WOŚP 2011

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 11 sty 2011, 15:52

MeWa pisze:Akurat Twoje przeprosiny z kokluszem i gradobiciem nie traktowały rozmówców i ich uwag zbyt poważnie.
Każdy ma prawo do własnego zdania - nawet błędnego.
MeWa pisze:Co do pytania - gdyby padło wyjaśnienie tej decyzji, byłoby miło. Inaczej można pomyśleć, że to była działanie typu "a, pojedźmy sobie Trasą W-Z. Będzie ciekawiej".
Zmiana została uzgodniona z koordynatorem imprezy. Przejazdy nie były zlecane, więc ten manewr był dopuszczalny. Nie widzę potrzeby dalszych wyjaśnień.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Małryc
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2009, 10:08
Lokalizacja: Gmina miejsko-wiejska Brwinów

Post autor: Małryc » 11 sty 2011, 15:52

Wyjaśnienie zostało podane w oświadczeniu wydanym przez Zespół Prasowy KMKM. Były to problemy techniczne i zweryfikowanie czasów przejazdu.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 16:10

MisiekK pisze:Przejazdy nie były zlecane, więc ten manewr był dopuszczalny. Nie widzę potrzeby dalszych wyjaśnień.
Dziękujemy za lekceważące traktowanie potencjalnych i przyszłych pasażerów imprez ogólnodostępnych KMKM.
"I co z tego, że podaliśmy trasę? I tak sobie potem ją dowolnie zmienimy. Nic wam do tego. Przecież chodzi przede wszystkim o zabawę, a nie dobre wykonanie zadania"
Małryc pisze:Wyjaśnienie zostało podane w oświadczeniu wydanym przez Zespół Prasowy KMKM. Były to problemy techniczne i zweryfikowanie czasów przejazdu.
Małryc - takie rzeczy można wciskać osobom niezainteresowanym... Przejazd przez Trasę W-Z jest bodaj 2 minuty krótszy. I czy problemy techniczne są mniejsze na Trasie W-Z nić na Jerozolimskich?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 11 sty 2011, 16:13

MeWa pisze:Dziękujemy za lekceważące traktowanie potencjalnych i przyszłych pasażerów imprez ogólnodostępnych KMKM.
Pisałem - masz prawo do własnego zdania.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 11 sty 2011, 16:25

m72 pisze:Uprzejmie informuję, że trasa została zmieniona po konsultacjach z obsługą i motorowym. To działanie było konieczne ze względu na obawę, iż ta brygada jako jedyna nie zdąży na „światełko do nieba” oraz drobnymi problemami technicznymi wagonu.
Jaka obawa? Na Wiatraczną przyjechał zgodnie z rozkładem (no może kilka minut opóźniony, ale i tak mu zostało ok. 10 minut postoju ;-) ). Założyliście, że rozkład dalszy jest nie do zrealizowania i pojechaliście inną trasą. Przecież to są jakieś żarty. Taki tramwaj jeździ o wiele szybciej niż liniowy (chociażby dłuższa wymiana pasażerów). Na Cm. Wolskim był kilka minut wcześniej niż by tam dojechało 26. A te problemy ze Swingiem to były takie szarpania przy ruszaniu i hamowaniu? :-k Nawet awaryjnie cofał przy Metrze Ratusz Arsenał.
MisiekK pisze:W kwestii zmiany trasy to obsługa mogła podjąć decyzję o zmianie trasy w konsultacji z koordynatorem i ją podjęła.
A potem się nie dziwcie, że ludzie "boją" się wsiąść do takiego tramwaju, nawet jak im pasuje.

Małryc
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2009, 10:08
Lokalizacja: Gmina miejsko-wiejska Brwinów

Post autor: Małryc » 11 sty 2011, 16:27

@MeWa: widocznie była jakaś potrzeba, skoro zadecydowaliśmy zmianę trasy. Proponuję, abyś za rok dołączył do grona organizatorów. Wtedy, mam nadzieję, przekonasz się, że nie jest prostym podejmowanie decyzji w biegu. Rozważaliśmy zjazd, ponieważ z wagonem nie było najlepiej, ale jako jeden z organizatorów stwierdziłem, że lepiej jest pojechać jakkolwiek, ale pojechać.
Jednocześnie jak napisał Mateusz, na stronie jest podany adres i śmiało można pisać skargi.

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1885
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 11 sty 2011, 16:33

Szkoda, że nie udało się pobić rekordu w Ikarusie, ale i tak zabawa była fantastyczna.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 16:34

Małryc - Widocznie może była taka potrzeba. A może to był kaprys? Po wyjaśnieniach trudno stwierdzić.

A jak napiszę skargę, to dostanę inną odpowiedź? 8-( Może jeszcze poleconym i czekać 30 dni na odpowiedź? 8-(
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 11 sty 2011, 16:35

No cóż, nie pierwszy raz się okazuje, że na krytykę KMKM odpowiada na zasadzie "nie podoba się w busie, to won z busa". Życie.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1780
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 11 sty 2011, 16:36

MeWa pisze:Może jeszcze poleconym i czekać 30 dni na odpowiedź?
Szczególnie na mejla, jak to zostało wspomniane. Gratuluję. #-o



Widać wawkom przestał być już odpowiednim miejscem w którym warto jeszcze jakiekolwiek informacje podawać i o czymkolwiek rozmawiać.
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 11 sty 2011, 16:38

m72 pisze: Widać wawkom przestał być już odpowiednim miejscem w którym warto jeszcze jakiekolwiek informacje podawać i o czymkolwiek rozmawiać.
Każdy ma prawo do własnego zdania - nawet błędnego.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 16:39

m72 pisze:Szczególnie na mejla, jak to zostało wspomniane.
nie załapałeś ironii chyba.
Ale po takich postawach wątpię jednak, żeby jakikolwiek mejl był lepiej potraktowany (pomijając w ogóle zasadność wysyłania).
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 11 sty 2011, 16:45

Małryc pisze:Rozważaliśmy zjazd, ponieważ z wagonem nie było najlepiej, ale jako jeden z organizatorów stwierdziłem, że lepiej jest pojechać jakkolwiek, ale pojechać.
A podmiany na inny wóz nie dało rady? Na początku była mowa o małych problemach, a teraz się okazuje, że już poważne. Ale lepiej wozić ludzi niesprawnym tramwajem. Może się nic nie stanie. Jakoś wolno to on nie jechał z tą awarią. Jednak nie rozumiem jaki związek ma zmiana trasy z problemami ze Swingiem. #-o

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 11 sty 2011, 16:51

Jak to szło? "Widocznie musiało, skoro doszło."

No cóż - każdy sobie wyciągnie wniosek jaki zechce.

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 11 sty 2011, 16:54

m72 pisze:Widać wawkom przestał być już odpowiednim miejscem w którym warto jeszcze jakiekolwiek informacje podawać i o czymkolwiek rozmawiać.
Z całym szacunkiem, ale to tłumaczenie po prostu brzmiało trochę jak pekapowskie "pociąg z przyczyn technicznych przybędzie z opóźnieniem" :)

Wiem, że forma Twojego postu była związana z przedstawieniem oficjalnego stanowiska KMKM, ale strasznie to niefortunnie wygląda. Przedstawia Klub jako jakąś niedostępną i urzędniczą instytucję, do której szary człowiek nie ma dostępu. Nie tak to powinno wyglądać.

"Drobne problemy techniczne", "z wagonem było nienajlepiej" - to co się, do licha, działo i dlaczego jest to taką tajemnicą?

A tak w ogóle, to po co tyle agresji i zacietrzewiania się?
noidea

ODPOWIEDZ