[GW] SprawdĹş w internecie, czy jest korek

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 10 gru 2007, 21:05

JaBaal pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:W ciągu Alej Jerozolimskich z Włoch do Śródmieścia.
Czy to nie plany z lat 70-tych, kiedy to powstała 'południowa jezdnia Alej' od Niemcewicza na wschód 'w pole' (obecnie parking)?
Dokładnie te plany :grin:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

kajo
Posty: 2796
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 10 gru 2007, 21:42

To chodzi o wpuszczenie w plac Zawiszy Jerozolimskich??, jeśli tak, to ostatnio ktoś mi powiedział, że kiedyś były plany by przesunąć Grójecką, na miejsce w którym teraz jest hotel, ale jakoś tak im sie nie udało. A tak szczerze, to przez brak wpuszczenia Jeozolimskich w ten plac tworzą się w tamtym miejscu spore korki.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 10 gru 2007, 21:44

Tak tak, jasne. Bo skrzyżowanie 5-wlotowe z pewnością by pracowało lepiej od 4-wlotowego...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

kajo
Posty: 2796
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 10 gru 2007, 22:08

(Może) Rozłożył by się tłok, ale to tylko przypuszczenia. Jednakże historia z tym hotelem jest dość ciekawa.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 10 gru 2007, 22:53

Tak - też słyszałem podobną wersję - Plac Zawiszy miał stać się ogromnym węzłem drogowym z estakadami i tunelami :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 11 gru 2007, 11:33

Zawsze na upartego można budować nad wykopem kolejowym
Ale to temat o sprawdzeniu korków.
Ale chwila? Ile ma być tych kamer? 30?
I to wszystko? to cała infrastruktura drogowa miasta?
Po co mi sprawdzać korki jak miasto teraz codzienne i wieczorami zwyczajnie stoi martwo a komunikacja jest przepełniona.
Obrazek

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 532
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 28 sty 2008, 9:00

Wreszcie dodano nowe miejsca (siedem). Niestety można systemowi wierzyć tylko na słowo, ponieważ są tylko kolorowe strzałki bez podglądu sytuacji na drodze przez kamerę.
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

ODPOWIEDZ