: 11 paź 2011, 19:00
Ale czasem się spotykają. Najwyżej Szeregowy poczeka na następną brygadę. 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Tyle razy było o tym mówione. W rozwinięciu informacji radeoma dodam, że 3144 będzie miał przedłużony dowód (ma go chyba obecnie do 19 października - coś takiego pamiętam).Pagan pisze:Też mam pytanie. Co z 2418 i 3144? Dawno owych pojazdów nie widziałem.
Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?ashir pisze:Przeglądy lewarków:
12059.05.2012
219411.03.2012 (chyba ten dzień)
229402.06.2012
230620.06.2012
295203.2012 (nie pamiętam, który dzień)
Wiesz Santos - posiadanie ważnego przeglądu nie jest gwarancją życia pojazdu.Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?
Oczywiście, że wierzę. A kto powiedział, że wozy z Kleszczowej są w lepszym stanie, przypominam że te wozy idą na wymianę Ikarusy z Kleszczowej na Woronicza, a SU15 z Woronicza na Kleszczową.Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?
Żeby nie było, jestem miłośnikiem, ale litości lewarki to już prewety. Ich czas już dawno się skończył.
Po co to napisałeś? Z mojego wcześniejszego postu można to wywnioskować...MisiekK pisze:Wiesz Santos - posiadanie ważnego przeglądu nie jest gwarancją życia pojazdu.Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?
Deskorolki przechodzą za SU18. Co więcej U18 w stosunku do 39 U15 to pewna nadwyżka. A z tego co wiadomo madziary z R2 zajmą miejsce gorszych ikarów z R1. Ale wiadomo - rzeź w toku.ashir pisze:Oczywiście, że wierzę. A kto powiedział, że wozy z Kleszczowej są w lepszym stanie, przypominam że te wozy idą na wymianę Ikarusy z Kleszczowej na Woronicza, a SU15 z Woronicza na Kleszczową.Cardinalle pisze:Chyba nie wierzysz, że po nie małym zastrzyku automatów z R2, którykolwiek lewar się ostanie?
Żeby nie było, jestem miłośnikiem, ale litości lewarki to już prewety. Ich czas już dawno się skończył.
I z tym się zgadzamy, lewary wcale nie są w takim złym stanie. Taki 2194 jest bardzo zadbany, jazda nim jako pasażer przez prawie 3 godziny to była czysta przyjemność. Moją opinię potwierdza jeszcze fakt, że zdarza się nawet wyciągniecie lewara na brygadę wyjeżdżającą 12:15 czy 12:50 z zakładu.Cardinalle pisze:A z tego co wiadomo madziary z R2 zajmą miejsce gorszych ikarów z R1. Ale wiadomo - rzeź w toku.
ashir pisze:jazda nim jako pasażer przez prawie 3 godziny