Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 17 lut 2007, 18:32
R-9 Chełmska pisze:Ciekawi mnie, dlaczego tacy ważni ludzie nie obsadzają Neoplanów? Przecież też z automatyczną skrzynią, a o nic innego im chyba w tym marudzeniu nie chodzi

Ponieważ bardzo mało dodatków jest na niską podłogę a oni prawie wyłącznie jeżdżą na dodatkach.
-
Ryży
- Posty: 372
- Rejestracja: 22 sty 2006, 17:01
- Lokalizacja: 9-tka
Post
autor: Ryży » 17 lut 2007, 19:53
R-9 Chełmska pisze:Ciekawi mnie, dlaczego tacy ważni ludzie nie obsadzają Neoplanów?
neoplan = brak dużej kabiny, a to związkowcy lubią... z resztą nie tylko oni
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 17 lut 2007, 19:55
dzidek pisze:Ostatnio jednemu zabrali automata z dodatków bo stwierdzili, że wóz ma na całkach jeździć i co ?
bo zapewne właściciele lewarka byli z Chełmskiej i zwrócili się do znajomego kierownika o automata

poza tym...porządek z automatami na dodatkach już dawno powinno się zrobić we wszystkich oddziałach
ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową

dopiero wtedy nauczą się...jak się jeździ lewarem...
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 17 lut 2007, 19:58
Santos pisze:ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową

dopiero wtedy się nauczą się...jak się jeździ automatem...
Haha. Jak to? Czyli teraz nie potrafią jeździć automatem?
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 17 lut 2007, 20:00
Jamnik pisze:Santos pisze:ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową

dopiero wtedy się nauczą się...jak się jeździ automatem...
Haha. Jak to? Czyli teraz nie potrafią jeździć automatem?
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
dobrze wiesz o co mi chodzi szanowny Jaminku
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
poza tym ty przy okazji doznasz uroku nie-oddzielnej kabiny

-
Jožin z bažin
- Posty: 1207
- Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
- Lokalizacja: z bažin
-
Kontakt:
Post
autor: Jožin z bažin » 17 lut 2007, 20:01
Santos pisze:poza tym...porządek z automatami na dodatkach już dawno powinno się zrobić we wszystkich oddziałach
Są zajezdnie, gdzie nie ma z tym większego problemu. Poza tym wysyłanie automatów na niektóre dodatki też ma sens.
ps.żeby tak cwaniaki z 5213,5215 i 5254 dostali najgorsze lewary na R11,po odejściu owych wozów na Stalową

dopiero wtedy się nauczą się...jak się jeździ automatem...
Jeżdżąc lewarem nie nauczysz się jeździć automatem.
xxx
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 17 lut 2007, 20:01
Jamnik pisze:Haha. Jak to? Czyli teraz nie potrafią jeździć automatem?
małe sprostowanie

oczywiście chodziło o lewara...
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 17 lut 2007, 20:03
Hieronim pisze:Poza tym wysyłanie automatów na niektóre dodatki też ma sens.
w pełni się zgadzam

ale tylko na te dodatki 8,9-10 godzinne

ale nie na dodatki typu.np gdzie rano 5254 pracuje 3 godziny i popołudniu 3
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:09
5254 to osobna sprawa.
-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 17 lut 2007, 20:10
Jamnik pisze:5254 to osobna sprawa.
dla większości kierowców taka sama sprawa jak z każdym innym automatem z oddzielną kabiną

-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:11
dzidek pisze:Jamnik pisze:5254 to osobna sprawa.
dla większości kierowców taka sama sprawa jak z każdym innym automatem z oddzielną kabiną

Nie ma to jak zazdrość wśród kierowców.
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 17 lut 2007, 20:12
Jamnik pisze:Niby jest zakaz
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
to jakaś paranoja...5254 to jakaż limuzyna,że może nim jeździć tylko jego właściciel
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
szkoda,że na R11 nie ma choć połowy dyspów charakterem z R7

gdyby tak było 5254 już od początku(jak przyszedł z R5)byłby katowany na całkach,mimo owego zakazu

Na zakładzie w rozdysponowaniu wozów powinien rządzić dysp,a nie kierowca

-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:14
Sugerujesz, że to kierowca 5254 zabronił dawać jego wóz innym kierowcom? Przecież to była decyzja kierownika.
-
Santos
- Zbanowany
- Posty: 1727
- Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07
Post
autor: Santos » 17 lut 2007, 20:14
Jamnik pisze:Nie ma to jak zazdrość wśród kierowców.
a co może zazdrość nie uzasadniona

jestem pewny,że gdybyś miał na stanie lewara,bankowo byś zazdrościł kierowcą z automatami

-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 17 lut 2007, 20:16
Santos pisze:Jamnik pisze:Nie ma to jak zazdrość wśród kierowców.
a co może zazdrość nie uzasadniona

jestem pewny,że gdybyś miał na stanie lewara,bankowo byś zazdrościł kierowcą z automatami

Wiadomo, że bym zazdrościł, bo taka jest natura człowieka. Ale skoro MZA chce mieć "muzeum" (mówię o 5254), to wiadomo, że musi nim jeździć określona grupa kierowców, a nie kto popadnie. Tak samo, jak nie wszyscy kierowcy dostają takie linie, jakie lubią.