Regulska

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 10 maja 2006, 19:58

Solaris U10 pisze:Hmm... Na Regulską? Takie 405 to mi odpowiada. :mrgreen:
Otóz to. Mieszkańcy napewno byli bardzo zadowoleni z linii do Centrum, o którą walczą od dawna. Kiedyś nawet apelowali, żeby im E-5 puścić :mrgreen:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

cpk
Posty: 39
Rejestracja: 20 gru 2005, 17:23
Lokalizacja: Muranów

Post autor: cpk » 27 cze 2006, 15:10

http://www.ursus.warszawa.pl/index.php? ... 7&powrot=0

Przetarg na pętlę przy Regulskiej - otwarcie kopert 11 lipca

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 11 sie 2006, 14:33

Roboty na pętli na Regulskiej powoli się toczą. Dziś odwiedziłem to miejsce. Nie miałem akurat aparatu ale żeby przedstawić Wam jak będzie wyglądał nowy kraniec namalowałem mocno prowizoryczny obrazek :D

Ogólnie uważam, że nie jest to najlepsze rozwiązanie- znaczy projekt pętli, ale już go nie zmienimy :/
Załączniki
regulska.JPG
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26849
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 sie 2006, 14:56

W ciemno strzelam, że chodzi o działki.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 11 sie 2006, 15:11

I tam mają trzy linie wejść?

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 11 sie 2006, 15:13

Solaris U10 pisze:I tam mają trzy linie wejść?
:arrow: Ale przecież ten obrazek ma tylko charakter poglądowy.
Nie ma co brać parametrów z tego rysunku do oceniania wielkości pętli.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 11 sie 2006, 15:28

Co nie zmienia faktu, że pętla nie będzie porażała wielkoscią 8-[ Ale 129 + 178 i ew. 405 powinna dac radę przyjąc.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 wrz 2006, 16:51

No i się wybrałem. Właśnie wróciłem z Regulskiej. Szczerze mówiąc i pomijając fakt, że pętla została zaprojektowana w sposób idiotyczny (IMHO) to od mojej ostatniej wizyty tam miesiąc temu mam wrazenie, że wówczas było więcej zrobione niż obecnie :roll:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2706
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 12 wrz 2006, 18:28

Czyli co jest zrobione?

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 12 wrz 2006, 18:49

to od mojej ostatniej wizyty tam miesiąc temu mam wrazenie, że wówczas było więcej zrobione niż obecnie :roll:
Jednak zwinęli asfalt ;)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 wrz 2006, 18:59

Solaris U10 pisze:Czyli co jest zrobione?

Wszystko jest rozkopane i są krawięzniki na 3/4 pętli. No i teraz chyba robią jakieś odwodnienia.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 02 lis 2006, 14:48

Pętla przy ulicy Regulskiej jest już prawie ukończona. Postawiono dwie wiaty, leży już asfalt. Sądzę, że w najbliższym czasie pętla będzie oddana do użytku. Niestety chyba będzie zbyt mała aby pomieścić większe autobusy niż 12 metrowe :/ #-o
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25415
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 02 lis 2006, 18:38

R-11 Kleszczowa pisze:Pętla przy ulicy Regulskiej jest już prawie ukończona. Postawiono dwie wiaty, leży już asfalt. Sądzę, że w najbliższym czasie pętla będzie oddana do użytku. Niestety chyba będzie zbyt mała aby pomieścić większe autobusy niż 12 metrowe :/ #-o
Jak ja oglądałem pętlę na etapie rynny w ziemi pod podbudowę, to wyglądało mi na to, że przebuby się zmieszczą. Zresztą projekt gdzieś w necie był i tam nie wyglądało mi to tak strasznie.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 02 lis 2006, 18:41

R-11 Kleszczowa pisze:Niestety chyba będzie zbyt mała aby pomieścić większe autobusy niż 12 metrowe :/ #-o
Jeśli taka będzie prawda, to jest to głupota jakich mało... Żeby zrobić nową pętlę, tylko dla 12 metrowców... Aczkolwiek na razie to wystarczy,ale tylko na razie...
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 02 lis 2006, 18:59

pawcio pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Pętla przy ulicy Regulskiej jest już prawie ukończona. Postawiono dwie wiaty, leży już asfalt. Sądzę, że w najbliższym czasie pętla będzie oddana do użytku. Niestety chyba będzie zbyt mała aby pomieścić większe autobusy niż 12 metrowe :/ #-o
Jak ja oglądałem pętlę na etapie rynny w ziemi pod podbudowę, to wyglądało mi na to, że przebuby się zmieszczą. Zresztą projekt gdzieś w necie był i tam nie wyglądało mi to tak strasznie.
Ja też jestem głęboko przekonany, że te przeguby tam się zmieszczą. Aczkolwiek mowię- z jadącego auta pętla wydała mi się taka ciasna.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ