Warszawska Kolej Dojazdowa

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Ficek
Posty: 212
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:20
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Post autor: Ficek » 11 gru 2015, 15:05

O 13:10 była już na Radońskiej. Poniżej mój film z przyjazdu tej jednostki do Grodziska:
https://www.youtube.com/watch?v=lqqgjOjoFwE

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 21 gru 2015, 22:37

EN95-01 jako "JAZDA PRÓBNA" przejechała przez Pruszków :arrow: Grodzisk o 22:30.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
Ficek
Posty: 212
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:20
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Post autor: Ficek » 21 gru 2015, 22:56

Jeździ cały czas na próbach, ale są z nią problemy. Na początku nie chciała się przepiąć na 600V, a teraz co i rusz wychodzą z nią nowe problemy.

Awatar użytkownika
kulikowski
Posty: 861
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:39
Lokalizacja: Rakowiec

Post autor: kulikowski » 16 lut 2016, 0:38

gdzie można znaleźć w internecie rozkłady plakatowe WKD z przystanków? jakoś na stronach pekapu i peelki nie mogłem znaleźć, a na stronie WKD też jakoś nie widać.
7 9 15 128 136 154 172 175 188 208 504 S-2 S-3 RL R8 N32 N38 N88

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 16 lut 2016, 1:22

To pewnie dlatego, że PLK nie ma nic wspólnego z WKD.

https://www.wkd.com.pl/timetable/?language=pl

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 16 lut 2016, 12:14

Fajna odznaka kaleki na niektórych kursach :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 16 lut 2016, 19:15

Moja pierwsza myśl: w tym pociągu mogą cię wylegitymować. Dopiero później się zorientowałem że to właśnie odznaka inwalidy. :term:

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 16 lut 2016, 21:19

Wiliam pisze:Fajna odznaka kaleki na niektórych kursach :P
Może poprawniej - osoby niepełnosprawnej? Przepraszam, że prosty robol zwraca Ci uwagę.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

Awatar użytkownika
kulikowski
Posty: 861
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:39
Lokalizacja: Rakowiec

Post autor: kulikowski » 16 lut 2016, 23:48

Emyl pisze:To pewnie dlatego, że PLK nie ma nic wspólnego z WKD.
Skoro WKD jest przewoźnikiem kolejowym, to i rozkład plakatowy powinien być. Idąc tym tokiem rozumowania - cegła papierowa też nie ma rozkładu WKD?
Nie o to mi chodziło. To nie jest rozkład stacyjny plakatowy
7 9 15 128 136 154 172 175 188 208 504 S-2 S-3 RL R8 N32 N38 N88

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 16 lut 2016, 23:50

kulikowski pisze:
Emyl pisze:To pewnie dlatego, że PLK nie ma nic wspólnego z WKD.
Skoro WKD jest przewoźnikiem kolejowym, to i rozkład plakatowy powinien być.
Ale na jakiej podstawie twierdzisz, że powinien być?
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
kveld
Posty: 1833
Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
Lokalizacja: Marki

Post autor: kveld » 17 lut 2016, 10:24

fik pisze:Ale na jakiej podstawie twierdzisz, że powinien być?
Ja nie powiem, że "powinien być" ale zagadnienie jest ogólnie ciekawe - dlaczego na stronie PLKi można wygenerować rozkłady dla przystanków na linii PKM (tu poniekąd rozumiem, że wszystkie pociągi z tej linii wjeżdżają na infrę PLKi, ale mimo to nie jest dla mnie oczywiste, czemu można wygenerować rozkłady dla przystanków typu Gdańsk Jasień czy Kiełpinek), czy SKM 3M (tu jest ciekawiej, bo rozkład na stronie PLKi obejmuje wszystkie pociągi - nawet te, które na infrastrukturę PLKi nie wjeżdżają). Kluczem jest fizyczne połączenie z infrastrukturą PLKi? Czy może chęć współpracy?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 17 lut 2016, 10:58

Bo PLK nie jest zarządcą, ale opracowuje rozkład. Podobnie chociażby jest w Mielnie Koszalińskim czy Trzebnicy.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 24 lut 2016, 7:49


Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 24 lut 2016, 8:18

Jakie paskudztwo...
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 24 lut 2016, 10:45

Też mam wrażenie, że wyrób PAFAWAG-u z lat 70 jest niedościgłym wzorem.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

ODPOWIEDZ