fik pisze:Szeregowy_Równoległy pisze:9, 22 i 25 rzadziej.
O 22 nawet nie chce mi się pisać, ale cięcie jednocześnie 7, 9 i 25 to jest dramat.
Za to solówkowce 6 i 27 nietknięte. Więc co się martwisz, co się smucisz? Wycięto tam, gdzie było najwięcej. Będzie sprawiedliwiej, no.

Zamiast 23 można podjechać zresztą 167 do 13, to elementarne. Wszystkie linie z Okęcia zostaną przycięte, ale Ochota i Włochy gremialnie wyjadą na całe wakacje, bo
to same dzieci,
to siedlisko bogaczy, hmmm... no...
bo tak. No i oczywiście 11 oberwało, bo postanowiono autobusów na PŚ za bardzo nie tykać.

Obawiam się, że cdn., bo trudno by takie sypanie genialnymi pomysłami nagle się skończyło.
No 20 (10

12) jakoś mogę zrozumieć: mówisz
Partia 20, myślisz
Lenin WAT; mówisz
Lenin WAT, myślisz
Partia 20.