Objazdy i inne okresowe zmiany tras - 2012

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Poc Vocem
(volviak)
Posty: 3481
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej

Post autor: Poc Vocem » 19 mar 2012, 17:59

MichalJ pisze:Ale tak naprawdę to powinien być dopuszczony skręt w lewo w Idzikowskiego dla autobusów. Czy to też wymaga 6 tygodni uzgadniania z Galasem? Awaryjne objazdy tramwajów jednak w Nowowiejską skręcają...
A nie prościej zamiast cokolwiek zmieniać puścić te autobusy pętelką (od południa patrząc) Sobieskiego - Witosa - Czerniakowska - Idzikowskiego - Sobieskiego? Jak dzisiaj jechałem po Czerniakowskiej to doszedłem do wniosku, że w ten sposób można by zaoszczędzić ładnych kilka minut. A uzgadniać nie trzeba by żadnych zmian organizacji ruchu.
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 19 mar 2012, 18:07

Niektórzy kierowcy sami na to wpadli :)
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Poc Vocem
(volviak)
Posty: 3481
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej

Post autor: Poc Vocem » 19 mar 2012, 18:09

Nie wiem, nie było mnie cały dzień w domu, a zwykle słyszę jak taki sprzęt przetacza mi się pod oknem.
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 19 mar 2012, 18:13

Przynajmniej dwóch widziałem, jak tak śmigali. Jeden (116) wiedział co robi, drugi (501) nie wiedział gdzie i po co jedzie, ale za 116 z korka wyrwał :)
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5553
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 19 mar 2012, 19:29

Czyli że omijali oficjalnie dodane, psu na budę potrzebne, przystanki :twisted: .

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 19 mar 2012, 19:54

Tak, dlatego przemilczałem jakiekolwiek informacje odnośnie wozów i przewoźników. Jeden olał, drugi pojechał za pierwszym w nadziei, że ten pierwszy zna jakąś sensowną alternatywę dla korka.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 20 mar 2012, 9:47

bepe pisze:
drapka pisze:z samego rana nie przeszkodzio to 195 dotrzeć do celu w Śródmieściu o czasie
Kiedy to jest "z samego rana"?
Drugi kurs :)

[ Dodano: |20 Mar 2012|, 2012 09:51 ]
MichalJ pisze:Zanim przeczytają, to objazd się skończy... Ale czy oni nie mają oczu?
Na szczęście już się skończył :)
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 20 mar 2012, 14:52

ZTM pisze:Poważne utrudnienia na linii metra. Zamknięta stacja Centrum. Uruchomienie linii zastępczych

Zamknięta stacja metra Centrum. Pociągi nie kursują pomiędzy stacjami Politechnika i Dworzec Gdański.

Uruchomiono zastępczą komunikację tramwajową (oznaczoną logiem metra) na trasie: pl.Narutowicza - Filtrowa - Nowowiejska - Marszałkowska - Andersa - Słowackiego - Metro Marymont oraz autobusową na odcinku pl.Wilsona - Metro Politechnika.
Oprócz autobusów linii zastępczej na wydłużonej trasie kursują autobusy linii 226, 718, 738 (do metra Politechnika) oraz 411, 502 i 514 (do placu Wilsona).

Kursowanie linii 25 zostało zawieszone.
http://www.ztm.waw.pl/utrudnienia.php?c=539&i=185&l=1

Wydłużone autobusy kursujące co pół godziny...

Linie podmiejskie przez centrum do Politechniki. Tego jeszcze nie grali.

[ Dodano: |20 Mar 2012|, 2012 15:11 ]
Gazeta Stołeczna pisze:Metro ruszyło. Stacja centrum została ponownie otwarta przed kilkoma minutami.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,12 ... 17224.html
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 20 mar 2012, 15:15

](*,)
Odpowiedziałem w konkretnym wątku.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 20 mar 2012, 15:18

KwZ pisze:Po pierwsze, zniknął ten komunikat / zły link 8-(
Zniknął, już nie ma utrudnień.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 20 mar 2012, 15:59

Otworzyli Sobieskiego - o 14 jechałem 195 w stronę Ursynowa normalną trasą.

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 20 mar 2012, 16:58

Bernard pisze:Linie podmiejskie przez centrum do Politechniki.
Coraz bliżej do tych Kabat. :D

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 21 mar 2012, 20:15

Z powodu demonstracji pod Pałacem jechałem 180: ... - Nowy Świat - Tamka - Dobra - ślimaki przy trasie WZ i Wisłostrada - Trasa WZ - Andersa - Nowolipki - Zamenhofa - Anielewicza... Trasa chyba zależała od inwencji kierowcy bo przy Bankowym widziałem 222 jadące Andersa od strony Senatorskiej.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

MC
Posty: 1345
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 21 mar 2012, 22:49

JacekM pisze:Z powodu demonstracji
116 na Chomiczówkę (i inne temu podobne) w późniejszym etapie demonstracji: ... - Sobieskiego - Spacerowa - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - Nowy Świat - ...
Oprócz tego widziane: 105 i 128 wyjeżdżające z Książęcej od Powiśla, 151 z Trasy Ł przez Waryńskiego na Młynów.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 21 mar 2012, 22:50

JacekM pisze:Z powodu demonstracji pod Pałacem jechałem 180: ... - Nowy Świat - Tamka - Dobra - ślimaki przy trasie WZ i Wisłostrada - Trasa WZ - Andersa - Nowolipki - Zamenhofa - Anielewicza... Trasa chyba zależała od inwencji kierowcy bo przy Bankowym widziałem 222 jadące Andersa od strony Senatorskiej.
Raczej od momentu, gdzie została skierowana na objazd. Zakładam, że to 222 zdążyli złapać przed rondem de Gaulle'a.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Zablokowany