Strona 11 z 326

: 21 wrz 2008, 0:13
autor: jacek
solaris8315 pisze:No tak zapomniałem, po co robić linie na skrócone warianty, skoro można wpisać je w rozkład i mieć go a'la PKS, z dużą ilością wariantów...
Ja tylko domniemywam, nic nie sugeruje :D

: 21 wrz 2008, 10:07
autor: pawcio
Tak. Obustronnie po trasie z zawrotką ulicami Gilarska, Budowlana, Chodecka, Kondratowicza, św. Wincentego i Gilarską.

: 21 wrz 2008, 14:37
autor: ZaciszaniN
Była szansa, że na 120 wróci "Stalowa" solówkami zabranymi ze 169, jednak konieczność wykorzystania nowych Scanii poskutkowała tym, że na 120 pozostaną sami ajenci. Moje starania w tym razem nie pomogły :D

Zasilenia zostaną wpisane w rozkład i będą obowiązywać obustronnie w obu szczytach. Zawrotki będą się odbywać przy Ratuszu. Mam tylko nadzieję, że ZTM przypilnuje Grodzisk, by nie było muki z wyświetlaczami, że kursy do Ratusza będą miały na wyświetlaczu napis "Olesin".

Zastanawiam się też po co kierować 120 co 20 min. w międzyszczycie na Olesin #-o

: 21 wrz 2008, 14:38
autor: Frencher
pawcio pisze:Tak. Obustronnie po trasie z zawrotką ulicami Gilarska, Budowlana, Chodecka, Kondratowicza, św. Wincentego i Gilarską.
Szkoda, ze ZTM się ugina pod protestami, fundując takie twory. Jak widać 120 jeździ, i jakoś się wszyscy mieszczą. Widocznie wystarcza. A uleganie takim naciskom prowadzi tylko do jednego - kto głośniej będzie "tupał nogami i krzyczał" ten więcej dostanie, choć jest to nie uzasadnione.
Teraz Zacisze, a kto będzie kolejny :?: Oby nie był to np. Olesin i żądanie linii ekspresowej do metra.

: 21 wrz 2008, 15:03
autor: 5280
Ale wymysł z tym 120 ](*,) jakby nie mogli dać innego numeru. Bedzie więcej zamieszania i wyrzywania sie na kierowcach. ](*,)

: 21 wrz 2008, 15:45
autor: ratraciak
5280 pisze:Ale wymysł z tym 120 ](*,) jakby nie mogli dać innego numeru. Bedzie więcej zamieszania i wyrzywania sie na kierowcach. ](*,)
A możesz mi wytłumaczyć jaki jest sens nadawania osobnego numeru skróconym kursom? ](*,)

: 21 wrz 2008, 16:17
autor: Bastian
Widocznie taka, by pasażer musiał sobie sam w wyobraźni robić "składaka" z dwóch rozkładów w celu dojścia, o której ma najbliższy autobus. Kursy skrócone dają jeden rozkład.

Obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety...

: 21 wrz 2008, 16:23
autor: jacek
Bastian pisze:Widocznie taka, by pasażer musiał sobie sam w wyobraźni robić "składaka" z dwóch rozkładów w celu dojścia, o której ma najbliższy autobus. Kursy skrócone dają jeden rozkład.

Obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety...
Czyli dlaczego mamy linie 390, a także skrócone kursy na liniach 116,501, a także niebawem 120 :?:
Czyzby były rzuty koscią, monetą, lub inna loteria :?:
Może jednak jest inny powód i nas oswiecisz :-k

: 21 wrz 2008, 16:26
autor: fik
Pokaż mi choć pół skróconego kursu na 116.

: 21 wrz 2008, 16:27
autor: jacek
Fikander pisze:Pokaż mi choć pół skróconego kursu na 116.
W pazdzierniku ci pokaże, jak dojdzie to do skutku :D

: 21 wrz 2008, 16:32
autor: pawcio
jacek pisze:Czyli dlaczego mamy linie 390, a także skrócone kursy na liniach 116,501, a także niebawem 120 :?:
Czyzby były rzuty koscią, monetą, lub inna loteria :?:
Może jednak jest inny powód i nas oswiecisz :-k
pawcio pisze:Chwilowo wygrywa inna koncepcja w ZTM-ie.

: 21 wrz 2008, 16:56
autor: Websterek
ratraciak pisze:
5280 pisze:Ale wymysł z tym 120 ](*,) jakby nie mogli dać innego numeru. Bedzie więcej zamieszania i wyrzywania sie na kierowcach. ](*,)
A możesz mi wytłumaczyć jaki jest sens nadawania osobnego numeru skróconym kursom? ](*,)
Po to, aby taki moher nie wyzywał kierowcy od *********, że źle jedzie, a potem że ona nic nie wiedziała. Ludzie to parapety, na początku zapewne będzie masa sytuacji, gdzie pasażer będzie miał pretensje do kierowcy, że nie dojedzie do Olesina. Lepiej by było, gdyby ZTM stworzyłby te 320...

: 21 wrz 2008, 17:15
autor: pawcio
Do pewnej masy ludzi i tak nie dotrzesz niezależnie od tego, jak bardzo będziesz się starał. Reszta dość szybko się przestawi.

: 21 wrz 2008, 18:06
autor: Jarek
Frencher pisze:A uleganie takim naciskom prowadzi tylko do jednego - kto głośniej będzie "tupał nogami i krzyczał" ten więcej dostanie, choć jest to nie uzasadnione.
Udowodnij mi, że oferowanie w środku osiedla Zacisze regularnej komunikacji zapewniającej dość krótki czas oczekiwania jest nieuzasadnione. Topienie brygad w wożace powietrze 326 może być nieuzasadnione, ale nie w linię w relacji Bródno - Zacisze - Wileniak, gdzie frekwencja jest GWARANTOWANA.

: 21 wrz 2008, 18:13
autor: Tm
Bastian pisze:Kursy skrócone dają jeden rozkład.
Choć takie kursy powinny być zaznaczane nie tylko w rozkładzie, ale także w pojeździe. Dodawanie liter do numeru zachowuje zalety minimalizując wady kursów wariantowych