5254, a obsada wozów - 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 17 lut 2007, 18:32

R-9 Chełmska pisze:Ciekawi mnie, dlaczego tacy ważni ludzie nie obsadzają Neoplanów? Przecież też z automatyczną skrzynią, a o nic innego im chyba w tym marudzeniu nie chodzi :P
Ponieważ bardzo mało dodatków jest na niską podłogę a oni prawie wyłącznie jeżdżą na dodatkach.

Awatar użytkownika
Ryży
Posty: 372
Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
Lokalizacja: 9-tka

Post autor: Ryży » 17 lut 2007, 19:53

R-9 Chełmska pisze:Ciekawi mnie, dlaczego tacy ważni ludzie nie obsadzają Neoplanów?
neoplan = brak dużej kabiny, a to związkowcy lubią... z resztą nie tylko oni

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 17 lut 2007, 19:55

dzidek pisze:Ostatnio jednemu zabrali automata z dodatków bo stwierdzili, że wóz ma na całkach jeździć i co ?
bo zapewne właściciele lewarka byli z Chełmskiej i zwrócili się do znajomego kierownika o automata :lol: poza tym...porządek z automatami na dodatkach już dawno powinno się zrobić we wszystkich oddziałach =;

ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową :lol: :-$ dopiero wtedy nauczą się...jak się jeździ lewarem...

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 17 lut 2007, 19:58

Santos pisze:ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową :lol: :-$ dopiero wtedy się nauczą się...jak się jeździ automatem...
Haha. Jak to? Czyli teraz nie potrafią jeździć automatem? ](*,)

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 17 lut 2007, 20:00

Jamnik pisze:
Santos pisze:ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową :lol: :-$ dopiero wtedy się nauczą się...jak się jeździ automatem...
Haha. Jak to? Czyli teraz nie potrafią jeździć automatem? ](*,)
dobrze wiesz o co mi chodzi szanowny Jaminku ](*,) poza tym ty przy okazji doznasz uroku nie-oddzielnej kabiny :lol:

Jožin z bažin
Posty: 1207
Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
Lokalizacja: z bažin
Kontakt:

Post autor: Jožin z bažin » 17 lut 2007, 20:01

Santos pisze:poza tym...porządek z automatami na dodatkach już dawno powinno się zrobić we wszystkich oddziałach
Są zajezdnie, gdzie nie ma z tym większego problemu. Poza tym wysyłanie automatów na niektóre dodatki też ma sens.
ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową :lol: :-$ dopiero wtedy się nauczą się...jak się jeździ automatem...
Jeżdżąc lewarem nie nauczysz się jeździć automatem.
xxx

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 17 lut 2007, 20:01

Jamnik pisze:Haha. Jak to? Czyli teraz nie potrafią jeździć automatem?
małe sprostowanie :arrow: oczywiście chodziło o lewara...

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 17 lut 2007, 20:03

Hieronim pisze:Poza tym wysyłanie automatów na niektóre dodatki też ma sens.
w pełni się zgadzam =D> ale tylko na te dodatki 8,9-10 godzinne :-$ ale nie na dodatki typu.np gdzie rano 5254 pracuje 3 godziny i popołudniu 3 ](*,)

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:09

5254 to osobna sprawa.

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 17 lut 2007, 20:10

Jamnik pisze:5254 to osobna sprawa.
dla większości kierowców taka sama sprawa jak z każdym innym automatem z oddzielną kabiną ;)

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:11

dzidek pisze:
Jamnik pisze:5254 to osobna sprawa.
dla większości kierowców taka sama sprawa jak z każdym innym automatem z oddzielną kabiną ;)
Nie ma to jak zazdrość wśród kierowców.

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 17 lut 2007, 20:12

Jamnik pisze:Niby jest zakaz
](*,) to jakaś paranoja...5254 to jakaż limuzyna,że może nim jeździć tylko jego właściciel ](*,) szkoda,że na R11 nie ma choć połowy dyspów charakterem z R7 :-s gdyby tak było 5254 już od początku(jak przyszedł z R5)byłby katowany na całkach,mimo owego zakazu :lol: Na zakładzie w rozdysponowaniu wozów powinien rządzić dysp,a nie kierowca =;

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:14

Sugerujesz, że to kierowca 5254 zabronił dawać jego wóz innym kierowcom? Przecież to była decyzja kierownika.

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 17 lut 2007, 20:14

Jamnik pisze:Nie ma to jak zazdrość wśród kierowców.
a co może zazdrość nie uzasadniona ](*,) :?: jestem pewny,że gdybyś miał na stanie lewara,bankowo byś zazdrościł kierowcą z automatami :-$

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:16

Santos pisze:
Jamnik pisze:Nie ma to jak zazdrość wśród kierowców.
a co może zazdrość nie uzasadniona ](*,) :?: jestem pewny,że gdybyś miał na stanie lewara,bankowo byś zazdrościł kierowcą z automatami :-$
Wiadomo, że bym zazdrościł, bo taka jest natura człowieka. Ale skoro MZA chce mieć "muzeum" (mówię o 5254), to wiadomo, że musi nim jeździć określona grupa kierowców, a nie kto popadnie. Tak samo, jak nie wszyscy kierowcy dostają takie linie, jakie lubią.

Zablokowany