
autor: Jacek Z.
Wczoraj (piątek, 13.02.2015) 21920/1 Dęblin - Piaseczno na 2xAL, jeśli dobrze widziałem 1648+1689.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 16 lut 2015, 19:04
autor: WojtekE65
Dzisiaj AKMy (jak mnie słuch nie zawiódł) na KM9 znowu na 19619 (wcześniejsze pewnie też), to już normalność, czy nadal stan tymczasowy?

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 16 lut 2015, 19:21
autor: lukasek1
WojtekE65 pisze:Dzisiaj AKMy (jak mnie słuch nie zawiódł) na KM9 na 19619/91618 (wcześniejsze pewnie też), to już normalność, czy nadal stan tymczasowy?
91604 rano ponownie i 91616 też widziałem na nich, to pewnie ten sam obieg. Nikt nie wspominał czy jeszcze na którymś coś zastępczo.
Lepsze rozwiązanie na szczyt zamiast solowego elfa czy 2xEN57.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 16 lut 2015, 20:56
autor: vit
WojtekE65 pisze:Dzisiaj AKMy (jak mnie słuch nie zawiódł) na KM9 znowu na 19619 (wcześniejsze pewnie też), to już normalność, czy nadal stan tymczasowy?
Na grochów zostały wypożyczone z ochoty 1601+1761 więc raczej będą jeździć za elfy, ale nie każdy ma na nie autoryzacje i nie wiem czy będą zamieniać służby maszynistom czy będą wyjeżdżać stare 57 ;)

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 16 lut 2015, 22:11
autor: Jacek Z.
vit pisze:Na grochów zostały wypożyczone z ochoty 1601+1761 więc raczej będą jeździć za elfy, ale nie każdy ma na nie autoryzacje i nie wiem czy będą zamieniać służby maszynistom czy będą wyjeżdżać stare 57 ;)
Nie mam niestety nr pociągu, ale słyszałem, że ten właśnie duet AKM widziany był dziś po południu na R90 do Nasielska.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 17 lut 2015, 7:48
autor: Atapi
Luksus - 21706 z Deblina dzis na 3 x AL ;)

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 17 lut 2015, 8:16
autor: alojz
98950/1 z Mrozów w sile trzech AKM: 1634+1616+1636

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 17 lut 2015, 13:22
autor: Jacek Z.
W ten krajobraz ogólnego dobrobytu wpisuje się też 91606 z Nasielska w sile 2xAKM'2013 1761+1601 :)

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 17 lut 2015, 18:45
autor: lukasek1
vit pisze:
WojtekE65 pisze:Dzisiaj AKMy (jak mnie słuch nie zawiódł) na KM9 znowu na 19619 (wcześniejsze pewnie też), to już normalność, czy nadal stan tymczasowy?
Na grochów zostały wypożyczone z ochoty 1601+1761 więc raczej będą jeździć za elfy, ale nie każdy ma na nie autoryzacje i nie wiem czy będą zamieniać służby maszynistom czy będą wyjeżdżać stare 57 ;)
Dziś jedynie spotkałem duet AKM na 91602, może w związku z tym, że wyjątkowo godzinkę wcześniej pojechałem :D
O wiele luźniej niż godzinka później w dojeździe na 8.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 18 lut 2015, 8:17
autor: konri
Dzisiaj na R90 o 7:16 z Legionowa w kierunku Nasielska pojechał AKM :)

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 18 lut 2015, 9:40
autor: lukasek1
konri pisze:Dzisiaj na R90 o 7:16 z Legionowa w kierunku Nasielska pojechał AKM :)
Kolejny Nasielsk 7:58(91605) również. Wygląda na to, że Nasielskie- krótkie pętle na 2 parach AKM.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 18 lut 2015, 11:41
autor: Jacek Z.
Na 21706 dzisiejszy zestaw 3xAL: 1649+1632+1648. Pięknie wypełnia krawędzie :)

Sorry za dociekliwość, ale to na Nasielskach jeździ jedna para AKM (ew. w pozaszczycie rozłączana), czy dwie?

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 18 lut 2015, 12:01
autor: WojtekE65
Wg mnie jedna - rano dziś 91602/19603/91606
Na czym jechał 91604? Wg mnie na elfie (pojedynczym), ale niech ktoś potwierdzi/zaprzeczy.
Wczoraj też słyszałem charakterystyczny dźwięk zamykania drzwi na popołudniowym 19619.

Obiegi i obsługa połączeń KM

: 18 lut 2015, 15:22
autor: Michał96
11180 i 19613 R90 - pojedynczy AKM (jak dobrze widziałem to boczny 1616)