: 21 wrz 2008, 0:13
Ja tylko domniemywam, nic nie sugerujesolaris8315 pisze:No tak zapomniałem, po co robić linie na skrócone warianty, skoro można wpisać je w rozkład i mieć go a'la PKS, z dużą ilością wariantów...
Ja tylko domniemywam, nic nie sugerujesolaris8315 pisze:No tak zapomniałem, po co robić linie na skrócone warianty, skoro można wpisać je w rozkład i mieć go a'la PKS, z dużą ilością wariantów...
Szkoda, ze ZTM się ugina pod protestami, fundując takie twory. Jak widać 120 jeździ, i jakoś się wszyscy mieszczą. Widocznie wystarcza. A uleganie takim naciskom prowadzi tylko do jednego - kto głośniej będzie "tupał nogami i krzyczał" ten więcej dostanie, choć jest to nie uzasadnione.pawcio pisze:Tak. Obustronnie po trasie z zawrotką ulicami Gilarska, Budowlana, Chodecka, Kondratowicza, św. Wincentego i Gilarską.
A możesz mi wytłumaczyć jaki jest sens nadawania osobnego numeru skróconym kursom?5280 pisze:Ale wymysł z tym 120jakby nie mogli dać innego numeru. Bedzie więcej zamieszania i wyrzywania sie na kierowcach.
Czyli dlaczego mamy linie 390, a także skrócone kursy na liniach 116,501, a także niebawem 120Bastian pisze:Widocznie taka, by pasażer musiał sobie sam w wyobraźni robić "składaka" z dwóch rozkładów w celu dojścia, o której ma najbliższy autobus. Kursy skrócone dają jeden rozkład.
Obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety...
W pazdzierniku ci pokaże, jak dojdzie to do skutkuFikander pisze:Pokaż mi choć pół skróconego kursu na 116.
jacek pisze:Czyli dlaczego mamy linie 390, a także skrócone kursy na liniach 116,501, a także niebawem 120
Czyzby były rzuty koscią, monetą, lub inna loteria
Może jednak jest inny powód i nas oswiecisz
pawcio pisze:Chwilowo wygrywa inna koncepcja w ZTM-ie.
Po to, aby taki moher nie wyzywał kierowcy od *********, że źle jedzie, a potem że ona nic nie wiedziała. Ludzie to parapety, na początku zapewne będzie masa sytuacji, gdzie pasażer będzie miał pretensje do kierowcy, że nie dojedzie do Olesina. Lepiej by było, gdyby ZTM stworzyłby te 320...ratraciak pisze:A możesz mi wytłumaczyć jaki jest sens nadawania osobnego numeru skróconym kursom?5280 pisze:Ale wymysł z tym 120jakby nie mogli dać innego numeru. Bedzie więcej zamieszania i wyrzywania sie na kierowcach.
Udowodnij mi, że oferowanie w środku osiedla Zacisze regularnej komunikacji zapewniającej dość krótki czas oczekiwania jest nieuzasadnione. Topienie brygad w wożace powietrze 326 może być nieuzasadnione, ale nie w linię w relacji Bródno - Zacisze - Wileniak, gdzie frekwencja jest GWARANTOWANA.Frencher pisze:A uleganie takim naciskom prowadzi tylko do jednego - kto głośniej będzie "tupał nogami i krzyczał" ten więcej dostanie, choć jest to nie uzasadnione.
Choć takie kursy powinny być zaznaczane nie tylko w rozkładzie, ale także w pojeździe. Dodawanie liter do numeru zachowuje zalety minimalizując wady kursów wariantowychBastian pisze:Kursy skrócone dają jeden rozkład.