[Radom] Autobusy w telewizji

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 19 kwie 2006, 19:50

Swego czasu w jakimś polatowskim reality show wystąpił pięknie obklejowy na czarno jelcz PR110D, po którym łaził jakiś pajac w trakcie jazdy. Nic mu sie nie stało (autobusowie). Jednak to jest dosyć karkołomne. Mogliby wyciągnąć jakieś stare telewizyjne robury transmisyjne i tym się bawić :>
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 kwie 2006, 19:53

MZ pisze::arrow: No na dobrą sprawę tak. Ponieważ jednak to jest zakładający się zagraniczny, więc pewnie nawet nie słyszał nic wcześniej o tym zadaniu i zostanie o nim poinformowany dopiero w studiu. Niemal na 100 procent jest pewne, że będzie pokazana próba udana, ale zakładający się dowie się o tym dopiero w piątek w czasie nagrania.
Tak czy owak, z uczciwym zakładem nie ma to nic wspólnego.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 19 kwie 2006, 19:56

a niby to wszystkie telewizyjne programy z uczciwością mają dużo wspólnego :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 kwie 2006, 19:59

A to swoją drogą... :D
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 20 kwie 2006, 9:37

Bastian pisze:Tak czy owak, z uczciwym zakładem nie ma to nic wspólnego.
:arrow: Miałoby, gdyby scenę z zapałkami nagrywali na żywo w Warszawie. Niestety, byłoby to mało realne, bo o tej porze jest już ciemno. Zresztą w tym programie wiele zakładów wykonywanych poza studiem nagrywa się z wyprzedzeniem.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 kwie 2006, 10:55

Raczej mi chodzi o to, że skoro była próba udana, to telewizja powinna obowiązkowo puścić próbę udaną. Oszustwem by było puszczenie próby nieudanej.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 20 kwie 2006, 11:35

Oszustwem? To byłoby wręcz nie fair wobec kierowców, którzy dokonali tego po raz pierwszy na świecie. Na pewno będzie wyemitowana próba udana. Nawet jeśli zakładający się przez przypadek dowiedzieliby się wcześniej, o co będą się zakładać, to przecież niekoniecznie muszą wiedzieć, czy próba zakończyła się w regulaminowym czasie dwóch minut, czy może zapałka zapaliła się, gdy na zegarze było już 2:01. Jakieś niewiadome zawsze są.

P.S. Odnośnie tego, co wczoraj napisałem. Przyjadę jednak autobusem miejskim MPK Radom. Wyjeżdżamy po 12:00, żeby przed 15:00 być na ulicy Mory (Karolin). Jakby ktoś chciał sfocić po drodze radomskiego Neoplana (być może już z ustawionym na wyświetlaczu napisem "Załóż się"), to gdzieś po 14:00 powinien on już być w Wawie.

Stalowy Ikar
Posty: 22
Rejestracja: 20 sty 2006, 15:34
Lokalizacja: Radom

Post autor: Stalowy Ikar » 20 kwie 2006, 20:01

MZ pisze::arrow: No na dobrą sprawę tak. Ponieważ jednak to jest zakładający się zagraniczny, więc pewnie nawet nie słyszał nic wcześniej o tym zadaniu i zostanie o nim poinformowany dopiero w studiu. Niemal na 100 procent jest pewne, że będzie pokazana próba udana, ale zakładający się dowie się o tym dopiero w piątek w czasie nagrania.
Ja przeczytałem na twojej stronie, że Radomscy kierowcy pojadą na nagranie którymś z Neoplanów N4020td. Czy wiadomo już, jaki to będzie Neoplan (numer taborowy)? Wiem, że na pewno któryś z tych dwóch, które brały udział podczas nagrania prób: 842 i 843, ale czy wiadomo, którym konkretnie się do Warszawy na nagranie do studia wybiorą?
STALOWA forever.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 21 kwie 2006, 8:45

Stalowy Ikar pisze:Radomscy kierowcy pojadą na nagranie którymś z Neoplanów N4020td. Czy wiadomo już, jaki to będzie Neoplan (numer taborowy)?
:arrow: To będzie 843 (no chyba, że wcześniej się zepsuje :mrgreen:).

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 21 kwie 2006, 21:17

już jest
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 21 kwie 2006, 21:28

a nawet było :)

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 24 kwie 2006, 9:44

:arrow: Wszystko przebiegło zgodnie z planem, dojechaliśmy na Mory o 15:03 (Kleszczu, w którym dokładnie miejscu nas widziałeś?). Jak wczoraj obejrzałem sobie całe nagranie na wideo, to stwierdziłem, że różnice między tym, co w studiu, a tym, co w telewizji, jest kolosalna różnica. Widownię filmują tak dynamicznie, że przez cały program rozpoznałem się w sumie na trzech ujęciach, mających łącznie jakieś 10 sekund długości. No ale jeśli chodzi o sam zakład z zapałkami na autobusach, to trzeba przyznać, że wypadł dość fajnie.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 kwie 2006, 13:16

MZ pisze:(Kleszczu, w którym dokładnie miejscu nas widziałeś?).

Siedziałem na przystanku pod domem i czekałem na Mediolana jadąc do UD Włochy =P~. Nie martw się też Cię nie dowidziałem. Ale Wasz kierowca trochę nieumiejętnie jechał :-$
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 25 kwie 2006, 16:13

R-11 Kleszczowa pisze:Ale Wasz kierowca trochę nieumiejętnie jechał
:arrow: Masz na myśli to, że z pasa dla lewoskrętów wcisnął się na skrzyżowaniu na pas dla jadących prosto? Tak samo jechało przed nami bodajże 189, więc kazałem kierowcy jechać za nim, żeby nie stać w korku ;-).

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 25 kwie 2006, 16:18

Jak nie zrobiłeś foty to sie nawet nie przyznawaj! :mrgreen:
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

ODPOWIEDZ