A nie jeździ 416 na Gocław.solaris8315 pisze:Kiedyś planowo przegub był na 416 ale to za czasów gdy jeździło na Gocław.
Zmiany obsługowe - marzec 2007
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
z tego co pisał Flash to na D14/138 wchodzi R7Krzysiek pisze:Grodzio na wtyczce na 138 zamiast Ostrej.
dzięki
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
Mam już MAXI-mum od 1.03.2007
Kto chce niech pisze na mojego maila bo wykasowała mi się książka adresowa i nie wiem do kogo wysyłałem poprzednie wersje MAXI-mum.
Piszcie bezpośrednio na tomaszsadkowski@onet.pl a nie przez prywatne wiadomości na forum to mi ułatwi wysyłkę.
Kto chce niech pisze na mojego maila bo wykasowała mi się książka adresowa i nie wiem do kogo wysyłałem poprzednie wersje MAXI-mum.
Piszcie bezpośrednio na tomaszsadkowski@onet.pl a nie przez prywatne wiadomości na forum to mi ułatwi wysyłkę.