WOŚP 2011

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 11 sty 2011, 16:57

Adam G. pisze:"Drobne problemy techniczne", "z wagonem było nienajlepiej" - to co się, do licha, działo i dlaczego jest to taką tajemnicą?
KMKM odkryl wielka tajemnice pesy, ze jak sie popsuje to nalezy pojezdzic bo nieuzywanych liniowo lukach i wszystko sie naprawi :-"

Flash8222
Posty: 7621
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 11 sty 2011, 20:08

A wszystko rozchodzi się o to, że jacyś pseudo miłośnicy nie wsiedli... No naprawdę bardzo straszne, zamiast cieszyć się kolejnym rekordem, kolejnymi życiami uratowanymi dzięki zebranym pieniądzom przez WOŚP, to pewne osoby robią z tego aferę niczym za Rywina... A za rok najlepiej w ogóle nie podawać trasy w internecie by jacyś plujący się pseudo miłośnicy, bo inaczej nie możan rego nazwać, nie wsiadali na trasie :/

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27424
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 11 sty 2011, 20:10

Flash8222 pisze:A wszystko rozchodzi się o to, że jacyś pseudo miłośnicy nie wsiedli... No naprawdę bardzo straszne, zamiast cieszyć się kolejnym rekordem, kolejnymi życiami uratowanymi dzięki zebranym pieniądzom przez WOŚP, to pewne osoby robią z tego aferę niczym za Rywina...
W ogóle to kto zadaje jakiekolwiek pytania, ten jest mordercą dzieci (pewnie nienarodzonych), a w 0:32 słychać strzały. ](*,)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 11 sty 2011, 20:44

Flash8222 pisze:A za rok najlepiej w ogóle nie podawać trasy w internecie by jacyś plujący się pseudo miłośnicy, bo inaczej nie możan rego nazwać, nie wsiadali na trasie :/
zdecydowanie wole byc pseudomilosnikiem niz burakiem z legitymacja KMKM, co sie podnieca, ze se pojezdzil po nieuzywanych lukach. =;

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 11 sty 2011, 20:53

Zwykle uważa się, że to starzy przymarudzają, a w tym temacie młodzi są upierdliwi jak ciasne buty ..... potrzebującym mogę odstąpić swoje leki na nadciśnienie i ziółka na uspokojenie.
ZUS fundatorem emigracji

PiotrekS
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2007, 21:02

Post autor: PiotrekS » 11 sty 2011, 21:28

Z różnych powodów nie często tu zaglądam ale co do tego wątku muszę się ustosunkować.
Jako szef Sztabu zostałem poinformowany przez motorniczego na temat planowanej zmiany trasy. Nie byłem wtedy w tramwaju i miałem relacje tylko od niego co do sytuacji z tramwajem i rozkładem. Moim założeniem było podjechanie na światełko i jeżeli motorowy informuje mnie, że po trasie może nie zdążyć lub boi się o wpuszczenie to na tej podstawie przystałem na to. Dziwi mnie szukanie w sprawie drugiego dna bo takiego nie było i napewno nie jeździłem po nieużywanych skrętach. O tym nawet wtedy nie myślałem. Co do wpuszczenia w poprzednich latach też mieliśmy zgodę i nas nie wpuścili więc było to uzasadnione.
Przepraszam wszystkich pasażerów, którzy na tej zmianie ucierpieli.

Jednocześnie jestem zmartwiony poziomem dyskusji i wyrażeniemi jakie tu padają. Nie mam nic przeciwko krytyce ale mili Państwo z kulturą poproszę.

Ja przyjmuję krytykę na siebie jako szefa sztabu i proponuje nie doszukiwać się czegoś czego tam nie było.

Pozdrawiam

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 11 sty 2011, 21:34

Świetnie, tylko że pojechanie innym mostem 2 godziny przed światełkiem związek z obawą przed spóźnieniem się na światełko mogło mieć tylko żaden.
(PS. Kto tu jest młody, co?)

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 11 sty 2011, 21:41

PiotrekS pisze:Jednocześnie jestem zmartwiony poziomem dyskusji i wyrażeniemi jakie tu padają. Nie mam nic przeciwko krytyce ale mili Państwo z kulturą poproszę.
Same posty czlonkow KMKM
A za rok najlepiej w ogóle nie podawać trasy w internecie by jacyś plujący się pseudo miłośnicy, bo inaczej nie możan rego nazwać, nie wsiadali na trasie :/
MisiekK pisze:Wszystkich niezaspokojonych z okazji błędnych dekoracji, napisów, gradobicia, kokluszu etc w imieniu Sztabu WOŚP w KMKM PRZEPRASZAM.
Flash8222 pisze:Porywaliśmy ich z przystanków... Jesteś głupi czy udajesz takiego?
PiotrekS pisze:eżeli motorowy informuje mnie, że po trasie może nie zdążyć lub boi się o wpuszczenie to na tej podstawie przystałem na to.
Jakie to straszne rzeczy zaszly ze na 2h wczesniej trzeba bylo zmienic cala trase na krotsza o kilka minut i zrobic 50 minut postoju?

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 11 sty 2011, 21:50

Ciekawe czy poznamy przyczynę zmiany trasy? :-k

PiotrekS
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2007, 21:02

Post autor: PiotrekS » 11 sty 2011, 21:57

O tym moście nie wiedziałem do teraz...

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 22:01

PiotrekS pisze:O tym moście nie wiedziałem do teraz...
No to teraz to ja padłem z wrażenia :shock:

To kto, do cholery, kierował tym tramwajem, skoro nawet szef sztabu nie wiedział, którędy on biega?! Normalnie w przyszłym roku będę się bał wsiąść do jakiegokolwiek KMKM-owskiego wehikułu...


PS I to ma być "wszystko było w porządku?!! :shock:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

PiotrekS
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2007, 21:02

Post autor: PiotrekS » 11 sty 2011, 22:05

Bastian jaka jest rola Szefa Sztabu? Bycie w każdym z 4 składów czy organizacja zbiórki pieniędzy, zorganizowanie wolontariuszy, materiałów i rozliczenia?

Niestety nie dasz rady być wszedzie

Małryc
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2009, 10:08
Lokalizacja: Gmina miejsko-wiejska Brwinów

Post autor: Małryc » 11 sty 2011, 22:07

Były na tyle straszne by zmienić trasę. Motorniczy bał się spowodowania zatrzymania w Alejach.

@zzz: Natomiast podniecanie się jazdą po nieużywanych łukach... proszę nie było na to czasu.

Dzięki Bogu nie jeździliśmy na zlecenie i jak już to rozliczać nas może jedynie marketing TW.
Jeszcze raz chciał bym zaprosić wszystkich tu żywiołowo dyskutujących by wzięli udział w przyszłorocznej edycji. Na pewno Wasze teoretyczne przemyślenia przydadzą się do wykorzystania w praktyce i przy okazji zrobienia czegoś pożytecznego.
Szkoda tylko, że liczy się to że zmieniliśmy trasę a nie to w jakim celu jeździliśmy oraz to, że nikt nie podziękuje za to, że prawie wszyscy zaiwaniali za darmo. Najlepiej przyjść na gotowe i krytykować.

RaV
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2011, 1:47

Post autor: RaV » 11 sty 2011, 22:10

Jakoś inne brygady nie miały z niczym problemu..
1,2,4 prowadzone były bezproblemowo, może to jednak z prowadzeniem jest coś nie tak?

PS.

na moje wcześniejsze posty nikt nie zareagował - z powodu prawdy, przyznania cichej racji, zgody?

jedyne co - na czerwono proszono, bym nie tryskał to tu to tam agresją, której we mnie akurat nie ma ;)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 22:11

PiotrekS pisze:Bastian jaka jest rola Szefa Sztabu? Bycie w każdym z 4 składów
Jasne, że nie, ale myślałem, że takie decyzje muszą być z tobą konsultowane lub przynajmniej zgłaszane.

Cóż, ja dziękuję za trud organizowania tego wszystkiego i dobrą wolę wykazaną tutaj - powodzenia na przyszłość i oby było lepiej :)
Małryc pisze:Były na tyle straszne by zmienić trasę. Motorniczy bał się spowodowania zatrzymania w Alejach.
To jest jakiś argument. Szkoda, że dopiero teraz.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ