137 na Dudziarskiej

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 13 lis 2007, 20:08

TGM pisze:Ciekawe czy ktoś się z aparatem wybierze sfocić nową pętlę :twisted: .
Myślę, że będzie to jeden z ciekawszych rejonów do focenia i śmiało to stwierdzam, bo byłem tam parokrotnie.
kozioł pisze:To trzeba będzie się wybrać w ok. 10 osób :D
Ta... i żeby nie narobić, najlepiej jeszcze w obstawie policji ](*,)
TGM pisze:Eeeee... W kupie to żadna zabawa :P . Niech no się ktoś samotnie tam wybierze ostatnim kursem o 22 :> .
Dobry pomysł. Jak spadnie śnieg, warto go rozważyć :-k
Wolfchen pisze:BTW, to jestem ciekawy, czy kierowcy nie będą starali sie opóźniać ostatniego kursu, żeby za długo tam nie stać. Zresztą po Grodziu nie spodziewałbym się idealnej rozkładowości...
Odkąd mają nowsze pojazdy, wyrobili się. I nie róbcie psychozy z rzekomym niebezpieczeństwem w tym rejonie, bo nie ma o co :neutral:
Kowal22 pisze:Skończy się na tym, że mieszkańcy tych bloków szybciej dojdą piechotą do Olszynki, niż dojadą 137 do Gocławka
Celna uwaga.
slupek pisze:Przyznam się szczerze, że chodzi mi po głowie TAKIE rozwiązanie grochowskiej końcówki trasy. Jednak niezbędne do tego byłoby dostosowanie Naddnieprzańśkiej oraz Pabianickiej do potrzeb KM oraz znalezienie kawałka miejsca na Gocławku na zawotkę minibusu i postój.
Mi przyszło do głowy skierowanie autobusu Jubilerską do pętli przy Łukowskiej #-o
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Krzysiek_S
Posty: 5092
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 13 lis 2007, 20:12

jasiu pisze:
Krzysiek pisze:No bo to jest Kozia Górka Dobra panowie koniec licytacji
a nie Antoninów?:D
Na 100% nie mówie, ale Antoninów to chyba nazwa kolejowa? :-k Na te tereny zawsze się mówiło Kozia Górka, z tego co słyszałem.

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 13 lis 2007, 20:14

ZaciszaniN pisze:Mi przyszło do głowy skierowanie autobusu Jubilerską do pętli przy Łukowskiej
Zakaz skrętu z Grochowskiej w lewo w Jubilerską
Krzysiek pisze:ale Antoninów to chyba nazwa kolejowa?
tak, nie mogę pojąć skąd tą nazwę wymyślili ;-)

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 13 lis 2007, 20:14

Krzysiek pisze:Na te tereny zawsze się mówiło Kozia Górka, z tego co słyszałem.
Na moich mapach zawsze jest Kozia Górka.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 13 lis 2007, 20:15

jasiu pisze:
Krzysiek pisze:ale Antoninów to chyba nazwa kolejowa?
tak, nie mogę pojąć skąd tą nazwę wymyślili ;-)
Nie Ty jeden O-)
Piotrek pisze:
Krzysiek pisze:Na te tereny zawsze się mówiło Kozia Górka, z tego co słyszałem.
Na moich mapach zawsze jest Kozia Górka.
Bo to jest Kozia Górka. Ulica Kozia Górka, dzielnica Kozia Górka i szeroko pojęty akwen wodny Kozia Górka.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 13 lis 2007, 20:16

jasiu pisze:
ZaciszaniN pisze:Mi przyszło do głowy skierowanie autobusu Jubilerską do pętli przy Łukowskiej
Zakaz skrętu z Grochowskiej w lewo w Jubilerską
Miałem bardziej na myśli skierowanie Jubilerską - na wprost (rozwijając pomysł Słupka).
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 13 lis 2007, 20:18

ZaciszaniN pisze:Odkąd mają nowsze pojazdy, wyrobili się. I nie róbcie psychozy z rzekomym niebezpieczeństwem w tym rejonie, bo nie ma o co :neutral:
Racja ale postoje 27 min o godzinie 22 na tym zadupiu to lekka przesada ](*,) Tak samo jak kierowanie linii autobusowej (dla garstki mieszkańców) , która jedzie na około to bezsensowny wydatek.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 13 lis 2007, 20:26

dzidek pisze:Tak samo jak kierowanie linii autobusowej (dla garstki mieszkańców)
Wszyscy mieszkańcy Warszawy powinni mieć dostęp do KM, więc kasa tu nie jest najważniejsza.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 432
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 13 lis 2007, 20:30

dzidek pisze:Tak samo jak kierowanie linii autobusowej (dla garstki mieszkańców) , która jedzie na około to bezsensowny wydatek.
Ludziom na Dudziarskiej na pewno nie chodziło o autobus tą trasą , tylko od razu do Olszynki , ewentualnie na Wiatraczną. Linia jest otwierana bo pani Prezydent Warszawy obiecała , potem ratusz będzie mówił , że niewdzięczni ludzie nie chcą nią jeździć i się skasuje. Ale ważne że obietnica przedwyborcza została spełniona.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 13 lis 2007, 20:30

Piotrek pisze:
dzidek pisze:Tak samo jak kierowanie linii autobusowej (dla garstki mieszkańców)
Wszyscy mieszkańcy Warszawy powinni mieć dostęp do KM, więc kasa tu nie jest najważniejsza.
Przejdź się na Księżycową i odpowiedz sam sobie, w jakiej kolejności mieszkańcy tych osiedli powinni mieć zapewniony dostęp do komunikacji.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 13 lis 2007, 20:32

dzidek pisze:postoje 27 min o godzinie 22 na tym zadupiu to lekka przesada ](*,) Tak samo jak kierowanie linii autobusowej (dla garstki mieszkańców) , która jedzie na około to bezsensowny wydatek.
Zgadza się.
Piotrek pisze:Wszyscy mieszkańcy Warszawy powinni mieć dostęp do KM, więc kasa tu nie jest najważniejsza.
Nawet jeśli ten fakt nie będzie wykorzystywany :?: Przypomniałeś mi paradoks podjazdów na Improwizacji.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 13 lis 2007, 20:33

Wolfchen pisze:
Gazeta.pl pisze:Pierwszy minibus wyruszy już dzisiaj do fatalnie położonego osiedla przy ul. Dudziarskiej.
Daty im się poprzestawiały 8-(
nie, artykuł będzie w jutrzejszej gazecie.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 13 lis 2007, 20:34

Fikander pisze:
Piotrek pisze: Wszyscy mieszkańcy Warszawy powinni mieć dostęp do KM, więc kasa tu nie jest najważniejsza.
Przejdź się na Księżycową i odpowiedz sam sobie, w jakiej kolejności mieszkańcy tych osiedli powinni mieć zapewniony dostęp do komunikacji.
Jest pełno ogromnych osiedli w Warszawie gdzie nie jeździ autobus przez niezbyt szerokie ulice a w tym wypadku uruchamiana jest linia wyłącznie dla 3 bloków :D do tego jadąca bezsensowną trasą.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 13 lis 2007, 20:37

R-11 Kleszczowa pisze:
Piotrek pisze: Przejedź się do Bornego Sulinowa i zobacz co to znaczą drogi tam gdzie nikogo nie ma :]
Borne Sulinowo to obecnie jedna z najdynamiczniej zaludniających się gmin w Polsce.
ale w Gródku / Kłominie dalej są puste bloki :>
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 13 lis 2007, 20:38

Fikander pisze:Przejdź się na Księżycową i odpowiedz sam sobie, w jakiej kolejności mieszkańcy tych osiedli powinni mieć zapewniony dostęp do komunikacji.
No ale to już chodzi o kolejność, a nie o sens uruchamiania. Nie mam pojęcia, dlaczego już jutro jest ta linia uruchomiona, ale widać jak ktoś wcześniej mówił - duże parcie było na tę linię.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ODPOWIEDZ