Kleszczu, nie rób sobie jaj, proszę Cię.Rasowy Kleszcz pisze:Ale ludzie o jakich 3 tyś netto wy mówicie? Toż napisałem ile wziąłem jeżdżąc 12 lat w MZA przy 190h i 2 razy z wolnego w ndz wziąłem 2.540 zł to o jakich my 3 tys mówimy?
Bilet wolnej jazdy a pensja w KM
Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Nie zapominaj o tym, że ten wspaniały kierowca pracował w Twoim Kochamy Mobilisie. Widzę, że nie znasz szczegółów tej kolizji i filmu nie widziałeś. Więc nie wypowiadaj się na temat kolizji dwóch Naszych Solarisów. Jeśli już do tego pijesz, to dlaczego nic nie powiesz o tym jak w tym tygodniu dwóch kierowców rozbiło dwie Soliny na placu? Świadczy to o tym, że Mobilis ma bardzo doświadczonych szoferów.Flash8222 pisze:Odczuwam, że poczułeś się doktnięty moim komentarzem i z braku argumentów wywlekasz jakieś stare historie gdyż nic nie jesteś wstanie zrobić. MZA się na mnie nie poznało i źle się tam czułem i nie chcę tam wracać gdyż w Mobilisie amtosfera jest o wiele lepsza niż w numerkowym MZA. Ale teraz MZA zatrudnia wspaniałych doświadczonych kierowców jak Twój kolega z zajezdni który rozbił dwa SolarisyRasowy Kleszcz pisze: Proszę, zapewne to mówi dawny kierowca nr 700 z Woronicza. Piękną masz kartotekę i się nie dziwie że Cie w MZA z powrotem nie chcieli....![]()
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
A właściwie co wspólnego z tematem mają kierowcy rozbijający wozy? Bez względu na przewoźnika? Praca u ajenta ma pewne zalety, o czym Piotrek też wie. Futrzasty sam stwierdził, że nie uciekałby tak szybko z Mobilisu, gdyby miał starszą wersję umowy, z inną stawką i innymi dodatkami. Tylko co to wszystko ma wspólnego z biletami wolnej jazdy?Piotrekbe pisze:Jeśli już do tego pijesz, to dlaczego nic nie powiesz o tym jak w tym tygodniu dwóch kierowców rozbiło dwie Soliny na placu? Świadczy to o tym, że Mobilis ma bardzo doświadczonych szoferów.
- vernalisadonis
- Posty: 2961
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Moim zdaniem bilet to powinni mieć pracownicy komunikacji, żony i dzieci którzy się uczą i to wszystko. To powinien być dla pracowników taki przywilej, z racji tego że pracują w komunikacji miejskiej i robią wkład w jej rozwój.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
A czemu żony i dzieci? Jaki wkład w rozwój komunikacji mają żony i dzieci pracowników zbiorkomu?vernalisadonis pisze:Moim zdaniem bilet to powinni mieć pracownicy komunikacji, żony i dzieci którzy się uczą i to wszystko.
- vernalisadonis
- Posty: 2961
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Dzieci i żony nie mają żadnego wkładu w rozwój, ale dając taki przywilej to ta praca będzie bardziej atrakcyjniejsza niż praca w innych firmach. Ludzie którzy będą szukać roboty to chętniej będą składać tam swoje CV.Szeregowy_Równoległy pisze:A czemu żony i dzieci? Jaki wkład w rozwój komunikacji mają żony i dzieci pracowników zbiorkomu?vernalisadonis pisze:Moim zdaniem bilet to powinni mieć pracownicy komunikacji, żony i dzieci którzy się uczą i to wszystko.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Ale obecnie nie ma problemu ze składaniem CV na stanowiska motorniczych, kierowców, maszynistów.Dzieci i żony nie mają żadnego wkładu w rozwój, ale dając taki przywilej to ta praca będzie bardziej atrakcyjniejsza niż praca w innych firmach. Ludzie którzy będą szukać roboty to chętniej będą składać tam swoje CV.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
- vernalisadonis
- Posty: 2961
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Uważam, że firmy też powinny dbać o najbliższych pracownika, bo taki pracownik poświęca swój czas, zdrowie i w zamian za to oprócz pensji powinien dostać jakiś przywilej dla siebie i rodziny.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
vernalisadonis pisze:Uważam, że firmy też powinny dbać o najbliższych pracownika, bo taki pracownik poświęca swój czas, zdrowie i w zamian za to oprócz pensji powinien dostać jakiś przywilej dla siebie i rodziny.
Nie popadajmy w skrajności. Przywileje tak - ale tylko dla pracowników!
