Kto kogo zna

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 18 mar 2009, 16:04

emdegger pisze:Gregory5567 - spotkanie z nim było dość ciekawe. Jechalem pełnym 150 do BUW-u, z przednich drzwi wysiadało bardzo dużo osób, wsrod ktorych byłem ostatnią. Już zacząłem się gramolić na powierzchnię, kiedy Gregory przedwcześnie zamknął drzwi i przyciął mi buta. Poprosiłem więc o otworzenie raz jeszcze tych nieszczęsny drzwi, zaś przemiły Gregory spełnił moją prośbę, sowicie rzucając pod nosem kurwami. Dziękuję Ci raz jeszcze Gregory!

I specjalne pozdrowienia dla niego ode mnie ;) :D
1)No sory i dzięki, ale jak się przebiega na czerwonym i koniecznie się chce do św. Piotra dostać, bo nie laska poczekać na następny ( za jakieś pól godziny), to każdy dostanie od de mnie joby, nawet sam Kaczyński.
2) To trzeba był się odezwać
3) Wóz nie jest z gumy i jak nie ma miejsca to po co się pchać.
4) Miło Mi szkoda tylko że w takich okolicznościach. :D

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 mar 2009, 19:10

Gregory, czy ty czytasz to, co czytasz? :P
emdegger pisze:Jechalem pełnym 150 do BUW-u, z przednich drzwi wysiadało bardzo dużo osób, wsrod ktorych byłem ostatnią.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 18 mar 2009, 22:39

Przebacz mu, on tak pięknie przeklinał :z jezorem: A jaka dykcja... RRRRR!

Gregory, taka mała uwaga - trudno znajdując się plecami do kogoś, z przytrzaśniętym butem, będąc już niemal na powierzchni chodnika, odwrócić się i przedstawić. Wbrew mojemu młodemu wiekowi, to nie taka łatwa sztuka :D

Ale mnie także miło - Wojtek :D

[ Dodano: Sro 18 Mar, 2009 22:41 ]
MeWa pisze:masz ewidentną przewagę :P
Szatyn, 1.81m, niewielka szrama na lewej powiece.

No, i jest remis :D
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 18 mar 2009, 22:58

Gregoremu jakoś się wywinąłeś, ale jak mnie widziałeś, to chyba nie byłeś odwrócony plecami z przytrzaśniętym butem :D

Poza tym śmiem twierdzić, że nadal masz przewagę :P
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 18 mar 2009, 23:17

emdegger pisze:Niedawno poznałem Kleszcza i jego gajer. Pozdrawiam i przypominam, że w siedzibie Instytutu Stosunków Międzynarodowych w czasie egzaminów obowiązują krawaty :D
Również pozdrawiam. Bardzo miło było zapoznać :)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 19 mar 2009, 0:57

MeWa - Ciebie widziałem en face, ale trudno zatrzymywać faceta, który biegnie szybciej niż sztafeta jamajska tylko dlatego, że z niespoźniania się na zajęcia zrobił sobie ideologię życiową :D

Kleszczu, fakt, że zdałeś u Księżopola, który na krawaty jest szczególnie wyczulony zakrawa na cud i gratuluję podwójnie :D
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 mar 2009, 10:39

emdegger pisze: Kleszczu, fakt, że zdałeś u Księżopola, który na krawaty jest szczególnie wyczulony zakrawa na cud i gratuluję podwójnie :D
"Co Pan pamięta z przedmiotu międzynarodowe stosunki gospodarcze?" :-"
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 19 mar 2009, 12:57

emdegger pisze:Nie, to dyrektor Instytutu po jednej z rad naukowych wkurzony na młodszą część kadry, nakazał każdemu studentowi stawiać się na egzamin w krawacie
a nakazał też stawiać się na egzamin trzeźwym? ;]

altar
Posty: 884
Rejestracja: 03 kwie 2008, 11:48
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Post autor: altar » 19 mar 2009, 13:47

Jako absolwent ISM nic o tym nie słyszałem...
Wilanowski miłośnik KM i zakładu R-1.
Objęty obsługą linii 116, 139, 164, 180, 217, 317, 519, 522, 700, 710, 724, E-2, N31, N50, N81.
ZP Instytut Neurologii, ZP Łowcza i ZP Sobieskiego.

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 19 mar 2009, 15:54

Jasiu, nie wiem, ale z tego, co ja pamiętam, to nie ma raczej takiego moralnego prawa. Do nas przyszedł o 9 wieczorem nieźle podchmielony. Zapraszał do siebie panie i masując sobie plecy narzekał, że w rowach nie grzeją :D
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 mar 2009, 21:04

Ten Wasz instytut to jednak dziwna instytucja :-k Miałem 4 przedmioty z 3 wykładowcami z ISM. Wszystkie przedmioty były nad wyraz ciekawe i wszyscy prowadzący również byli tacy jacyś ekscentryczni (szczególnie Księżpol :D ) :-$
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 19 mar 2009, 21:12

Księżopol to kompletna oferma, podróbka osobowości. Przy tym głupkowato się śmieje , pochrząkuje i myśli, że jest zajebisty.

A NIE JEST KRZYSZTOF, O NIE.
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 mar 2009, 22:38

emdegger pisze:Księżopol to kompletna oferma, podróbka osobowości. Przy tym głupkowato się śmieje , pochrząkuje i myśli, że jest zajebisty.
I jeszcze siorbie pijąc kawę :-"
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 19 mar 2009, 22:44

Cooo robi? :D
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 mar 2009, 22:47

MeWa pisze:Cooo robi? :D
Literówki :-$ ;-)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ