Komunikacja na Tarchominie i Nowodworach (cz. 1)

Moderator: Wiliam

PiotrekP
Posty: 3499
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 28 sie 2008, 12:27

Jak to nie dojedzie na Kolonię? Czyżby znowu 'w ratuszu' nie spodobały się zmiany w komunikacji na terenie Rembertowa? ](*,)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7695
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 28 sie 2008, 12:31

Panie i Panowie - to jest dyskusja o Tarchominie - proszę nie wprowadzać off-topiców, bo będę musiał punktować.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 28 sie 2008, 13:54

Petroniusz pisze:skoro już się pojawiły oficjalne komunikaty o zmianach tras, to te proponowane w projektach
Na tym polega różnica między projektem, a oficjalną wersją. Jak to w projekcie miałoby przestać dojeżdżać [199 - przyp.]? To jest rys historyczny. Tak, czy inaczej projekty dot. zmian na Tarchominie pewnie zaraz znikną ze strony ZTM.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 28 sie 2008, 14:05

ZaciszaniN pisze:Chłopie, co Ty bredzisz
:nonono:
ZaciszaniN pisze:Przedstaw jasno swoje propozycje tras, bo najwyraźniej nikt ich nie rozumie.
Skoro stwierdzono że 120 marnuje sie na Olesinie, a na Zaciszu przydaloby się częstsze ,podobnie jak połaczenie Skarbka z Dziur z Marymontem, więc rozwiazanie takie miało by rece i nogi (-X , no chyba że Ty wiesz, podobnie jak Predator, jakie jest oblożenie 132 (-X

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7695
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 28 sie 2008, 14:38

jacek pisze:Skarbka z Dziur
ROTFL!!!!
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 28 sie 2008, 15:12

tarantula pisze:Tak, czy inaczej projekty dot. zmian na Tarchominie pewnie zaraz znikną ze strony ZTM.
Info o zmianach (w tym tarchomińskich: E4, E8 z Marymontu itd.) jest tu, zresztą nie od dziś:

http://www.ztm.waw.pl/news.html

Pewnie niebawem ukażą się mapki itp.

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 28 sie 2008, 15:18

MisiekK pisze:
jacek pisze:Skarbka z Dziur
ROTFL!!!!
Upps
Oczywiście chodziło Mi o Skarbka z Gór, bo Skarbki z Dziur, to mieszkańcy tegoż osiedla
Czy w wypadku wtopy ZTMu z nowym projektem Tarchomińskim, czyli duzymi protestami mieszkańców tegoz rejonu, po wprowadzeniu go w życie 1.09, jest szansa na powrót do obecych tras?
Mozna spodziewać sie podobnej sytuacji, jaka ma miejsce w przypadku 521?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sie 2008, 15:32

Nie, przecież to było konsultowane od kilku miesięcy! Co miało być uwzględnione, zostało. Przynajmniej na razie.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 28 sie 2008, 15:40

Bastian pisze:Nie, przecież to było konsultowane od kilku miesięcy! Co miało być uwzględnione, zostało. Przynajmniej na razie.
Czyli pozostaje tylko 503 pod znakiem zapytania, bo reszta to już sztywny projekt, którego się nie cofnie, nawet mimo sporych protestów?

[ Dodano: Czw 28 Sie, 2008 15:42 ]
Ktoś tu kombinował z postami, bo mój jest jako miśka, a Ja go pisałem?
Zginał tez Mój jeden ambitny post :D
Zróbta poprawke

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sie 2008, 15:43

No trudno powiedzieć na 100%, co się cofnie, a czego nie. na razie zmiany ogłoszone, że wchodzą - wchodzą. Na 1 września to pewne.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 28 sie 2008, 23:25

PiotrekP pisze:Jak to nie dojedzie na Kolonię? Czyżby znowu 'w ratuszu' nie spodobały się zmiany w komunikacji na terenie Rembertowa? ](*,)
A mało masz już linii w tym rejonie :?:
jacek pisze:
ZaciszaniN pisze:Przedstaw jasno swoje propozycje tras, bo najwyraźniej nikt ich nie rozumie.
Skoro stwierdzono że 120 marnuje sie na Olesinie, a na Zaciszu przydaloby się częstsze ,podobnie jak połaczenie Skarbka z Dziur z Marymontem, więc rozwiazanie takie miało by rece i nogi (-X , no chyba że Ty wiesz, podobnie jak Predator, jakie jest oblożenie 132 (-X
Stary, czytając pierwszy raz Twoje wywody, byłem po %%% i łudziłem się, że może przez to nie mogę pojąć Twoich założeń. Ale to jednak nie z tej przyczyny, bo teraz też nie pojmuję tego :D Napisz może trasy, które proponujesz, do tego przydziel im numery i czestotliwości, bo nie kminie ni ch***.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Flash8222
Posty: 7631
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 28 sie 2008, 23:33

Koleżanka dzisiaj na spotkaniu pokazała mi zdjęcie informacji jaka została umieszczona na przystanku Łokietka 02 :) A z informacji zrobionej w chałupniczy sposób możemy się dowiedzieć, że ZTM potajemnie i po cichy likwiduje linię 326 która jest najlepszym transportem z Zacisza na Żerań. Został też podany numer do działu planowania przewozów i infolinii ZTM by tam zgłaszać swoje skargi. Mam jakieś dziwne wrażenie, że Zaciszanin maczał w tym palce :>

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 28 sie 2008, 23:43

Flash8222 pisze:Mam jakieś dziwne wrażenie, że Zaciszanin maczał w tym palce :>
Ja :?: W życiu :D

Swoją drogą też zauważyłem te naklejki (z tym, że zamiast "potajemnie", jest "niespodziewanie") - w dodatku na wszystkich przystankach, usytuowanych na Zaciszu #-o :D
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2527
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 29 sie 2008, 7:54

Flash8222 pisze: Został też podany numer do działu planowania przewozów (..)
To albo numer jest zły, albo ludziom podoba się zmiana - bo jeszcze nikt nie dzwonił. :p
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8482
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 29 sie 2008, 8:00

JotPeCet pisze:To albo numer jest zły, albo ludziom podoba się zmiana - bo jeszcze nikt nie dzwonił.
Hm. Ludzie chyba woleli pisać maile ;)

Zablokowany