Zmiany obsługowe - wrzesień 2008

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

jgas
Posty: 1401
Rejestracja: 28 gru 2006, 21:05
Lokalizacja: z ukrycia

Post autor: jgas » 02 wrz 2008, 19:01

jacek pisze: Nie my mamy problemy, tylko ludziska z Brodna, ktorzy dostali 5 wtyczek na 169.
Nie 5 a 8. Ja to traktuję jak dobry żart, a nie żaden problem :super:

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 02 wrz 2008, 19:07

jgas pisze:
jacek pisze: Nie my mamy problemy, tylko ludziska z Brodna, ktorzy dostali 5 wtyczek na 169.
Nie 5 a 7. Ja to traktuję jak dobry żart, a nie żaden problem :super:
Bo dobry żart, niejest zły, wiec, aby trwal jak najdłuzej =D>

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 02 wrz 2008, 19:16

Jamnik pisze:
Fikander pisze:Proponuję, żeby to rozkład twojej linii zamiast np. 10/20//20 podawał 20/40//40. Ciekawe, czy będziesz zadowolony.
Na pewno będę bardziej zadowolony niż wtedy, gdy rozkładowy kurs nie przyjedzie, bo nagle trzeba go było ściągnąć. ](*,)
Zlikwidujmy w ogóle rozkłady jazdy zatem - niech pasażerowie się cieszą, że w ogóle coś przyjeżdża.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2008, 19:20

O, myślę, że to wspaniały pomysł. W końcu za tzw. komuny była przecież taka niesamowicie sprawna komunikacja, co szkodzi zrobić tak jak wtedy? Napisać wszędzie "kursuje co 2-3 minut" a jak ktoś zadzwoni, że czeka pół godziny, odpowiedzieć "widocznie w korku utkły".


(błąd celowy)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 02 wrz 2008, 19:20

Fikander pisze:Zlikwidujmy w ogóle rozkłady jazdy zatem - niech pasażerowie się cieszą, że w ogóle coś przyjeżdża.
Najlepsze jest rozwiązanie pośrednie. Do tego służą wtyczki.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 02 wrz 2008, 19:22

O rozwiązaniu pośrednim możemy mówić wtedy, kiedy jest jedna-dwie wtyczki na kilkunastobrygadowej linii, ale nie POŁOWA brygad.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 02 wrz 2008, 19:24

Fikander pisze:O rozwiązaniu pośrednim możemy mówić wtedy, kiedy jest jedna-dwie wtyczki na kilkunastobrygadowej linii, ale nie POŁOWA brygad.
Widocznie tyle brygad jest przeznaczonych na inne cele.

Dęboszczak
Posty: 1934
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 02 wrz 2008, 19:33

jacek pisze:
fraktal pisze:No tak, ale z tego, co pisał Dęboszczak, to MZA podaje raz w miesiącu liczbę brygad, która jest w stanie wystawić każda zajezdnia (z podziałem na całki, dodatki, niskie brygady), a ZTM tylko przyporządkowuje obsługę do tych danych. Może więc z dnia na dzień po prostu zredukować liczbę brygad, tłumacząc się na przykład brakami kadrowymi bądź kłopotami taborowymi.
Mimo wszystko takie wtyczki, chociażby na wspomnianym 169 powinny być wpisane w rozkład, który zawsze mozna zmienić.
Przy obecnej czestotliwości ,2 razy większej niz rozkładowa i przyzwyczajenie pasazerów, może po ich zabraniu skończyć się kolejnymi protestami :shock:
wtyczki są "przejściowym" tworem. Pamiętajcie, że od października będzie więcej wozów w ruchu, więc liczba wtyczek ulegnie redukcji.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 02 wrz 2008, 19:35

Jamnik pisze:
Fikander pisze:O rozwiązaniu pośrednim możemy mówić wtedy, kiedy jest jedna-dwie wtyczki na kilkunastobrygadowej linii, ale nie POŁOWA brygad.
Widocznie tyle brygad jest przeznaczonych na inne cele.
Ja o zupie, ty o dupie. EOT.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 02 wrz 2008, 19:37

Dęboszczak pisze:
jacek pisze: Mimo wszystko takie wtyczki, chociażby na wspomnianym 169 powinny być wpisane w rozkład, który zawsze mozna zmienić.
Przy obecnej czestotliwości ,2 razy większej niz rozkładowa i przyzwyczajenie pasazerów, może po ich zabraniu skończyć się kolejnymi protestami :shock:
wtyczki są "przejściowym" tworem. Pamiętajcie, że od października będzie więcej wozów w ruchu, więc liczba wtyczek ulegnie redukcji.
Skąd pomysł,że akurat 7 wtyczek poszło na 169?
Czy akurat na tej lini jest az takie zapotrzebowanie?
Czyli od pazdziernika pasazerowie super częstego 169, bedą zawiedzeni :grin:

radeom
Posty: 4231
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 02 wrz 2008, 21:22

Czy akurat na tej lini jest az takie zapotrzebowanie?
Wtyczki są ładnie zapełnione ;-)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 02 wrz 2008, 21:25

jacek pisze:Czy akurat na tej lini jest az takie zapotrzebowanie?
Przejedź się 11 listopada, to będziesz wiedział czemu.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2008, 21:26

Zapełnienie w święto uzasadnieniem dla wtyczek w szczycie DP???
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 02 wrz 2008, 21:28

inż. Glonojad pisze:Zapełnienie w święto uzasadnieniem dla wtyczek w szczycie DP???
Chodziło o ulicę! :rotfl2:

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 02 wrz 2008, 21:30

jacek pisze:Czyli od pazdziernika pasazerowie super częstego 169, bedą zawiedzeni :grin:
Szczególnie ci co będą chcieli wejść do 169 w kierunku Bródna na odcinku Wileński - Rondo Żaba, które zastępuje linie 3, 4, 25.

Zablokowany