*Żałoba Narodowa*

Moderator: Szeregowy_Równoległy

rafalzag
Zbanowany
Posty: 266
Rejestracja: 27 maja 2007, 21:38
Lokalizacja: EPWA

Post autor: rafalzag » 23 lip 2007, 18:11

Nie przeginacie?

PS. Uważam, że to forum nie jest zbytnio dobrym miejscem do wyrażania swoich poglądów politycznych, ale jeśli już chcecie rozmawiać na ten temat to Wam tylko powiem, abyście spojrzeli w przeszłość i zobaczyli na poprzednie rządy (mam tu na myśli SLD). Tak wam im za nimi tęskno?

Pozdr.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 23 lip 2007, 18:22

rafalzag pisze:abyście spojrzeli w przeszłość i zobaczyli na poprzednie rządy (mam tu na myśli SLD). Tak wam im za nimi tęskno?
Ten rząd nie lepszy

plocmaster
Posty: 84
Rejestracja: 16 lis 2006, 20:45
Lokalizacja: Płock

Post autor: plocmaster » 23 lip 2007, 18:27

rafalzag pisze:Tak wam im za nimi tęskno?
Czasem tęsknię. Naprawdę.
Przynajmniej ministrem edukacji był ktoś z kompetencjami…

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 23 lip 2007, 18:32

do rozmów o polityce jest osobny temat
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 lip 2007, 20:03

Santos pisze:Stała się tragedia nie mała i żałoba jest potrzebna
...prezydentowi jako element kampanii wyborczej.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 23 lip 2007, 20:07

Fikander pisze:
Santos pisze:Stała się tragedia nie mała i żałoba jest potrzebna
...prezydentowi jako element kampanii wyborczej.
Powiem ci szczerze,że leje na prezydetna ciepłym moczem i gówno mnie to obchodzi czy jest to element kampani czy nie :P teraz przecież nie to jest najważniejsze w tak trudnych chwilach :-?

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 23 lip 2007, 20:12

Gacek pisze:wydaje mi sie, ze trochę sie szafuje żałoba narodową. 3 dni... rozumiem po Papieżu- tydzień, po górnikach- 3 dni, ale po wypadku- trochę uwazam to za przesadzone.
To życie ludzkie się wartościuje?
Dennis pisze:Szczególnie niesmaczy postawa prezydenta, który do Opola po trąbie powietrznej jakoś nie pojechał.
Szczególnie to razi Twoja sugestia, jakoby nikt z najwyższych władz państwowych ofiarom trąby powietrznej pomóc nie chciał, co jest bzdurą, bo pojechał tam premier.
Dennis pisze:Na WAWKOMie zaś jest to kolejna okazja, żeby nieużywajace za nadto swojego mózgu dzieciaki (niektóre) mogły popisać się (znów) swoją quasi-wrażliwością, quasi-prospołecznością, quasi-tolerancją itd itp etd (niepotrzebne skreślić)
Ech, komentować się nie chce, co pisze wykształcony i rozgarnięty umysłowo człowiek #-o
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 lip 2007, 20:16

Santos pisze: Powiem ci szczerze,że leje na prezydetna ciepłym moczem i gówno mnie to obchodzi czy jest to element kampani czy nie :P
A nie przeszkadza Ci, że deprecjonowana jest wartość żałoby narodowej?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 23 lip 2007, 20:19

Fikander pisze:...prezydentowi jako element kampanii wyborczej
Elementem kampanii wyoborczej jest angaż Kamińskiego do Kancelarii Prezydenta, ale nie na Boga ogłaszanie żałoby narodowej na 3 lata przed ew. reelekcją. Litości, co za bzdety. I nie zmieniam swojego zdania, nawet jeśli masz na mysli przyśpieszone wybory parlamentarne, a nie wyobry prezydenckie - pamięć ludzka do jesieni zatrze w niemałym stopniu bieżące wydarzenia. Trudno mi sobie wyobrazić, by partia rządząca mogła była na tyle bezczelna, by budować swój wizerunek poczynaniami bezpartyjnego prezydenta, które w tej chwili są jego moralnym obowiązkiem.
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

ikarus
Posty: 2400
Rejestracja: 22 mar 2006, 13:21
Lokalizacja: Warszawa--->Gocław
Kontakt:

Post autor: ikarus » 23 lip 2007, 20:45

*.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 23 lip 2007, 20:52

Fikander pisze:
Santos pisze: Powiem ci szczerze,że leje na prezydetna ciepłym moczem i gówno mnie to obchodzi czy jest to element kampani czy nie :P
A nie przeszkadza Ci, że deprecjonowana jest wartość żałoby narodowej?
normalną rzeczą jest,że to co się dzieje w rządzie to masakra,ale w takich chwilach można jednak pominąć kwestię,czy np.prezydent ma w tym swój interes czy nie :P

Gacek
Posty: 1460
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 23 lip 2007, 21:00

Dennis pisze:No ale tam nieszczęście nie dotyczyło radiomaryjnych moherów #-o
nie wiem czy byli rzymsko-katoliccy czy toruńsko- katoliccy. Właściwie wcale mnie to nie obchodzi. Należy sie pochylić nad tą tragedia, ale na św Izydora- dlaczego wszyscy?


W sumie zacząłem sie wstydzić że to może ja jestem zirytowany, ale okazuje sie że jest nas więcej.
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

Awatar użytkownika
bambi
Posty: 164
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Kabaty // Gocław

Post autor: bambi » 23 lip 2007, 21:03

Krzysiek pisze:Medialna żałoba jaka się dzieje obecnie, strasznie mnie zniesmacza i irytuje.Stało się, był wypadek zginęło 26 osób 24 osoby są ranne. Takimi medialnymi żałobami nie przywróci się jednak życia tym zmarłym osobom, jak również zdrowia rannym. Więc tracą one wszelki sens.Również na tym forum. Wszystko na pokaz, jaki jestem dobry, prześciganie kto jest lepszy.A wcześniej te same osoby[media] szydziły z starszych osób podobnym do tych co zginęły nazywając je moherowymi babciami lub jeszcze inaczej.
Więcej nie mam nic do dodania.
Zgadzam się z przedmówcą z 100%.

A co do porównywania tego wypadku i śmierci górników w Halembie, nie wiem dlaczego, ale tragedia w kopalni bardziej mnie poruszyła. Może dlatego, że zginęli oni podczas pracy, że byli bardziej świadomi zagrożenia (ale przecież z ciężkiej i ryzykownej pracy bierze się ich wynagrodzenie), a może dlatego, że można było tego uniknąć (chodzi mi o to majstrowanie przy czujnikach stężenia metanu)...

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 23 lip 2007, 21:28

Owszem, media podkręcają, ale żaden polityk nie jest bez winy.
Chciałem, żeby ten temat stał się oazą spokoju i szacunku, a nie burzliwą dyskusją polityczną.
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Gacek
Posty: 1460
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 23 lip 2007, 21:35

emdegger pisze:To życie ludzkie się wartościuje?
A nie? 26 trupów w Iraku jest tyle samo warte co 26 trupów we Francji i w Polsce.

I te 26 które ginie kazdej doby na polskich drogach również.

Za każdym razem ogłaszamy żałobę?

[ Dodano: 2007-07-23, 21:39 ]
chruscik pisze:na swojej konferencji, polaczek powiedzial, ze chce zmienic minimalny wiek na kat D z 21 na 24 ](*,) i co to zmieni ?
nie wiem czy to coś zmieni, ale krew mnie jasna zalała gdy mecenas reprezentujacy firmę przewozowa stwierdził, ze na takich autobusach zdaje sie prawo jazdy? Czy w Szczecinie zdaje sie rpawo jazdy kat D na Scaniach?
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

ODPOWIEDZ