Stulecie elektryfikacji tramwajów w Warszawie

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7886
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 15 mar 2008, 18:31

solaris8315 pisze:Pewnie tak samo będzie jak przy otwarciu Alej...
Gorzej - tam mogłeś jechać w paradzie. Tu nie jest to przewidywane. Ale... wszystko do obejrzenia 05.04.2008.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 15 mar 2008, 18:34

MisiekK pisze:
solaris8315 pisze:Pewnie tak samo będzie jak przy otwarciu Alej...
Gorzej - tam mogłeś jechać w paradzie. Tu nie jest to przewidywane. Ale... wszystko do obejrzenia 05.04.2008.
Ok, dzięki za "reklamę" ;) No cóż szkoda, że obchody będą takie ciche, no ale cóż rozumiem kasa pewnie większość przeważyła :(

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7886
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 15 mar 2008, 18:38

solaris8315 pisze:No cóż szkoda, że obchody będą takie ciche, no ale cóż rozumiem kasa pewnie większość przeważyła :(
Nie, nie pieniadze - cieżko nazywać kosztem to co ma się za free. Zabrakło chęci i wyobraźni. Ale może za dużo wymagam od niektórych ludzi. Mimo wszystko wciąż naiwnie liczę, że w cudowny sposób olej napłynie komuś do głowy.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 15 mar 2008, 18:40

MisiekK pisze:Zabrakło chęci i wyobraźni.
Szkoda.
MisiekK pisze:Mimo wszystko wciąż naiwnie liczę, że w cudowny sposób olej napłynie komuś do głowy.
Nie doczekasz chyba tego ;)

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 15 mar 2008, 19:06

Swoją droga podczas realizacji filmu naciąłem sie na 3 inne ekipy filmowe. Wiec ktoś robił te filmy. Tylko pytanie - po co? skoro nie będzie właściwie prezentacji.
Ciekawe czy do wawkomowiczów już dotarło jaki to film robiłem :)
Obrazek

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 15 mar 2008, 19:10

Ryoga pisze:Ciekawe czy do wawkomowiczów już dotarło jaki to film robiłem :)
o tramwajach z PESY ? :>

bart235
Zbanowany
Posty: 152
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 15 mar 2008, 20:13

Ryoga pisze:Podali, wczoraj na T3 przeczytałem Plan obchodów.,
pierwszy dzień to jakaś konferencja naukowa ds. komunikacji i takie tam. Impreza zamknięta. Drugi dzień to gala jubileuszowa - również impreza zamknięta. a trzeciego dnia to dzień otwarty - parada tramwajów, ztcp, to dzień otwarty zakładów i zajezdni, i kilka jeszcze innych. Ogólne tylko 3 dzień jest w zasięgu zwykłego użytkownika. Jak się strzeszcze to może jak by było wawkomowe spotkanie z jakimś projektorem i czytnikiem DVD to pokażę swój film o tramach :)

T3 - co to jest to T3?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 15 mar 2008, 20:19

T3 - co to jest to T3?
Zajezdnia 'Mokotów'.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 15 mar 2008, 20:22

T3 to Zakład Napraw Taboru Tramwajów Warszawskich ;)

bart235
Zbanowany
Posty: 152
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 15 mar 2008, 20:31

MisiekK pisze:
solaris8315 pisze:Pewnie tak samo będzie jak przy otwarciu Alej...
Gorzej - tam mogłeś jechać w paradzie. Tu nie jest to przewidywane. Ale... wszystko do obejrzenia 05.04.2008.
A kiedy mniej więcej będzie do zobaczenia jakiś program?

[ Dodano: 2008-03-16, 07:40 ]
-5.04.2008 Obchody 100-lecia Warszawskich Tramwajów Elektrycznych połączone z Międzynarodową Konferencją Naukową, Warszawa


Program obchodów:
4.04.2008r. (piątek) (wstęp za zaproszeniami)
Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Umowy o świadczenie usług publicznych w zakresie drogowego transportu pasażerskiego", w tym:

"Skutki nowych regulacji w zakresie publicznego drogowego transportu pasażerskiego - Rozporządzenie PE 3623/07" - Peter Faros, kierownik jednostki DG TREN, Komisji Europejskiej.
"Opinie operatorów transportowych dotyczące nowych regulacji i problemy przez nich zgłaszane" - Guido Del Mese, Prezydent Komitetu UE w UITP.
"Proces powstawanie i negocjacji umów pomiędzypomiędzy operatorem a lokalnym samorządem / władzą lokalną" - Sturmowski CEO BVG Berlin.
"Partnertwo Publiczno-prawne w rozwoju nowych projektów infrastrukturalnych transportu publicznego, między innymi dotyczące tramwajowej infrastruktury" - Christian Buisson, Transdev.
Podczas Konferencji zostanie podpisana nowa umowa u wzajemnym członkostwie pomiędzy IGKM a UITP.

Po południu przewidziana jest uroczysta Gala Jubileuszowa w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

5.04.2008r. (sobota) (wstęp wolny).
Uroczysta Msza Święta w kościele p.w. Św. Klemensa Dworaka w Warszawie.
Konferencja Prasowa połączona z promocją Monografii pt: " Warszawskie Tramwaje Elektryczne 1908-2008".
Uroczysta parada Tramwajów oraz występ Zakładowej Orkiestry Dętej Tramwajów Warszawskich.
Wszystkie sprawy związane z Galą Jubileuszową raz Konferencją Naukową należy załatwiać z Działem Marketingu Tramwajów Warszawskich Sp. z o.o. w Warszawie tel. (0-22) 534 55 09.

zródło http://www.igkm.pl/site/wiadomosci,1768,imprezy.html
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

Awatar użytkownika
kitrak
Posty: 242
Rejestracja: 02 lut 2008, 12:08
Lokalizacja: C-7 Moczydło

Post autor: kitrak » 16 mar 2008, 9:31

A zajezdnie będą otwarte dla zwiedzających? :)

Paweł84
Posty: 106
Rejestracja: 20 mar 2006, 21:31
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Paweł84 » 16 mar 2008, 10:04

A czy ktoś się orientuje gdzie i w jakiej cenie będzie można kupić publikację "Warszawskie tramwaje elektryczne 1908-2008" i w jakim stopniu będzie się ona różniła od tej z 1998 roku :?:

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 16 mar 2008, 13:57

Dyskusja o Mszy Św. w intencji 100-lecia elektryfikacji TW przeniosła się do właściwego wątku na Wolnych Chwilach.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 16 mar 2008, 17:21

Paweł84 pisze:A czy ktoś się orientuje gdzie i w jakiej cenie będzie można kupić publikację "Warszawskie tramwaje elektryczne 1908-2008" i w jakim stopniu będzie się ona różniła od tej z 1998 roku :?:
z tego, co wiem, to ma być jakiś obszerny bardzo suplement...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 16 mar 2008, 19:27

Trzeci i czwarty tom.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Zablokowany