Miłośnicy wg MPK Kraków...

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 10 sty 2012, 0:13

Adam G. pisze:wkrótce jednak przeradza się w obojętność, zdrową pasję, konstruktywne działania itp.
Co uważasz za "zdrową pasję, konstruktywne działania" :?:
Nie sądzę, byśmy mogli być zaszufladkowani jako "patologiczni miłośnicy" tylko dlatego, że kiedyś robiliśmy zdjęcia, jeździliśmy bez celu czy woziliśmy się w kabinach po 8h dziennie.
Twoje przyrównywanie robienia zdjęć do kabiniarstwa uważam za nieco uwłaczające (-X Wyjaśnij mi co dziecinnego jest akurat w robieniu zdjęć, bo nie rozumiem :-k Jak niektórzy wiedzą, na wiosnę kończę 25 lat i raczej nie jestem dziecinny :shock:
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 10 sty 2012, 1:21

ZaciszaniN pisze:
Adam G. pisze:wkrótce jednak przeradza się w obojętność, zdrową pasję, konstruktywne działania itp.
Co uważasz za "zdrową pasję, konstruktywne działania" :?:
Wszystko, co nie utrudnia życia oraz jest budujące dla danej osoby lub - co lepsze - dla obiektu zainteresowań :)
ZaciszaniN pisze:
Nie sądzę, byśmy mogli być zaszufladkowani jako "patologiczni miłośnicy" tylko dlatego, że kiedyś robiliśmy zdjęcia, jeździliśmy bez celu czy woziliśmy się w kabinach po 8h dziennie.
Twoje przyrównywanie robienia zdjęć do kabiniarstwa uważam za nieco uwłaczające (-X Wyjaśnij mi co dziecinnego jest akurat w robieniu zdjęć, bo nie rozumiem :-k Jak niektórzy wiedzą, na wiosnę kończę 25 lat i raczej nie jestem dziecinny :shock:
Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz i zastanów się, co napisałeś, okej? :>
Ułatwię - możesz przeczytać choćby to, co samemu zacytowałeś. Ułatwię #2 - chodzi mi o to, że kiedyś te działania stanowiły główny sens życia.
noidea

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 11 sty 2012, 0:14

Wszystko jasne :razz: Bo w pierwszej chwili mocno się zdziwiłem :-"
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

fraktal
Posty: 5483
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 11 sty 2012, 18:23

Adam G. pisze:Największym problemem wywiadu z p. Nęckim jest to, że on chyba nie do końca zrozumiał, kim jest ów "miłośnik". Nic dziwnego, nie jest to łatwe do dokładnego wytłumaczenia, ale zanim się o czymś mówi - powinno się jednak mieć możliwie najbardziej kompletną wiedzę. Ów człowiek jej nie miał, a próbował analizować temat.
A ja uważam, że Pan Profesor Nęcki trochę racji ma. Tylko ponieważ jak sam słusznie zauważyłeś Adamie, nie zna on tego środowiska, więc nietrafnie dobrał przykłady. Ja bym wybrał lepsze. Ale pokazuje pewne mechanizmy rodzenia się pewnego typu postaw. Tylko od razu zastrzegam: nie trzeba wszystkich traktować jedną miarą. Pan profesor mówił raczej o konkretnych jednostkowych zachowaniach, nie o całej grupie. Rzeczywiście to osoba przeprowadzająca z nim wywiad, próbuje to negatywne odium rozciągnąć na całą grupę, tak żeby wizerunek miłośnika zepsuć. A wszystko dlatego, że MPK ma chyba kłopot z osobnikiem, który wysyła nonsensowne, ich zdaniem, skargi. Z tym że nie wiadomo wcale, czy faktycznie są nonsensowne, czy tylko są za takie uważane. Ja też czasem słyszę, że "stwarzam sztuczne problemy, bo za bardzo drążę temat, a to wkurza" m.in. tu na forum. Jeśli chcesz Adamie (lub ktokolwiek inny z forumowiczów) podyskutować jeszcze na ten temat, to zapraszam na PW.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7685
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 16 sty 2012, 15:43

Bastian pisze:Na przykład podejście, sytuujące "prawdziwych miłośników" tylko przy opiece nad starym, zabytkowym taborem. W Warszawie rola KMKM także sprowadza się prawie wyłącznie do tego.
Nie zgadzam się - owszem inne aspekty nie są mocno wystrzałowe (czasem celowo przedstawiane jako spoza Klubu), ale też istnieją.
chester pisze:Nie wiem, na jakim podłożu sa niesnaski miedzy MPK krakow, a mkm krakow, ale jakieś muszą być.
Regularna wojna. Więc pan prezes zrobił sobie prywatną zemstę.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8392
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 16 sty 2012, 21:39

Czy ta wojna polega na czymś więcej niż na krytyce w internecie?

ODPOWIEDZ