Strona 2 z 4
: 21 paź 2010, 10:52
autor: marko80
No to co w końcy z tymi nowymi U18 które miały przyjść na R-10? Wiadomo czy już są lub kiedy przyjdą?
: 21 paź 2010, 13:01
autor: fraktal
Jak już będą, to się dowiemy, bo na pewno ktoś zrobi zdjęcia.
: 21 paź 2010, 20:12
autor: fluger
A co słychać z nowymi mobllisowymi przegubowcami solarisa?
: 23 paź 2010, 9:27
autor: beni
24 sztuki już mamy jeszcze 6 i będzie na razie dość reszta w listopadzie. Za to Solarisy jakie ładne.
: 23 paź 2010, 18:35
autor: Peter
10 minut jadąc 523 widziałem 7 lub 8 nowych solarisów jadących w stronę Ostrobramskiej.
: 23 paź 2010, 19:53
autor: marko80
To czekamy na jakies fotki tych nowych U18.
: 23 paź 2010, 21:43
autor: Gontar
Peter pisze:10 minut jadąc 523 widziałem 7 lub 8 nowych solarisów jadących w stronę Ostrobramskiej.
7. - 18.18 wjeżdzały na Trasę Ł od strony DWZ

: 23 paź 2010, 22:22
autor: 5690
Na R3 dostarczone zostały nowe Su18 83xx widziałem tylko 7 sztuk
: 23 paź 2010, 23:55
autor: Gontar
ponoć jest nawet 8 sztuk...

: 23 paź 2010, 23:56
autor: Gontar
5690 pisze:Na R3 dostarczone zostały nowe Su18 83xx widziałem tylko 7 sztuk
ponoć nawet 8 już jest.
: 24 paź 2010, 17:19
autor: alojz
marko80 pisze:To czekamy na jakies fotki tych nowych U18.
Są już na Przegubowcu
http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... pos=-20229
: 24 paź 2010, 17:20
autor: ashir
Są już zdjęcia nowych SU18 na przegubowcu.

: 24 paź 2010, 17:53
autor: Domas
Widać, że są podobne do tych z 2008 r. Chociażby nie mają bocznych wyświetlaczy oraz dużych panelów LCD w środku. O! Nie mają też szerokich wyświetlaczy z tyłu.
: 24 paź 2010, 18:42
autor: ashir
Czytałem w komentarzach na przegubowcu, że już jutro mają wyjechać nowe solarisy. Wie ktoś może na jakie linie? A many nadal stoją na zajezdni.

: 24 paź 2010, 19:20
autor: TLG
Domasq12 pisze:Chociażby nie mają bocznych wyświetlaczy oraz dużych panelów LCD w środku. O! Nie mają też szerokich wyświetlaczy z tyłu.
Kompletacja zgodna z kontraktem z 2008r. Nic dziwnego, że są wersją uboższą niż obecnie zamawiane pojazdy.