Strona 2 z 3

: 11 paź 2011, 19:00
autor: ashir
Ale czasem się spotykają. Najwyżej Szeregowy poczeka na następną brygadę. :razz:

: 11 paź 2011, 19:32
autor: Szeregowy_Równoległy
Nie, nie spotykają się :D

: 11 paź 2011, 21:53
autor: mck
Jak ma jeździć ciągle na 338 to i tak się nie przyda.

: 12 paź 2011, 14:02
autor: Pagan
Też mam pytanie. Co z 2418 i 3144? Dawno owych pojazdów nie widziałem.

: 12 paź 2011, 14:28
autor: radeom
2418 kasacja
3144 jeździ i ma się dobrze

: 12 paź 2011, 18:12
autor: ashir
Pagan pisze:Też mam pytanie. Co z 2418 i 3144? Dawno owych pojazdów nie widziałem.
Tyle razy było o tym mówione. W rozwinięciu informacji radeoma dodam, że 3144 będzie miał przedłużony dowód (ma go chyba obecnie do 19 października - coś takiego pamiętam). ;-)

: 31 gru 2011, 12:50
autor: ashir
Przeglądy lewarków:
1205 :arrow: 9.05.2012
2194 :arrow: 11.03.2012 (chyba ten dzień)
2294 :arrow: 02.06.2012
2306 :arrow: 20.06.2012
2952 :arrow: 03.2012 (nie pamiętam, który dzień)

: 01 sty 2012, 22:14
autor: Cardinalle
ashir pisze:Przeglądy lewarków:
1205 :arrow: 9.05.2012
2194 :arrow: 11.03.2012 (chyba ten dzień)
2294 :arrow: 02.06.2012
2306 :arrow: 20.06.2012
2952 :arrow: 03.2012 (nie pamiętam, który dzień)
Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie? :lol:

Żeby nie było, jestem miłośnikiem, ale litości lewarki to już prewety. Ich czas już dawno się skończył.

: 01 sty 2012, 23:53
autor: MisiekK
Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?
Wiesz Santos - posiadanie ważnego przeglądu nie jest gwarancją życia pojazdu.

: 02 sty 2012, 7:07
autor: ashir
Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie? :lol:

Żeby nie było, jestem miłośnikiem, ale litości lewarki to już prewety. Ich czas już dawno się skończył.
Oczywiście, że wierzę. A kto powiedział, że wozy z Kleszczowej są w lepszym stanie, przypominam że te wozy idą na wymianę Ikarusy z Kleszczowej na Woronicza, a SU15 z Woronicza na Kleszczową. :smile:

: 02 sty 2012, 9:16
autor: Cardinalle
MisiekK pisze:
Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?
Wiesz Santos - posiadanie ważnego przeglądu nie jest gwarancją życia pojazdu.
Po co to napisałeś? Z mojego wcześniejszego postu można to wywnioskować...

[ Dodano: |2 Sty 2012|, 2012 09:18 ]
ashir pisze:
Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie? :lol:

Żeby nie było, jestem miłośnikiem, ale litości lewarki to już prewety. Ich czas już dawno się skończył.
Oczywiście, że wierzę. A kto powiedział, że wozy z Kleszczowej są w lepszym stanie, przypominam że te wozy idą na wymianę Ikarusy z Kleszczowej na Woronicza, a SU15 z Woronicza na Kleszczową. :smile:
Deskorolki przechodzą za SU18. Co więcej U18 w stosunku do 39 U15 to pewna nadwyżka. A z tego co wiadomo madziary z R2 zajmą miejsce gorszych ikarów z R1. Ale wiadomo - rzeź w toku.

: 02 sty 2012, 15:22
autor: ashir
Cardinalle pisze:A z tego co wiadomo madziary z R2 zajmą miejsce gorszych ikarów z R1. Ale wiadomo - rzeź w toku.
I z tym się zgadzamy, lewary wcale nie są w takim złym stanie. Taki 2194 jest bardzo zadbany, jazda nim jako pasażer przez prawie 3 godziny to była czysta przyjemność. Moją opinię potwierdza jeszcze fakt, że zdarza się nawet wyciągniecie lewara na brygadę wyjeżdżającą 12:15 czy 12:50 z zakładu. :smile:

: 02 sty 2012, 15:34
autor: JKTpl
ashir pisze:jazda nim jako pasażer przez prawie 3 godziny
:chodu:

: 02 sty 2012, 15:40
autor: ashir
517 ma bardzo długą trasę i czas przejazdu. O-) Ale to tak bliżej było 2,5 godziny. ;-)

: 03 sty 2012, 10:18
autor: tomku
Podobno 2952 kończy karierę w MZA. Czy ktoś w kręgach bliższych mógłby potwierdzić?