5254, a obsada wozów - 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 27 lut 2007, 21:10

dzidek pisze:Poza tym akurat z tym co napisał mogę się zgodzić tylko szkoda, że nikt nie robi afery jak w innych zadbanych wozach ktoś też zostawi taki syf.
Tutaj też nikt nie robi żadnej afery. :P
Santos pisze:poza tym,to chyba normlane,że jak taki kierowca rzadko jeździ automatem i dostanie go od święta to musi się wyrzyć :D
No to widzę, że fajnych masz kolegów na tej swojej R-7. Przykład wzorowej postawy kierowcy. Pogratulować. ](*,)

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 27 lut 2007, 21:12

Jamnik pisze:No to widzę, że fajnych masz kolegów na tej swojej R-7. Przykład wzorowej postawy kierowcy. Pogratulować.
opisałem tylko,jaki typ kierowcy powinien jeździć 5254 w weekendy,żeby nie był on takim świętym wozem :lol:

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 27 lut 2007, 21:12

Santos pisze:napisze ci,że 'gucio' mnie to obchodzi :dance:
Jeżeli cię to nie obchodzi, to dlaczego bierzesz udział w tej dyskusji? Ciekawe... :-$

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 27 lut 2007, 21:13

Jamnik pisze:jako "muzeum"
Narodowe?? :D Dopiero za 12 lat stanie się wozem historycznym...
Jamnik pisze:Czy to znaczy, że skoro większość wozów jest tak "niszczona", to 5254 również ma to spotykać?
Tak
Jamnik pisze:A skoro wszystkie wozy nie mogą być w tak dobrym stanie, to zadbajmy chociaż o jeden wóz.
Z jakiej paki??
Jamnik pisze:Nawet w piątki
NAWET?? OJP, jaki nius
Jamnik pisze:W 5254 codziennie przecierany jest pulpit i kierownica, a co parę dni także szyby i lusterka
A tylna kaseta tablicowa nie jest przecierana?? To się w głowie nie mieści, żeby taki brudny autobus jeździł po Warszawie :!: :!: :lol: :lol:

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 27 lut 2007, 21:15

Jamnik pisze:
dzidek pisze:Myślisz, że tylko w 5254 tak jest po dniu kiedy nie jeździ nim jego właściciel ?
Czy to znaczy, że skoro większość wozów jest tak "niszczona", to 5254 również ma to spotykać? Rozumiem, że każdy kierowcy chciałby, aby jego wóz nie był ruszany. Ale 5254 jako "muzeum" powinien się dobrze prezentować. A skoro wszystkie wozy nie mogą być w tak dobrym stanie, to zadbajmy chociaż o jeden wóz.
świetnie myślisz =D> =D> =D> bez kitu... Niech wszystkie wozy popadną w ruinę a 5254 jako jedyny jeździ czysty ](*,) ](*,) może trzeba zabronić jazdy wszystkim kierowcom nieswoimi wozami ? a nie robić specjalne zasady dla jednego autobusu.
Jamnik pisze:
Santos pisze:według mnie,po jednym dniu dany kierowca nie zoastawi aż takiego brudu w wozie...Taki stan jaki opisałeś jest najwyraźniej skutkiem niedbałości twojego ziomala :lol: :-$
Dobijasz mnie. Jak nie znasz sytuacji, to lepiej zostaw tą klawiaturę w spokoju. ](*,)
W 5254 codziennie przecierany jest pulpit i kierownica, a co parę dni także szyby i lusterka. Nawet w piątki. A w poniedziałki syf... Jeszcze jakieś wątpliwości?
to żeś odkrył Amerykę ... w niejednym wozie jest czyściej niż 5254 i co z tego? Skoro masz wóz na stanie to powinieneś o niego dbać więc rozpisywanie się kiedy właściciel wozu 5254 przeciera różne części autobusu jest trochę bez sensu. A co do przecierania szyb co parę dni to nie ma czym się chwalić. Przeważnie kierowcy codziennie rano to robią. Ciekawe czy właściciel wozu 5254 przemywa czasem przedział pasażerski tak jak robią inni kierowcy ????

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 27 lut 2007, 21:21

Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:jako "muzeum"
Narodowe?? :D Dopiero za 12 lat stanie się wozem historycznym...
Za 12 lat to byłaby już z niego ruina, gdyby dbano o niego tak samo jak o inne wozy.
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:Czy to znaczy, że skoro większość wozów jest tak "niszczona", to 5254 również ma to spotykać?
Tak
No tak. Zapomniałem. Zazdrość.
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:A skoro wszystkie wozy nie mogą być w tak dobrym stanie, to zadbajmy chociaż o jeden wóz.
Z jakiej paki??
j/w
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:Nawet w piątki
NAWET?? OJP, jaki nius
Skoro jest czyszczony w piątki, to znaczy, że syf "powstaje" w weekendy. Teraz zrozumiałeś?
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:W 5254 codziennie przecierany jest pulpit i kierownica, a co parę dni także szyby i lusterka
A tylna kaseta tablicowa nie jest przecierana?? No niemożliwe :!:
Rozumiem, że jeżeli kierowca wyjątkowo dba o swój wóz i codziennie go czyści, to taka postawa jest nieodpowiednia? A przynajmniej tak wywnioskowałem z tego co napisałeś.

[ Dodano: 2007-02-27, 21:27 ]
dzidek pisze:w niejednym wozie jest czyściej niż 5254
Szczerze w to wątpię. Chyba że po weekendzie. ;-)
dzidek pisze:rozpisywanie się kiedy właściciel wozu 5254 przeciera różne części autobusu jest trochę bez sensu.
Gdybym tego nie napisał, to jeden z userów nie zrozumiałby, że wóz jest najbardziej brudzony pod nieobecność właściciela.
dzidek pisze:Ciekawe czy właściciel wozu 5254 przemywa czasem przedział pasażerski tak jak robią inni kierowcy ????
Żebyś się nie zdziwił...

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 27 lut 2007, 21:45

Jamnik pisze:
dzidek pisze:w niejednym wozie jest czyściej niż 5254
Szczerze w to wątpię. Chyba że po weekendzie. ;-)
nie. W trakcie tygodnia.
Jamnik pisze:
dzidek pisze:rozpisywanie się kiedy właściciel wozu 5254 przeciera różne części autobusu jest trochę bez sensu.
Gdybym tego nie napisał, to jeden z userów nie zrozumiałby, że wóz jest najbardziej brudzony pod nieobecność właściciela.
ale co ma przecieranie szyb kilka razy w tygodniu do brudzenia autobusu w trakcie nieobecności właściciela??
Jamnik pisze:
dzidek pisze:Ciekawe czy właściciel wozu 5254 przemywa czasem przedział pasażerski tak jak robią inni kierowcy ????
Żebyś się nie zdziwił...
skoro wymieniłeś różne części autobusu , które są czyszczone w 5254 przez jego kierowcę a mycia podłogi w części pasażerskiej nie wymieniłeś to mam prawo wnioskować, że ta czynność nie jest to wykonywana.

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 27 lut 2007, 21:52

Jamnik pisze:No tak. Zapomniałem. Zazdrość.
Prędzej nienawiść. Bo on mi się w ogóle nie podoba. Zresztą nie lubię takiego malowania
Jamnik pisze:to znaczy, że syf "powstaje" w weekendy
A co mnie interesuje kiedy syf w jakimś wozie powstaje??
Jamnik pisze:Rozumiem, że jeżeli kierowca wyjątkowo dba o swój wóz i codziennie go czyści, to taka postawa jest nieodpowiednia? A przynajmniej tak wywnioskowałem z tego co napisałeś.
Odpowiednia. To kierowca ma się dobrze czuć w wozie. Tylko po co od razu się chwalić tym wszem i wobec??
Jamnik pisze:gdyby dbano o niego tak samo jak o inne wozy.
Oprócz malowania niczym szczególnym się nie wyróżnia...
Jamnik pisze:Za 12 lat to byłaby już z niego ruina
I tak będzie ruiną

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 27 lut 2007, 22:02

dzidek pisze:ale co ma przecieranie szyb kilka razy w tygodniu do brudzenia autobusu w trakcie nieobecności właściciela??
To, że autobus jest brudzony w weekend, a nie w trakcie tygodnia :!:
dzidek pisze:skoro wymieniłeś różne części autobusu , które są czyszczone w 5254 przez jego kierowcę a mycia podłogi w części pasażerskiej nie wymieniłeś to mam prawo wnioskować, że ta czynność nie jest to wykonywana.
Oczywiście, że masz prawo. Ale nie znaczy to, że Twoje wnioski są zgodne ze stanem faktycznym.
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:No tak. Zapomniałem. Zazdrość.
Prędzej nienawiść. Bo on mi się w ogóle nie podoba. Zresztą nie lubię takiego malowania
Nie wnikam. :-$
Proboszcz pisze:A co mnie interesuje kiedy syf w jakimś wozie powstaje??
A kto powiedział, że ciebie to interesuje? Bezsensownie ciągniesz jakiś wątek, który nawet nie był do ciebie skierowany.
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:Rozumiem, że jeżeli kierowca wyjątkowo dba o swój wóz i codziennie go czyści, to taka postawa jest nieodpowiednia? A przynajmniej tak wywnioskowałem z tego co napisałeś.
Odpowiednia. To kierowca ma się dobrze czuć w wozie. Tylko po co od razu się chwalić tym wszem i wobec??
Bo niektórzy userzy mieli pewne wątpliwości co do dbania o wóz przez właściciela, prawda? #-o
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:gdyby dbano o niego tak samo jak o inne wozy.
Oprócz malowania niczym szczególnym się nie wyróżnia...
A to dobre! =D>
Proboszcz pisze:
Jamnik pisze:Za 12 lat to byłaby już z niego ruina
I tak będzie ruiną
To się okaże. ;)

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 27 lut 2007, 22:07

Jamnik pisze:
dzidek pisze:ale co ma przecieranie szyb kilka razy w tygodniu do brudzenia autobusu w trakcie nieobecności właściciela??
To, że autobus jest brudzony w weekend, a nie w trakcie tygodnia :!:
no ale zaraz :P najpierw piszesz, że kiilka razy w tygodniu są myte szyby a później, że właściciel robi to dlatego, że autobus jest w weekend brudzony. W takim razie tylko w poniedziałki powinny byc szyby myte a nie kilka razy w tygodniu chyba, że ktoś inny jeździ też 5254 w trakcie tygodnia ale to trochę niemożliwe :P

Awatar użytkownika
marker
Zbanowany
Posty: 429
Rejestracja: 17 gru 2005, 22:00
Lokalizacja: ZaCiSzAńSkI kLaN - LoŻa SzYdErCóW

Post autor: marker » 27 lut 2007, 22:17

Na noce go dać tego 5254 wtedy na pewno szybciej zacznie przypominać to muzeum o którym tu mówicie :D
CHRABĄSZCZ: Bzzzzzzzzzz

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 27 lut 2007, 22:39

dzidek pisze:no ale zaraz :P najpierw piszesz, że kiilka razy w tygodniu są myte szyby a później, że właściciel robi to dlatego, że autobus jest w weekend brudzony. W takim razie tylko w poniedziałki powinny byc szyby myte a nie kilka razy w tygodniu chyba, że ktoś inny jeździ też 5254 w trakcie tygodnia ale to trochę niemożliwe :P
Ojej...
Skoro szyby są myte w ciągu tygodnia, to znaczy, że brud powstaje nie w ciągu tygodnia, tylko w weekend.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 27 lut 2007, 22:40

Zaraz wyjdzie, że weekend nie jest częścią tygodnia :D
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7766
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 27 lut 2007, 22:42

"W tygodniu" jeździ bożyszcze Jamnika, dlatego weekend nie jest częścią owego "tygodnia", nie znasz się :P
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

reserved
Posty: 14615
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 27 lut 2007, 22:43

Wiecie co? Proponuje temat przeniesc na WC, bo to są takie wzajemne dyskusje o niczym. Śmiac mi się chce. :P

Zablokowany