Złoty nektar bogów

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 21 lut 2008, 21:24

Krolewskie kiedys bylo niezle, ale teraz to w mojej skromnej opinii zwykle szczyny :-k
Dzisiaj w sklepie przy petli Natolin Pln. kupilem tak szeroko zachwalane Lwowskie, tyle ze w wersji porter. Jutro po robocie bedzie test :]
rury

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 21 lut 2008, 22:30

Wlewam w siebie zawartość trzeciej puszki Belfasta :grin:

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 22 lut 2008, 23:41

Wlasnie dopiega konca testowanie Lwowskiego Portera. W sumie to smakuje podobnie do Zywca Portera, a jest sporo drozsze... Ale licze na to, ze w zwyklym wydaniu jest tak dobre, jak coniektorzy z Was twierdza :)
rury

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 03 mar 2008, 21:26

TOMEK pisze:Przed chwilą w jednym ze sklepów na Hożej, gdzie udałem się po GOTYCKIE widziałem Чернігівське Біле :>
To jest tam, gdzie są 3 sklepy spożywcze obok siebie? Pewnie ten środkowy?

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 03 mar 2008, 22:42

Dokładnie, ale w Hali Banacha też to piwo jest jbc

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5048
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 04 mar 2008, 10:32

U mnie na Bródnie, na Ogińskiego, jest sklepik, żółty budynek z niebieskimi świetlówkami w oknach, co wieczorem daje niezły efekt wizualny :D Tam też ciekawe piwka można kupić - widziałem ze trzy rodzaje niepasteryzowanego Ciechana, ostatnio kupiłem tam "Lwowskie" - niezłe piwko z Ukrainy (w butelce ofkorz) ;) Sklepik czynny 24h i można kartą płacić (co jest raczej rzadkością w tego rodzaju sklepach) ;) :D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 19 mar 2008, 21:49

Odswiezmy sprawe. W miedzyczasie przetestowalem Lwowskie - bardzo przyzwoite, ale cena :(
Sprobowalem tez Kasztelana - bardzo dobre!
rury

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 19 mar 2008, 21:53

Ostatnio ze zdumieniem trafiłem naprawdę bardzo przyzwoity wybór importu w Leclercu. Svyturas Baltas po raz kolejny okazuje się mistrz.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 20 mar 2008, 11:03

bo nie piłeś Chernihiwskiego Białego ;)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 20 mar 2008, 11:21

Piłeś, i nie zamierzasz powtarzać.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 01 kwie 2008, 19:28

Paweł_K pisze:U mnie na Bródnie, na Ogińskiego, jest sklepik, żółty budynek z niebieskimi świetlówkami w oknach, co wieczorem daje niezły efekt wizualny :D Tam też ciekawe piwka można kupić - widziałem ze trzy rodzaje niepasteryzowanego Ciechana, ostatnio kupiłem tam "Lwowskie" - niezłe piwko z Ukrainy (w butelce ofkorz) ;) Sklepik czynny 24h i można kartą płacić (co jest raczej rzadkością w tego rodzaju sklepach) ;) :D
Dzis odwiedzilem ten sklep. Rzeczywiscie maja rozne wynalazki. Tyle, ze wiekszosci juz probowalem, wiec skusilem na cos, czego etykietka sugeruje spory procent zawartosci szczyn, ale to tylko pozory... Warszawiak Mocny :D
Kurna, dobry on jest! Taki ma pikantny posmak :]
rury

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 01 kwie 2008, 19:39

tylko trzeba schłodzić, bo jak gaz wyleci to... :blee:

[ Dodano: 2008-04-01, 19:40 ]
A pił ktoś Valentinsa? To jest podobno kapitalna pszenica, w dodatku taniutka (2,70 bodajże). Niestety sprzedają ją tylko w Plusie, a najbliższy jest w Legionowie...

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5048
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 01 kwie 2008, 20:26

Zaraz właśnie przystąpię do konsumpcji Ciechana pszenicznego :)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Tm
Posty: 7492
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 01 kwie 2008, 21:23

rzeznik pisze:Warszawiak Mocny
Jak sam nazwa wskazuje Browar Konstancin :D , cieszy, że istniej(i się rozwija) taki lokalny zakładzik.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 01 kwie 2008, 22:26

Tm pisze:Jak sam nazwa wskazuje Browar Konstancin :D
jak sama nazwa wskazuje, mieści sie w Oborach ;)

ODPOWIEDZ