Policja

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 01 cze 2007, 12:45

Predator pisze:Sprawa jest już wyjaśniona – nawet już zrobiono sekcję zwłok. To było samobójstwo.
Ale mimo tego są wątpliwośsi jednak...

Za Rzepą:

" - Policja kłamie, że syn się powiesił. Zobaczyłem Krzyśka w prosektorium. Był pobity. Siniaki w okolicy nerek, genitalia całe czarne. Na szyi tylko czerwona rysa, cienka jak nitka. A przecież gdyby się powiesił na kocu, to szersza blizna by mu została. Powiedziałem policji, że zamordowali mi syna - dodaje ojciec Krzysztofa. "

"Dla prof. Rzeplińskiego wymaga ona zbadania. Wczoraj przez cały dzień docierały do niego nowe informacje o wydarzeniu. - Mam coraz więcej wątpliwości - mówi. - Wbrew przepisom policja nie powiadomiła rodziny o zatrzymaniu syna. To bardzo ciężki zarzut. Sąd zlecił w sobotę swojemu urzędnikowi zawiadomienie rodziców, ale ten tego nie zrobił - wylicza.

Ma też zarzuty wobec szpitala, który nie poinformował rodziny o śmierci Krzysztofa, a wcześniej zapisał go jako pacjenta NN.

Jego zdaniem wątpliwości budzą także okoliczności śmierci. - Widziałem zdjęcia zmarłego zrobione komórką przez rodzinę w prosektorium. Widać na nich ślady kopania i bicia pałką. Wiem, że zmarły chciał zrabować pieniądze na narkotyki, ale policja powinna traktować go jak każdego obywatela. Na pewno trzeba też zbadać ślady na pętli z koca, na której się powiesił, aby nie było żadnych niejasności.
"
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 01 cze 2007, 13:04

Predator pisze:Sprawa jest już wyjaśniona – nawet już zrobiono sekcję zwłok. To było samobójstwo
Chyba to tylko twoja wersja, bo wyjaśnienie tej sprawy będzie trwało dosyć długo, gdyż już wiadomo że policja ukrywa prawdę i będzie dalej zmieniała swoje wersje wydarzeń.
Po wymienionych uchybieniach w procedurach policji widać że już chcą coś zataić ](*,)

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14787
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 01 cze 2007, 13:59

Predator pisze:A wczoraj rzecznik KSP na TVN24 powiedział, że policja nosi się z zamiarem pozywania do sądu tych mediów/organizacji, które wcześniej ogłosiły, że to niby policja kogoś pobiła.
Czyżby powrót MO?
jacek pisze:Po wymienionych uchybieniach w procedurach policji widać że już chcą coś zataić
Od razu to widać, choćby i brak powiadomienia rodziny o zatrzymaniu, a zwłaszcza
MeWa pisze:Ma też zarzuty wobec szpitala, który nie poinformował rodziny o śmierci Krzysztofa, a wcześniej zapisał go jako pacjenta NN.
S3 | S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 01 cze 2007, 14:42

Ma też zarzuty wobec szpitala, który nie poinformował rodziny o śmierci Krzysztofa, a wcześniej zapisał go jako pacjenta NN.
ale to dziwnie brzmi, skoro szpital zapisał zmarłego jako NN, to nie mógł przecież poinformować rodziny
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 01 cze 2007, 14:54

jacek pisze:
Predator pisze:Sprawa jest już wyjaśniona – nawet już zrobiono sekcję zwłok. To było samobójstwo
Chyba to tylko twoja wersja, bo wyjaśnienie tej sprawy będzie trwało dosyć długo, gdyż już wiadomo że policja ukrywa prawdę i będzie dalej zmieniała swoje wersje wydarzeń.
Po wymienionych uchybieniach w procedurach policji widać że już chcą coś zataić ](*,)
Dokładnie tak =D> a policja co może innego powiedzieć. Przecież jakby na komendzie coś zrobili mężczyźnie to później nie przyznaliby się do tego!!
Jak człowiek idący na komendę z własnej woli może popełnić samobójstwo tym bardziej, że on zeznawał podobno w sprawie jakiegoś rozboju więc nawet nie miał powodów do popełnienia samobójstwa!

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 01 cze 2007, 15:21

dzidek pisze:Jak człowiek idący na komendę z własnej woli może popełnić samobójstwo tym bardziej, że on zeznawał podobno w sprawie jakiegoś rozboju więc nawet nie miał powodów do popełnienia samobójstwa!
sam wkleiłeś artykuł
GW pisze:Był podejrzewany o udział w rozboju, do którego doszło 23 lutego bieżącego roku i dostał wezwanie do stawienia się na komisariat.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Jožin z bažin
Posty: 1443
Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
Lokalizacja: z bažin
Kontakt:

Post autor: Jožin z bažin » 01 cze 2007, 15:21

Kra pisze:To co zaznaczyłem to dopiero jest chore, czyli policjany z patrolu nie może ukarać mandatem kogoś kto przejechał na czerwonym świetle, czy wyprzedzał na przejściu dla pieszych, przejeżdżał na zielonej strzałce bez zatrzymania się
Może, co jest zapisane w tym fragmencie. Choć niebezpieczeństwa związane z tym ostatnim są moim zdaniem niewielkie...
xxx

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 02 cze 2007, 3:18

Tm pisze:
dzidek pisze:Jak człowiek idący na komendę z własnej woli może popełnić samobójstwo tym bardziej, że on zeznawał podobno w sprawie jakiegoś rozboju więc nawet nie miał powodów do popełnienia samobójstwa!
sam wkleiłeś artykuł
GW pisze:Był podejrzewany o udział w rozboju, do którego doszło 23 lutego bieżącego roku i dostał wezwanie do stawienia się na komisariat.
No właśnie. Raczej za rozbój ludzie nie zabiają się w celi ](*,)

TOMEK
Posty: 2494
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 03 cze 2007, 20:33

Fakty są takie, że był czynnym narkomanem i przyznał się do kilku napadów, więc pewnie po prostu wysiadła mu psycha, wiadomo jak to z ćpunami, normalne :!:

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 03 cze 2007, 20:43

TOMEK pisze:Fakty są takie, że był czynnym narkomanem i przyznał się do kilku napadów, więc pewnie po prostu wysiadła mu psycha, wiadomo jak to z ćpunami, normalne :!:
Nawet siedział w specjalnej celi dla osób uzależnionych. Ale już nie chce mi się całej historii tłumaczyć, bo niektórzy i tak wiedza lepiej, więc mija się to z celem.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 03 cze 2007, 21:37

Predator pisze:Nawet siedział w specjalnej celi dla osób uzależnionych. Ale już nie chce mi się całej historii tłumaczyć, bo niektórzy i tak wiedza lepiej, więc mija się to z celem.
Jest w tej sprawie jeszcze duzo do wyjasnienia i jest to trudne ze wzgledu na ukrywanie faktow przez policje [-(

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 03 cze 2007, 22:03

Faktem jest jednak, że policja dopuściła się pewnych zaniedbań - chociażby przy informowaniu rodziny, a ta zwłoka może zastanawiać...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

TOMEK
Posty: 2494
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 20 cze 2007, 21:22

Czy to aby nie nasz posterunkowy: http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=376222 :>

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 21 cze 2007, 0:23

TOMEK pisze:Czy to aby nie nasz posterunkowy: http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=376222
:arrow: W wątku o bezpieczeństwie w autobusach przecież napisał:
Predator pisze:Ale się więcej nie wypowiadam, bo podchodzę do sprawy osobiście, gdyż znam ofiarę.

Kra
Posty: 1941
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 21 cze 2007, 11:02

Hieronim pisze:
Kra pisze:To co zaznaczyłem to dopiero jest chore, czyli policjany z patrolu nie może ukarać mandatem kogoś kto przejechał na czerwonym świetle, czy wyprzedzał na przejściu dla pieszych, przejeżdżał na zielonej strzałce bez zatrzymania się
Może, co jest zapisane w tym fragmencie. Choć niebezpieczeństwa związane z tym ostatnim są moim zdaniem niewielkie...
Nie jestem pewien, że może ukarać mandatem skoro otrzymuje punkty ujemne czyli swoistą "naganę". A o niebezpieczeństwie przejeżdżania bez zatrzymania na zielonej strzałce nie będę rozmawiał gdyż :
1. Jest to łamanie prawa (taki przejazd).
2. Pieszy wchodząc na zielonym świetle na przejście nie musi zakładać łamania ustawy przez jaśnie pana kierowcę.
3. Jadąc rowerem po ścieżce rowerowej i mając swoje własne światła nie jesteś w stanie uważać na wszystko (łącznie zpieszymi).

Osobiście uważam takie wykroczenie za duże niebezpieczeństwo dla "słabszych" uczestników ruchu i dziwi mnie pobłażliwość policji na takie wykroczenie (zresztą sami zazwyczaj tego nie przestrzegają - niestety).

ODPOWIEDZ