Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 21 lut 2008, 21:24
Krolewskie kiedys bylo niezle, ale teraz to w mojej skromnej opinii zwykle szczyny
Dzisiaj w sklepie przy petli Natolin Pln. kupilem tak szeroko zachwalane Lwowskie, tyle ze w wersji porter. Jutro po robocie bedzie test
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
rury
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 21 lut 2008, 22:30
Wlewam w siebie zawartość trzeciej puszki Belfasta

-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 22 lut 2008, 23:41
Wlasnie dopiega konca testowanie Lwowskiego Portera. W sumie to smakuje podobnie do Zywca Portera, a jest sporo drozsze... Ale licze na to, ze w zwyklym wydaniu jest tak dobre, jak coniektorzy z Was twierdza

rury
-
jasiu
- Posty: 3262
- Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
- Lokalizacja: Transplovietia
Post
autor: jasiu » 03 mar 2008, 21:26
TOMEK pisze:Przed chwilą w jednym ze sklepów na Hożej, gdzie udałem się po GOTYCKIE widziałem Чернігівське Біле

To jest tam, gdzie są 3 sklepy spożywcze obok siebie? Pewnie ten środkowy?
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 03 mar 2008, 22:42
Dokładnie, ale w Hali Banacha też to piwo jest jbc
-
Paweł_K
- Taki ligowy Bełchatów
- Posty: 5048
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
- Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
-
Kontakt:
Post
autor: Paweł_K » 04 mar 2008, 10:32
U mnie na Bródnie, na Ogińskiego, jest sklepik, żółty budynek z niebieskimi świetlówkami w oknach, co wieczorem daje niezły efekt wizualny

Tam też ciekawe piwka można kupić - widziałem ze trzy rodzaje niepasteryzowanego Ciechana, ostatnio kupiłem tam "Lwowskie" - niezłe piwko z Ukrainy (w butelce ofkorz)

Sklepik czynny 24h i można kartą płacić (co jest raczej rzadkością w tego rodzaju sklepach)

And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon
Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...
-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 19 mar 2008, 21:49
Odswiezmy sprawe. W miedzyczasie przetestowalem Lwowskie - bardzo przyzwoite, ale cena

Sprobowalem tez Kasztelana - bardzo dobre!
rury
-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 19 mar 2008, 21:53
Ostatnio ze zdumieniem trafiłem naprawdę bardzo przyzwoity wybór importu w Leclercu. Svyturas Baltas po raz kolejny okazuje się mistrz.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
jasiu
- Posty: 3262
- Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
- Lokalizacja: Transplovietia
Post
autor: jasiu » 20 mar 2008, 11:03
bo nie piłeś Chernihiwskiego Białego

-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 20 mar 2008, 11:21
Piłeś, i nie zamierzasz powtarzać.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 01 kwie 2008, 19:28
Paweł_K pisze:U mnie na Bródnie, na Ogińskiego, jest sklepik, żółty budynek z niebieskimi świetlówkami w oknach, co wieczorem daje niezły efekt wizualny

Tam też ciekawe piwka można kupić - widziałem ze trzy rodzaje niepasteryzowanego Ciechana, ostatnio kupiłem tam "Lwowskie" - niezłe piwko z Ukrainy (w butelce ofkorz)

Sklepik czynny 24h i można kartą płacić (co jest raczej rzadkością w tego rodzaju sklepach)

Dzis odwiedzilem ten sklep. Rzeczywiscie maja rozne wynalazki. Tyle, ze wiekszosci juz probowalem, wiec skusilem na cos, czego etykietka sugeruje spory procent zawartosci szczyn, ale to tylko pozory... Warszawiak Mocny
Kurna, dobry on jest! Taki ma pikantny posmak
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
rury
-
jasiu
- Posty: 3262
- Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
- Lokalizacja: Transplovietia
Post
autor: jasiu » 01 kwie 2008, 19:39
tylko trzeba schłodzić, bo jak gaz wyleci to...
[ Dodano: 2008-04-01, 19:40 ]
A pił ktoś Valentinsa? To jest podobno kapitalna pszenica, w dodatku taniutka (2,70 bodajże). Niestety sprzedają ją tylko w Plusie, a najbliższy jest w Legionowie...
-
Paweł_K
- Taki ligowy Bełchatów
- Posty: 5048
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
- Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
-
Kontakt:
Post
autor: Paweł_K » 01 kwie 2008, 20:26
Zaraz właśnie przystąpię do konsumpcji Ciechana pszenicznego

And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon
Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...
-
Tm
- Posty: 7492
- Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
- Lokalizacja: Boskie Buenos
Post
autor: Tm » 01 kwie 2008, 21:23
rzeznik pisze:Warszawiak Mocny
Jak sam nazwa wskazuje Browar Konstancin

, cieszy, że istniej(i się rozwija) taki lokalny zakładzik.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى
-
jasiu
- Posty: 3262
- Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
- Lokalizacja: Transplovietia
Post
autor: jasiu » 01 kwie 2008, 22:26
Tm pisze:Jak sam nazwa wskazuje Browar Konstancin

jak sama nazwa wskazuje, mieści sie w Oborach
