Komunikacja w Legionowie i okolicach
Moderator: Wiliam
A ja liczyłem na podstawie doświadczenia, jedynie z powrotem z Warszawy jest problem by się w godzinie wyrobić, ale to tylko w weekendy, bo jak wiadomo 723/731 jeździ rzadziej niż 511/510/503/705/735+M1
[ Dodano: |2 Sty 2013|, 2013 18:57 ]
[ Dodano: |2 Sty 2013|, 2013 18:57 ]
Dokładnie liczę z Sobieskiego/Siwińskiego, ale Urząd Miasta to tylko jeden przystanek dalej, w dzień świąteczny też nie ma problemuplunio7 pisze:Mam wrażenie, że rozpoczynacie z różnych przystanków i o różnych porach. Pewnie w 50 minutach uda się zmieścić od Sobieskiego w porannym szczycie, natomiast z Urzędu Miasta w dzień świąteczny i 60 minut może nie starczyć.
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
A w przeliczeniu na bilety okresowe? Chyba że codziennie jeździsz 2x60 min...michalek^ pisze:Jakie ciężko?! 731/723+511/510/503/705/735+M1 to około 55 minut (udaje mi się w 50 dojechać), więc dla mnie wychodzi 3,2zl (wcześniej 2,6zl, a wczesniej 2zl)Bernard pisze:1. 723+510/511/705/735+M1 = ponad 60 min. 6,40zł+3,40=9,80zł (można ryzykować dojazd tylko na bilecie 60 min. za 6,40 ale bywa ciężko).
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
metron
michalek^ pisze:No przestańcie, według Naszego kochanego Prezydenta ta oferta komunikacyjna jest wręcz zaje****a.
No faktycznie oferta jest....rewelacyjna. Albo SKM co godzinę albo podróż autobusem krążącym po Jabłonnie do tego z przesiadkami
Podejrzewam że sporo ludzi wybierze ten autobus ze względu na czas dojazdu i wygodę
Inne, nie inne. Koszty komunikacji zastępczej wyszły panu Kubalskiemu bokiem. Tu też wcale lepiej by nie było.Rosa pisze:Pamiętaj że wtedy były inne ceny biletów ZTM. Teraz po znaczących podwyżkach ludzie chętnej bedą szukac alternatyw (tym bardziej że nadchodzi koniec wspólnego biletu a za rok kolejna podwyżka)
Jeżdżąc codziennie nikt nie bawi się w minutówki, tylko bierze bilet 30, 90-dniowy. Nawiasem: ile kosztuje bilet miesięczny w Transludzie z Legionowa do Warszawy?Bernard pisze:Mickiewicza - Warszawa Centrum
1. 723+510/511/705/735+M1 = ponad 60 min. 6,40zł+3,40=9,80zł (można ryzykować dojazd tylko na bilecie 60 min. za 6,40 ale bywa ciężko).
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
Nawiasem mówiąc niekoniecznie na 2 strefyMisiekK pisze: Jeżdżąc codziennie nikt nie bawi się w minutówki, tylko bierze bilet 30, 90-dniowy.
Rozmawiałem wczoraj z jednym licealistą (co prawda z Marek a nie Legionowa) i spytałem go jak tam po podwyżce cen biletów okresowych. Okazało się ze specjalnie go nie dotkneła bo i tak nie kupuje biletu na dwie strefy bo mu sie nie opłaca. Kupuje na 1 strefe a ostatnią kontrolę na przystankach podmiejskich miał 9 miesięcy temu.
Owszem. Dlatego pisałem o pasażerach okazjonalnych.MisiekK pisze:Jeżdżąc codziennie nikt nie bawi się w minutówki, tylko bierze bilet 30, 90-dniowy. Nawiasem: ile kosztuje bilet miesięczny w Transludzie z Legionowa do Warszawy?
Niech nie będzie taki pewny. Na odcinku Pałac - Urząd Miasta kontrolę napotykam często. A jeżdżę sporadycznie.Rosa pisze: Kupuje na 1 strefe a ostatnią kontrolę na przystankach podmiejskich miał 9 miesięcy temu.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
Ale są trasy gdzie kontrolerzy są rzadkoscia i jak ktoś codziennie przez kilka lat jeździ do szkoly to w koncu sie nauczy że tu trzeba miec ważny bilet a tu nie za bardzo. Podałem autentyczny przyklad i skoro ten licealista nie kupuje biletu na 2 strefy i jakos bezpiecznie bez żadnej kary sobie codziennie jeździ do szkoly to znaczy że jego załozenia dotyczące zasadności placenia wyższej ceny za bilet 2 strefowy były słuszne.
No, ja codziennie dojeżdżam 1 do Gdańskiego. I tam kontrole się nie zdarzają. Ale nic dziwnego - jak mają tam wsiąść kontrolerzy i sprawdzić bilety, jak komukolwiek ciężko wsiąść 
Co nie zmienia faktu, że ludzie kupują bilety raczej z uczciwości. I liczba osób jeżdżących na gapę jest naprawdę IMO mała - wszyscy moi znajomi jakoś kasują bilety, a raczej nie wszyscy mają sterty pieniędzy.
Co nie zmienia faktu, że ludzie kupują bilety raczej z uczciwości. I liczba osób jeżdżących na gapę jest naprawdę IMO mała - wszyscy moi znajomi jakoś kasują bilety, a raczej nie wszyscy mają sterty pieniędzy.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17
10 11 12
13 14
15 17
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Oczywiście, że są takie trasy. Na pewno nie należy do nich strefa w Markach; no chyba że Twój wymyślony/wymyślający licealista jeździ z Nadmy do Strugi.Rosa pisze:Ale są trasy gdzie kontrolerzy są rzadkoscia i jak ktoś codziennie przez kilka lat jeździ do szkoly to w koncu sie nauczy że tu trzeba miec ważny bilet a tu nie za bardzo.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
