O pociągach KM do Łukowa

Moderator: JacekM

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 20 lut 2011, 19:24

8917 pisze:Nie zanudzam, bo próbuję porównać ze sobą kilka miast o podobnej sytuacji.
Nie sa w podobnej, bo do jednych KM'om sie oplaca utrzmywac polaczenie bezposrednie z warszawa a do innych nie. Oplacalnosc wynikac moze z zapotrzebowania na ta sama dlugosc taboru na calej trasie, z braku wezla posredniego gdzie mozna by bezproblemowo zawracac, mozliwosc korzystania z miejscowej szopy na nocleg.

biedronp
Posty: 102
Rejestracja: 23 lut 2008, 0:37

Post autor: biedronp » 20 lut 2011, 23:02

.

kajo
Posty: 2795
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 20 lut 2011, 23:10

biedronp pisze:
8917 pisze:Lublin nie lubi Łukowa i notorycznie o nim zapomina.
8917 pisze:Łuków z Radzyniem się raczej nienawidzą), a pojedynczy radny w sejmiku z Łukowa niewiele może zrobić.
No sorry .... Może najpierw skończcie swoje wojny na sztachety pod remizą w Polsce B, bo przy takim podejściu to samorządność będzie tylko z nazwy. Jakoś nikt w Mazowieckim nie działa na szkodę np. mieszkańców Radomia tylko dlatego że Struzik jest z Płocka.

Krzyczysz o przesiadki. Jakoś prawie wszytko na północ od Nasielska musi jeździ w większości z przesiadkami, rozpadającymi się kiblami wlokącymi się po remontowanej trasie.
Szczerze to Łukowa chyba nikt nie lubi, coś tak jak z Grójcem. Gdy jest jakiś wypadek to zawsze pierwsze jest pytanie czy rejestracja to nie LLU:)
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

Lonik
Posty: 491
Rejestracja: 30 cze 2010, 16:34
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Lonik » 21 lut 2011, 9:27

8917 pisze:
Lonik pisze:Twoje jak je nazywasz argumenty, nie są podparte rzeczowymi dowodami (manipulacja danymi).
Taa, bo do Łukowa nikt nie jeździ, a pociągi wożą powietrze... Powiedz mi, w którym miejscu zmanipulowałem fakty i dane, bo jakoś sobie nie przypominam? =;
Nie chcesz sobie przypomnieć
Czas przejazdu Siedlce - Łuków w rozkładzie jak byk widnieje 31 minut pisałeś 25 (w jedną stronę).
Czas na zmianę czoła - insynuowałeś że wszystkie KM kończące bieg w Siedlcach kwitną tam po 70 minut, jak zostałeś do muru dociśnięty to nagle tłumaczyłeś się że nie znasz wszystkich postojów w Siedlcach. Zafałszowałeś dane statystyczne, czy dalej mam wymieniać?

Awatar użytkownika
8917
Posty: 1279
Rejestracja: 19 mar 2007, 19:48
Lokalizacja: Łuków/Warszawa

Post autor: 8917 » 21 lut 2011, 16:10

Lonik pisze:
8917 pisze: Taa, bo do Łukowa nikt nie jeździ, a pociągi wożą powietrze... Powiedz mi, w którym miejscu zmanipulowałem fakty i dane, bo jakoś sobie nie przypominam? =;
Nie chcesz sobie przypomnieć
Czas na zmianę czoła - insynuowałeś że wszystkie KM kończące bieg w Siedlcach kwitną tam po 70 minut, jak zostałeś do muru dociśnięty to nagle tłumaczyłeś się że nie znasz wszystkich postojów w Siedlcach. Zafałszowałeś dane statystyczne, czy dalej mam wymieniać?

Że co? :shock: Nie insunowałem, że wszystkie pociągi w Siedlcach stoją tam po 70 min, mówiłem o Flirtach, które w ciągu dnia mają takowy czas postoju w tym mieście. Proponuję czytać ze zrozumieniem (jeżeli w danej chwili dyskutuje się o Flirtach i ich dotyczą wcześniejsze posty, to chyba wiadomo, że podaję ich czas postoju...) 8-(
Lonik pisze:Czas przejazdu Siedlce - Łuków w rozkładzie jak byk widnieje 31 minut pisałeś 25 (w jedną stronę).
Jedyny Flirt dojeżdżający do Łukowa ma czas przejazdu równy 25 min. (11:48 odjazd z Siedlec - 12:13 przyjazd do Łukowa). Dowód w rozkładzie. Skoro napisałem, że Flirt, który stoi w Siedlcach 70 min mógłby dojechać do Łukowa (w jedną stronę 25 min, 20 min postój, 25 min w drugą stronę) to jest to zgodne z prawdą i poparte czasem w rozkładzie. 31 min jedzie kibel, o którym prezentując przykład nawet nie wspomniałem. Czytaj o co w danym poście chodzi, bo jeżeli jest napisane o postojach ER75 i możliwości ich przedłużenia do Łukowa, to podaję ich czas przejazdu, a nie EN57, o których w danych postach nie wspominałem. Nie zarzucaj mi fałszowania, bo sam to powyżej zrobiłeś. =; (-(
zofey pisze:Sugerowanie że Łowicz ma lepiej niż Łuków to niesmaczny żart.
Pod względem liczby połączeń ma zdecydowanie lepiej, a porównujemy ilość połączeń bezpośrednich. A to, że ludzie się nie mieszczą to już inna kwestia.
kajo pisze:Szczerze to Łukowa chyba nikt nie lubi

I widzisz, sam potwierdzasz, że większość nie lubi Łukowa... Jeżeli ktoś kogoś nie lubi, to wiadomo, że nie chce, aby ten drugi miał lepiej. Dlatego ten pospolity sprzeciw... :roll:
biedronp pisze:Jakoś prawie wszytko na północ od Nasielska musi jeździ w większości z przesiadkami, rozpadającymi się kiblami wlokącymi się po remontowanej trasie.
Bo jest remont - siła wyższa, nie ma możliwości puszczenia tam pociągów w idealnej ilości. Chociaż i tak Działdowo ma zdecydowanie większą liczbę połączeń bezpośrednich (6 - w trakcie remontu), niż Łuków (3 - przy braku jakichkolwiek prac), mimo że Działdowo leży aż 150 km od Warszawy, a Łuków 120. Więc Działdowo położone dalej od Warszawy w chwili obecnej ma zdecydowanie lepiej, a po remoncie bardzo możliwe, że dostanie jeszcze ELF-y. A temu się nie sprzeciwiacie...
Pozdrawiam.

Zari
Posty: 112
Rejestracja: 08 sie 2008, 15:45
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa

Post autor: Zari » 21 lut 2011, 17:02

8917 pisze:edyny Flirt dojeżdżający do Łukowa ma czas przejazdu równy 25 min. (11:48 odjazd z Siedlec - 12:13 przyjazd do Łukowa). Dowód w rozkładzie. Skoro napisałem, że Flirt, który stoi w Siedlcach 70 min mógłby dojechać do Łukowa (w jedną stronę 25 min, 20 min postój, 25 min w drugą stronę) to jest to zgodne z prawdą i poparte czasem w rozkładzie. 31 min jedzie kibel, o którym prezentując przykład nawet nie wspomniałem. Czytaj o co w danym poście chodzi, bo jeżeli jest napisane o postojach ER75 i możliwości ich przedłużenia do Łukowa, to podaję ich czas przejazdu, a nie EN57, o których w danych postach nie wspominałem. Nie zarzucaj mi fałszowania, bo sam to powyżej zrobiłeś.
Pamiętaj, że to dotyczy wyłącznie pojedynczych FLIRTów czyli połączeń poza szczytem. W efekcie i tak większość podróżujących będzie musiała się przesiadać.

ODPOWIEDZ