Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Proboszcz
- Posty: 1039
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
- Lokalizacja: WWA - TGK
Post
autor: Proboszcz » 22 lut 2007, 22:56
Robert 514 pisze:a trasa 345 czasem sie nie zmienia????
Nie
-
ITS A 218
- Posty: 1149
- Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
- Lokalizacja: stąd
Post
autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 8:22
Po co na 404 ITS ?? Nie lepiej go dać na 186 ?? A na 404 dać MANy ze Stalowej które zeszły by ze 186 ??
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 23 lut 2007, 8:24
Spokojnie, wszystko jest pod kontrolą
lekarz kazał przytakiwać
BTW, wystarczy jeden znak zapytania, nie dwa, i spacja przed nim jest zbędna.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 23 lut 2007, 9:49
A ja dodam od siebie jedną zmianę od 1.03>02/436 stanie się solówkowe.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 23 lut 2007, 11:54

Mogę poinformować na podstawie informacji z ITS, gdzie pójdzie ostatnie 10 autobusów:
- dwie brygady na linii 156 (HUTA - ZAJEZDNIA STALOWA)
- trzy brygady na linii 186 (TARCHOMIN - METRO WILANOWSKA)
- dwie brygady na linii 404 (TARCHOMIN - PL. NARUTOWICZA)
- trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 23 lut 2007, 11:58
A to miła niespodzianka (chodzi o 156 i 801)

-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 12:02
MZ pisze:
Mogę poinformować na podstawie informacji z ITS, gdzie pójdzie ostatnie 10 autobusów:
- dwie brygady na linii 156 (HUTA - ZAJEZDNIA STALOWA)
- trzy brygady na linii 186 (TARCHOMIN - METRO WILANOWSKA)
- dwie brygady na linii 404 (TARCHOMIN - PL. NARUTOWICZA)
- trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)
Idealnie zawsze to będzie więcej linii,a nie katowanie driverów ciagle na tych samych liniach.
Nie wiem jak Michalczewski zapatruje się na tak sporą liczbę brygad szczytowych(404,407,801), chyba wolałby całodzienne, bo to zawsze sporo więcej wozokilometrów?
-
Flash8222
- Posty: 7271
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 23 lut 2007, 12:03
MZ pisze:trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)

Oooostro

Haf zapewne teraz tylko Lion'sami ITSu będzie jeździć

-
pawcio
- Posty: 24947
- Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
- Lokalizacja: Os. Wilga
Post
autor: pawcio » 23 lut 2007, 12:07
Na 801 niektóre brygady to niczym całki.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
hafilip84
- Jego Gryząca Albumowość
- Posty: 7496
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
- Lokalizacja: Legionowo
Post
autor: hafilip84 » 23 lut 2007, 12:07
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 12:12
pawcio pisze:Na 801 niektóre brygady to niczym całki.
Jeśli akurat te ITS pouczy, to już połowa sukcesu

-
TJ
- Posty: 162
- Rejestracja: 31 maja 2006, 14:09
- Lokalizacja: Okęcie
Post
autor: TJ » 23 lut 2007, 12:13
jacek pisze:Idealnie zawsze to będzie więcej linii,a nie katowanie driverów ciagle na tych samych liniach.
Nie wiem jak Michalczewski zapatruje się na tak sporą liczbę brygad szczytowych(404,407,801), chyba wolałby całodzienne, bo to zawsze sporo więcej wozokilometrów?
ITS ma wg kontraktu 4 mln wzkm +/- 10% rocznie i więcej nie dostanie
Na R-1 D14/138
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 12:14
hafilip84 pisze:Ile wlezie
Chyba lepsza obsługa aniżeli notorycznie wystawiane wozy serii 24xx
I ciepełko i harmonie nie przeciekają i oświetlenie działa i zagrożenia krokodylków brak
[ Dodano: 2007-02-23, 12:17 ]
TJ pisze:ITS ma wg kontraktu 4 mln wzkm +/- 10% rocznie i więcej nie dostanie
Czyli po przybyciu wszystkich wozów i skrupulatnych wyliczeniach wozokilometrów mogą nastapić roszady obsługowe, aby się wszystko zmiesciło w normi +/- 10% przy 4 mln wzkm?
-
Flash8222
- Posty: 7271
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 23 lut 2007, 12:23
TJ pisze:Na R-1 D14/138
Zamiast jednej brygady na 154.
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 23 lut 2007, 12:25
Flash8222 pisze:TJ pisze:Na R-1 D14/138
Zamiast jednej brygady na 154.
Czyżby ubłagali, bo nie wyrabiali czasowo na 154?