Zmiany obsługowe - marzec 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 1039
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 22 lut 2007, 22:56

Robert 514 pisze:a trasa 345 czasem sie nie zmienia????
Nie

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 23 lut 2007, 8:22

Po co na 404 ITS ?? Nie lepiej go dać na 186 ?? A na 404 dać MANy ze Stalowej które zeszły by ze 186 ??

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 23 lut 2007, 8:24

Spokojnie, wszystko jest pod kontrolą :-) lekarz kazał przytakiwać

BTW, wystarczy jeden znak zapytania, nie dwa, i spacja przed nim jest zbędna.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 23 lut 2007, 9:49

A ja dodam od siebie jedną zmianę od 1.03>02/436 stanie się solówkowe.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 23 lut 2007, 11:54

:arrow: Mogę poinformować na podstawie informacji z ITS, gdzie pójdzie ostatnie 10 autobusów:
- dwie brygady na linii 156 (HUTA - ZAJEZDNIA STALOWA)
- trzy brygady na linii 186 (TARCHOMIN - METRO WILANOWSKA)
- dwie brygady na linii 404 (TARCHOMIN - PL. NARUTOWICZA)
- trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 23 lut 2007, 11:58

A to miła niespodzianka (chodzi o 156 i 801) :)

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 12:02

MZ pisze::arrow: Mogę poinformować na podstawie informacji z ITS, gdzie pójdzie ostatnie 10 autobusów:
- dwie brygady na linii 156 (HUTA - ZAJEZDNIA STALOWA)
- trzy brygady na linii 186 (TARCHOMIN - METRO WILANOWSKA)
- dwie brygady na linii 404 (TARCHOMIN - PL. NARUTOWICZA)
- trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)
Idealnie zawsze to będzie więcej linii,a nie katowanie driverów ciagle na tych samych liniach.
Nie wiem jak Michalczewski zapatruje się na tak sporą liczbę brygad szczytowych(404,407,801), chyba wolałby całodzienne, bo to zawsze sporo więcej wozokilometrów?

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 23 lut 2007, 12:03

MZ pisze:trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)
:shock: Oooostro :) Haf zapewne teraz tylko Lion'sami ITSu będzie jeździć :P

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 lut 2007, 12:07

Na 801 niektóre brygady to niczym całki.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7496
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 23 lut 2007, 12:07

MZ pisze:trzy brygady na linii 801 (ŻERAŃ FSO - OS. MŁODYCH)
:shock: =D> :D
Flash8222 pisze:Haf zapewne teraz tylko Lion'sami ITSu będzie jeździć :P
Ile wlezie :D

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 12:12

pawcio pisze:Na 801 niektóre brygady to niczym całki.
Jeśli akurat te ITS pouczy, to już połowa sukcesu :D

TJ
Posty: 162
Rejestracja: 31 maja 2006, 14:09
Lokalizacja: Okęcie

Post autor: TJ » 23 lut 2007, 12:13

jacek pisze:Idealnie zawsze to będzie więcej linii,a nie katowanie driverów ciagle na tych samych liniach.
Nie wiem jak Michalczewski zapatruje się na tak sporą liczbę brygad szczytowych(404,407,801), chyba wolałby całodzienne, bo to zawsze sporo więcej wozokilometrów?
ITS ma wg kontraktu 4 mln wzkm +/- 10% rocznie i więcej nie dostanie

Na R-1 D14/138

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 12:14

hafilip84 pisze:Ile wlezie
Chyba lepsza obsługa aniżeli notorycznie wystawiane wozy serii 24xx :D
I ciepełko i harmonie nie przeciekają i oświetlenie działa i zagrożenia krokodylków brak :D

[ Dodano: 2007-02-23, 12:17 ]
TJ pisze:ITS ma wg kontraktu 4 mln wzkm +/- 10% rocznie i więcej nie dostanie
Czyli po przybyciu wszystkich wozów i skrupulatnych wyliczeniach wozokilometrów mogą nastapić roszady obsługowe, aby się wszystko zmiesciło w normi +/- 10% przy 4 mln wzkm?

Flash8222
Posty: 7271
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 23 lut 2007, 12:23

TJ pisze:Na R-1 D14/138
Zamiast jednej brygady na 154.

jacek
Zbanowany
Posty: 2505
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 23 lut 2007, 12:25

Flash8222 pisze:
TJ pisze:Na R-1 D14/138
Zamiast jednej brygady na 154.
Czyżby ubłagali, bo nie wyrabiali czasowo na 154?

Zablokowany