Zmiany obsługowe - marzec 2007

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 27 lut 2007, 12:39

solaris8315 pisze:Kiedyś planowo przegub był na 416 ale to za czasów gdy jeździło na Gocław.
A nie jeździ 416 na Gocław. ;-)

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 27 lut 2007, 12:58

I tu jest problem z 416: na odcinku Gocław - Bródno przegub jest jak najbardziej wskazany, za to z Ursynowa na Goclaw wystarcza solówka.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 lut 2007, 13:02

5556 pisze:Ps.Jakby co mogę zainteresowanym przesłać maximum...
Ja też poproszę. Jeśli można
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 27 lut 2007, 13:27

Grodzio na wtyczce na 138 zamiast Ostrej.
:D

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 27 lut 2007, 13:45

5556 pisze:Jakby co mogę zainteresowanym przesłać maximum...
Dziękuje.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 27 lut 2007, 13:54

Krzysiek pisze:Grodzio na wtyczce na 138 zamiast Ostrej.
:D
z tego co pisał Flash to na D14/138 wchodzi R7 8-[ Poza tym,jeśli można to i ja poproszę maxa na darus.sikora@interia.pl :P

dzięki :P

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 27 lut 2007, 14:13

A tak się spytam, na co zakaz taborowy na 151? (wiem, że po zmianie na Młynów jest)

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 27 lut 2007, 14:42

Szkoda,że Reduty nie schodzą ze 186,aczkolwiek jedną brygadę w DS tracą [-o< To teraz wykaz 186,przedstawia się tak :
DP
R6 :2,6
R7 :4,5,10,11,012,013,014
R13:7,8
ITS: 1,3,9

DS:
R6:6,9,10
R11:1,5,7,M4
ITS:2,3,8,11

:P

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 27 lut 2007, 14:50

Niech sobie Woronicza weźmie Stalowe brygady na 186. Bo w takim układzie ona nie pasuje już na 186 .

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 27 lut 2007, 15:31

kocur pisze:I tu jest problem z 416: na odcinku Gocław - Bródno przegub jest jak najbardziej wskazany, za to z Ursynowa na Goclaw wystarcza solówka.
własnie na tej jednej brygadzie jest potrzebny - wskazany przegub także na Ursynowie.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 lut 2007, 16:13

Przegub to przede wszystkim jest potrzebny na pierwszym kursie 3/416 z Gocławia w stronę Ursynowa. Ale to akurat jest brygada ze Stalowej.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 379
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 27 lut 2007, 16:46

Mam już MAXI-mum od 1.03.2007
Kto chce niech pisze na mojego maila bo wykasowała mi się książka adresowa i nie wiem do kogo wysyłałem poprzednie wersje MAXI-mum.
Piszcie bezpośrednio na tomaszsadkowski@onet.pl a nie przez prywatne wiadomości na forum to mi ułatwi wysyłkę.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 lut 2007, 16:47

A może dałoby radę podsyłać ten MAXy do Fika, by zamieszczał je na forum w dziale Download?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
5744
Posty: 185
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:26

Post autor: 5744 » 27 lut 2007, 19:54

5 zajezdni obsługuje linie 186. Brawo ZTM ](*,)
Niestniejąca Inflancka i Chełmska też jeździły na tej linii.
610 Os. Górczewska - Dw. Wschodni (Lubelska).
Linię obsługuje zakład "Redutowa" i "Stalowa".

ITS A 218
Posty: 1149
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 27 lut 2007, 21:22

5744 pisze:Niestniejąca Inflancka i Chełmska też jeździły na tej linii.
Chełmska tak ale Inflanckiej na 186 nie było. Jak powstało 186 to obsługę przecież zapewniały z tego co pamiętam napewno Redutowa i Chełmska. Co do R7 i R11 nie pamiętam ale Inflanckiej nie było.

Zablokowany