Zmiany obsługowe - marzec 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 lut 2007, 20:00

Czyli tak jak pisałem na 184 zawita connex. Tego przewoźnika na Szczęśliwicach jeszcze nie było!!

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 26 lut 2007, 20:09

dzidek pisze:Czyli tak jak pisałem na 184 zawita connex. Tego przewoźnika na Szczęśliwicach jeszcze nie było!!
Jak miło.
Na Szczęśliwicach po za mobilisem na 128 to żadnego ajenta chyba nie było?

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 26 lut 2007, 20:39

marker pisze:Zmiany na Redutowej od 01-03

:arrow: Wraca niska podłoga na 708
Niska podłoga na 708 wróciła od 1 lutego.

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 26 lut 2007, 21:03

djmc100 pisze: Na Szczęśliwicach po za mobilisem na 128 to żadnego ajenta chyba nie było?
No, na szczęśliwcach poza Mobilisem na 128 ajenta nie było jeszcze. Connex na 184 to nawet dobry pomysł chyba. Tabor w sam raz bo ITSowe Many to za duże na 184.

Awatar użytkownika
5744
Posty: 185
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:26

Post autor: 5744 » 26 lut 2007, 21:21

To na 105 w dzień roboczy będzie 10 brygad?
610 Os. Górczewska - Dw. Wschodni (Lubelska).
Linię obsługuje zakład "Redutowa" i "Stalowa".

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 26 lut 2007, 22:26

8205 pisze:Tabor w sam raz bo ITSowe Many to za duże na 184.
Polemizowałbym :]
Niska podłoga na 708 wróciła od 1 lutego.
Dokładnie. Więc tu raczej nic nowego...
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
marker
Zbanowany
Posty: 141
Rejestracja: 17 gru 2005, 22:00
Lokalizacja: ZaCiSzAńSkI kLaN - LoŻa SzYdErCóW

Post autor: marker » 26 lut 2007, 22:27

8205 pisze:
djmc100 pisze: Na Szczęśliwicach po za mobilisem na 128 to żadnego ajenta chyba nie było?
No, na szczęśliwcach poza Mobilisem na 128 ajenta nie było jeszcze. Connex na 184 to nawet dobry pomysł chyba. Tabor w sam raz bo ITSowe Many to za duże na 184.
Bynajmniej. To tylko siła sugestii. Tak naprawde przydałoby się więcej brygad wielkopojemnych przegubowych. Już myślałem że to nastąpi od marca ale niestety.

[ Dodano: 2007-02-26, 22:29 ]
Piotrek pisze:
Niska podłoga na 708 wróciła od 1 lutego.
Dokładnie. Więc tu raczej nic nowego...
Naprawdę :?: To możecie sobie pogratulować spostrzegawczości ale niestety nagrody w postaci torcika wedlowskiego wam nie przyzanm za wyłapanie tego błędu [-X ;-)
CHRABĄSZCZ: Bzzzzzzzzzz

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 lut 2007, 22:31

5744 pisze:To na 105 w dzień roboczy będzie 10 brygad?
tak a w DS 7.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 26 lut 2007, 22:36

marker pisze:To możecie sobie pogratulować spostrzegawczości ale niestety nagrody w postaci torcika wedlowskiego wam nie przyzanm za wyłapanie tego błędu [-X ;-)
Wiesz - nietrudne wyłapanie błędu, jak się 708 codziennie do domu wraca ;)
marker pisze:Tak naprawde przydałoby się więcej brygad wielkopojemnych przegubowych.
Otóż to. 184 to bardzo duży potencjał. I ludzi równie duża liczba 8-[
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

5556
Posty: 443
Rejestracja: 24 sie 2006, 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 5556 » 27 lut 2007, 0:50

Zmiany obsługowe od 1.03 na liniach omawianych wcześniej na forum:
121 :arrow: DP:gniot z R6,2 solarki Connexu +2 dodatki z R6
DS:3 gnioty z R6
132 :arrow: DP:2 gnioty z R6,3 Many +2 dodatki z ITSu
DS:1 gniot z R6,4 Many z ITSu
149 :arrow: tylko Mobilis DP:3 całki+2 dodatki
DS:3 całki
152 :arrow: DP:2 całki niskie,1 dodatek
DS:2 niskie całki
326 :arrow: DP:5 niskich całek,3 dodatki
404 :arrow: DP: zostaje tylko 1 solówkowy dodatek z R11
406 :arrow: ITS zostaje na 2 dodatkach w zm.A i 1 w zm.B
416 :arrow: 1 z 3 całek z R11 będzie przegubowa

Ps.Jakby co mogę zainteresowanym przesłać maximum...
185 - najlepsza linia w mieście!

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5554
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 27 lut 2007, 1:21

5556 pisze: 416 :arrow: 1 z 3 całek z R11 będzie przegubowa
#-o Po prostu super. W międzyszczycie na TS będzie to świetnie wyglądać. Za to w 130 ścisk w solówkach. Jeżeli o jakiejś porze solówki na 416 nie wyrabiają to niech podniosą częstotliwość do 20 minut. Przegub co 30 minut... ](*,)

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 27 lut 2007, 11:30

5556 pisze:Ps.Jakby co mogę zainteresowanym przesłać maximum...
To ja bardzo poproszę.

Odebrane, dziękuję.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 27 lut 2007, 11:46

5556 pisze: 416 :arrow: 1 z 3 całek z R11 będzie przegubowa
A to ciekawe :)

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5554
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 27 lut 2007, 12:16

solaris8315 pisze:
5556 pisze: 416 :arrow: 1 z 3 całek z R11 będzie przegubowa
A to ciekawe :)
Co ciekawsze? Śledzie w 130 i 157 czy muchy w 416? :|

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 27 lut 2007, 12:37

Kiedyś planowo przegub był na 416 ale to za czasów gdy jeździło na Gocław. TEraz to w sumie i tak niepotrzebny... Ale jak wiadomo na 130 i 157 jest wygaszany popyt...

Zablokowany