Strona 2 z 18

: 08 paź 2008, 2:30
autor: MisiekK
Tm pisze:No i co? Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle.
Myślę, że nie do końca wyszło "jak zawsze". Panowie po weekendowym prężeniu muskułów (kto by w weekend bawił się w spotkania) w poniedziałkowy poranek usiedli do stołu negocjacyjnego. Myślę, że porozumienie, które wynegocjowano napewno bardziej ogranicza samowolkę w PZPN (ale nie do końca tak, jak chciał minister Drzewiecki). Myślę, że FIFA i UEFA zrozumiały, że rząd się łatwo nie ugnie (jakoś o 12 w poniedziałek kategorycznie nie podano oświadczenia o zamrożeniu rozgrywek dla polskich klubów i odebraniu EURO 2012), a rząd uświadomił sobie ile może w PZPN zrobić. Poczekajmy na wyniki wynegocjowanego porozumienia.

: 08 paź 2008, 10:27
autor: rufio198
MisiekK pisze:
Tm pisze:No i co? Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle.
Myślę, że nie do końca wyszło "jak zawsze". Panowie po weekendowym prężeniu muskułów (kto by w weekend bawił się w spotkania) w poniedziałkowy poranek usiedli do stołu negocjacyjnego. Myślę, że porozumienie, które wynegocjowano napewno bardziej ogranicza samowolkę w PZPN (ale nie do końca tak, jak chciał minister Drzewiecki)..

W którym miejscu ogranicza samowolke? Komisja to farsa. Nikt nigdy nie zarzucał PZPN , ze dzieją się u nich cuda wyborcze. Tam działacze terenowi wcześniej są uświadamiani jak maja głosowac- poprzez drogie wyjazdy zagraniczne fundowane przez centrale PZPN.
MisiekK pisze: Myślę, że FIFA i UEFA zrozumiały, że rząd się łatwo nie ugnie (jakoś o 12 w poniedziałek kategorycznie nie podano oświadczenia o zamrożeniu rozgrywek dla polskich klubów i odebraniu EURO 2012), a rząd uświadomił sobie ile może w PZPN zrobić. Poczekajmy na wyniki wynegocjowanego porozumienia.
Dopóki w FIFA i UEFA będa rządzili ludzie co rządzą to dalej Listek i s- ka będą nietykalni. Chyba ze wreście znajdzie się na nich jakis zarzut kryminalny. Ale na to to sa za duże cwaniaki

: 08 paź 2008, 15:35
autor: Tm
No właśnie. UEFA z FIFĄ chciały wycofania komisarza i cel osiągnęły. To jest ich zwycięstwo.

: 08 paź 2008, 21:39
autor: Glonojad
FIFA i UEFA to bardzo potężne, ponadnarodowe, bezwzględne organizacje przestępcze, zdolne dyktować warunku najpotężniejszym państwom Świata (chociaż Unii się czasem udaje im utrzeć nosa, głównie w kwestii praw zawodniczych), a także bardzo bogatym koncernom. Nasz rząd to zbyt mały pikuś, by się im przeciwstawić niestety.

[ Dodano: Sro 08 Paź, 2008 21:41 ]
JacekM pisze:a po co w ogóle to robić? żeby Lecha wykluczyli? żeby nam euro zadbali? komu na co dzień przeszkadza korupcja w PZPN?
A po co w ogóle walczyć z mafią? Komu na co dzień przeszkadza mafia? Co jakiś czas kropną jakiegoś kolesia, zwykle samego sobie winnego... #-o

: 07 lip 2012, 9:48
autor: M_Szymkowiak
A więc jest i osobny temat ;)

Dziś szansa na wielki dzień w polskim sporcie, Radwańska zagra z Williams w finale Wimbledonu, a siatkarze z Bułgarami, o finał LŚ!

: 07 lip 2012, 14:20
autor: kocur
W zwycięstwo Radwańskiej nie wierzy nikt poza Polakami. Za to siatkarze mają realną szansę wygrać LŚ.

: 07 lip 2012, 19:09
autor: vernalisadonis
Serena Williams pokonała w finale Wimbledonu Agnieszkę Radwańską 6:1, 5:7, 6:2, trochę szkoda był by to bardzo wielki sukces w tej dyscyplinie, ale mimo wszystko i tak bardzo dobrze. Nikt tam przypadkiem do finału nie trafia.

: 07 lip 2012, 21:51
autor: M_Szymkowiak
Jutro znów Polsko - Amerykański finał, dziś było pięknie, a jak może być jutro to nawet nie chce mówić! :)

: 08 lip 2012, 21:22
autor: vernalisadonis
Historyczny sukces Polaków w lidze światowej
Brawo Brawo Brawo

: 08 lip 2012, 21:39
autor: Pagan
Piękny mecz, piękne zwycięstwo! Choć nie powiem, w drugim secie ciarki po plecach przeszły.

: 08 lip 2012, 22:14
autor: M_Szymkowiak
Fantastycznie, klasa światowa! :) Nie mogę się już Igrzysk doczekać!

: 09 lip 2012, 15:30
autor: autobusomaniak
Za chwilę, bo o 15:30 polscy kibice przywitają naszych siatkarzy, na lotnisku "Okęcie" im. Fryderyka Chopina, wracających z Sofii, w której wygrali turniej Ligi Światowej 2012. Transmisja zapewne w TVN 24, Polsat News oraz TVP Info. GRATULACJE :!: :!: :!: :aloha:

[ Dodano: |9 Lip 2012|, 2012 15:31 ]
Na miejscu jest ok. 200-300 kibiców. :grin:

: 10 lip 2012, 23:52
autor: vernalisadonis
69 Tour de Polongne ETAP 1
Wygrywa Moser Moreno Włochy
Kwiatkowski Michał drugi po pierwszym etapie +0,04
w czołówce z polaków znaleźli się jeszcze
Michał Gołaś +0,10
Rutkiewicz Marek +0,10
Rafał Majka +0,10

Reszta polaków ma powyżej minuty
zobaczymy jak będzie jutro


http://tourdepologne.pl/t/etap-i,wyniki/

: 11 lip 2012, 9:27
autor: autobusomaniak

: 16 lip 2012, 18:49
autor: vernalisadonis
Moser zwycięzcą 69. Tour de Pologne!

Włoch Moreno Moser z Liquigas-Cannondale został zwycięzcą 69. Tour de Pologne UCI World Tour. Ostatni etap rozpoczynający się i kończący w Krakowie padł łupem Niemca Johna Degenkolba z Argos Shimano.

http://tourdepologne.pl/?newsList

PODZIĘKOWANIA DLA TVP ZA WSPANIAŁE POKAZANIE FINISHU =D>