Bilet wolnej jazdy a pensja w KM

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 10 lut 2013, 16:16

Rasowy Kleszcz pisze:Ale ludzie o jakich 3 tyś netto wy mówicie? Toż napisałem ile wziąłem jeżdżąc 12 lat w MZA przy 190h i 2 razy z wolnego w ndz wziąłem 2.540 zł to o jakich my 3 tys mówimy?
Kleszczu, nie rób sobie jaj, proszę Cię. :blee:

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 10 lut 2013, 16:37

Przecież pisał, że ma kredyt, to i na rękę mało.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

Piotrekbe
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:12
Lokalizacja: Targówek Ratusz

Post autor: Piotrekbe » 10 lut 2013, 16:52

Flash8222 pisze:
Rasowy Kleszcz pisze: Proszę, zapewne to mówi dawny kierowca nr 700 z Woronicza. Piękną masz kartotekę i się nie dziwie że Cie w MZA z powrotem nie chcieli....
Odczuwam, że poczułeś się doktnięty moim komentarzem i z braku argumentów wywlekasz jakieś stare historie gdyż nic nie jesteś wstanie zrobić. MZA się na mnie nie poznało i źle się tam czułem i nie chcę tam wracać gdyż w Mobilisie amtosfera jest o wiele lepsza niż w numerkowym MZA. Ale teraz MZA zatrudnia wspaniałych doświadczonych kierowców jak Twój kolega z zajezdni który rozbił dwa Solarisy :D
Nie zapominaj o tym, że ten wspaniały kierowca pracował w Twoim Kochamy Mobilisie. Widzę, że nie znasz szczegółów tej kolizji i filmu nie widziałeś. Więc nie wypowiadaj się na temat kolizji dwóch Naszych Solarisów. Jeśli już do tego pijesz, to dlaczego nic nie powiesz o tym jak w tym tygodniu dwóch kierowców rozbiło dwie Soliny na placu? Świadczy to o tym, że Mobilis ma bardzo doświadczonych szoferów.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 10 lut 2013, 16:59

Stary Pingwin pisze:Przecież pisał, że ma kredyt, to i na rękę mało.
Kredyt mieszkaniowy? Czy może jakaś tam pożyczka 'emzetkowska'? :>
Piotrekbe pisze:Świadczy to o tym, że Mobilis ma bardzo doświadczonych szoferów.
Ktoś mi ze świata Mobilisu powiedział: "Oni się uczą jeździć autobusem..." :)

Awatar użytkownika
maciej180
Posty: 545
Rejestracja: 22 lis 2009, 11:53
Lokalizacja: Opole / Warszawa
Kontakt:

Post autor: maciej180 » 10 lut 2013, 17:23

Stary Pingwin pisze:Przecież pisał, że ma kredyt, to i na rękę mało.
Ale nigdzie nie napisał, że wyciągnął 2.540zł po odliczeniu kredytu! 8-(
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 10 lut 2013, 17:26

Ale, psia mać, co ma kredyt do wypłaty MZA? MZA zabiera mu za ten kredyt, czy co? :-"

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 10 lut 2013, 21:15

Piotrekbe pisze:Jeśli już do tego pijesz, to dlaczego nic nie powiesz o tym jak w tym tygodniu dwóch kierowców rozbiło dwie Soliny na placu? Świadczy to o tym, że Mobilis ma bardzo doświadczonych szoferów.
A właściwie co wspólnego z tematem mają kierowcy rozbijający wozy? Bez względu na przewoźnika? Praca u ajenta ma pewne zalety, o czym Piotrek też wie. Futrzasty sam stwierdził, że nie uciekałby tak szybko z Mobilisu, gdyby miał starszą wersję umowy, z inną stawką i innymi dodatkami. Tylko co to wszystko ma wspólnego z biletami wolnej jazdy?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 10 lut 2013, 21:32

Nic.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2961
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 10 lut 2013, 22:49

Moim zdaniem bilet to powinni mieć pracownicy komunikacji, żony i dzieci którzy się uczą i to wszystko. To powinien być dla pracowników taki przywilej, z racji tego że pracują w komunikacji miejskiej i robią wkład w jej rozwój.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 10 lut 2013, 22:50

vernalisadonis pisze:pracują w komunikacji miejskiej i robią wkład w rozwój
Chyba że są związkowcami...

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 10 lut 2013, 22:57

vernalisadonis pisze:Moim zdaniem bilet to powinni mieć pracownicy komunikacji, żony i dzieci którzy się uczą i to wszystko.
A czemu żony i dzieci? Jaki wkład w rozwój komunikacji mają żony i dzieci pracowników zbiorkomu?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2961
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 10 lut 2013, 23:07

Szeregowy_Równoległy pisze:
vernalisadonis pisze:Moim zdaniem bilet to powinni mieć pracownicy komunikacji, żony i dzieci którzy się uczą i to wszystko.
A czemu żony i dzieci? Jaki wkład w rozwój komunikacji mają żony i dzieci pracowników zbiorkomu?
Dzieci i żony nie mają żadnego wkładu w rozwój, ale dając taki przywilej to ta praca będzie bardziej atrakcyjniejsza niż praca w innych firmach. Ludzie którzy będą szukać roboty to chętniej będą składać tam swoje CV.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 10 lut 2013, 23:11

Dzieci i żony nie mają żadnego wkładu w rozwój, ale dając taki przywilej to ta praca będzie bardziej atrakcyjniejsza niż praca w innych firmach. Ludzie którzy będą szukać roboty to chętniej będą składać tam swoje CV.
Ale obecnie nie ma problemu ze składaniem CV na stanowiska motorniczych, kierowców, maszynistów.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2961
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 10 lut 2013, 23:22

Uważam, że firmy też powinny dbać o najbliższych pracownika, bo taki pracownik poświęca swój czas, zdrowie i w zamian za to oprócz pensji powinien dostać jakiś przywilej dla siebie i rodziny.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 10 lut 2013, 23:28

vernalisadonis pisze:Uważam, że firmy też powinny dbać o najbliższych pracownika, bo taki pracownik poświęca swój czas, zdrowie i w zamian za to oprócz pensji powinien dostać jakiś przywilej dla siebie i rodziny.
:arrow: A energetycy i całe ich rodziny mają darmowy prąd? Dzieci urzędników dostają darmowe przybory szkolne (długopisy itp.)?
Nie popadajmy w skrajności. Przywileje tak - ale tylko dla pracowników!

ODPOWIEDZ