Zmiany obsługowe - marzec 2007
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
- marker
- Zbanowany
- Posty: 141
- Rejestracja: 17 gru 2005, 22:00
- Lokalizacja: ZaCiSzAńSkI kLaN - LoŻa SzYdErCóW
Bynajmniej. To tylko siła sugestii. Tak naprawde przydałoby się więcej brygad wielkopojemnych przegubowych. Już myślałem że to nastąpi od marca ale niestety.8205 pisze:No, na szczęśliwcach poza Mobilisem na 128 ajenta nie było jeszcze. Connex na 184 to nawet dobry pomysł chyba. Tabor w sam raz bo ITSowe Many to za duże na 184.djmc100 pisze: Na Szczęśliwicach po za mobilisem na 128 to żadnego ajenta chyba nie było?
[ Dodano: 2007-02-26, 22:29 ]
NaprawdęPiotrek pisze:Dokładnie. Więc tu raczej nic nowego...Niska podłoga na 708 wróciła od 1 lutego.
CHRABĄSZCZ: Bzzzzzzzzzz
Wiesz - nietrudne wyłapanie błędu, jak się 708 codziennie do domu wracamarker pisze:To możecie sobie pogratulować spostrzegawczości ale niestety nagrody w postaci torcika wedlowskiego wam nie przyzanm za wyłapanie tego błędu![]()
Otóż to. 184 to bardzo duży potencjał. I ludzi równie duża liczbamarker pisze:Tak naprawde przydałoby się więcej brygad wielkopojemnych przegubowych.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
Pozdrawiam, Szafran.
Zmiany obsługowe od 1.03 na liniach omawianych wcześniej na forum:
121
DP:gniot z R6,2 solarki Connexu +2 dodatki z R6
DS:3 gnioty z R6
132
DP:2 gnioty z R6,3 Many +2 dodatki z ITSu
DS:1 gniot z R6,4 Many z ITSu
149
tylko Mobilis DP:3 całki+2 dodatki
DS:3 całki
152
DP:2 całki niskie,1 dodatek
DS:2 niskie całki
326
DP:5 niskich całek,3 dodatki
404
DP: zostaje tylko 1 solówkowy dodatek z R11
406
ITS zostaje na 2 dodatkach w zm.A i 1 w zm.B
416
1 z 3 całek z R11 będzie przegubowa
Ps.Jakby co mogę zainteresowanym przesłać maximum...
121
DS:3 gnioty z R6
132
DS:1 gniot z R6,4 Many z ITSu
149
DS:3 całki
152
DS:2 niskie całki
326
404
406
416
Ps.Jakby co mogę zainteresowanym przesłać maximum...
185 - najlepsza linia w mieście!