Strona 12 z 31

: 08 lut 2013, 19:55
autor: sprinter
Matrix2441 pisze:
ashir pisze:R-6 "Redutowa"
Solówki :arrow:
- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181
A 09/156 jest nadal wysokie w rozkładach na przystanku.
Ale neokwadrata już na tym nie uświadczysz ;)

: 08 lut 2013, 20:04
autor: Pawel_
Tak, tak, Panowie. Bo zwykłego pasażera na pewno interesuje to, że kurs ten i ten będzie obsługiwany przez wysoką podłogę, albo że tego i tego kursu nie ma w rozkładzie... "Jak to nie ma w rozkładzie?!" Generalnie, moi mili miłośnicy, napisze tak. Wysokiej podłogi na 181 nie lubią. :P

: 09 lut 2013, 21:23
autor: sprinter
Zaktualizowane. Czy poza powrotem 516 na 202 BWL coś się zmieniło w ramach brygad nocnych?

: 09 lut 2013, 21:25
autor: bartoni722
Wywal wszystkie N11.

: 09 lut 2013, 21:37
autor: ashir
bartoni722 pisze:Wywal wszystkie N11.
+ N02
Pisałem już o tym kiedyś. :evil:

: 10 lut 2013, 12:22
autor: ashir
Nadal brakuje 3/N03. :roll:

: 10 lut 2013, 20:41
autor: marko80
na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.

: 10 lut 2013, 20:43
autor: sprinter
marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
Że co, proszę? :-s

: 10 lut 2013, 20:57
autor: ashir
marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
To nie temat na takie rozmowy. A 145 jest linią miejską tylko dzięki Ząbkom i ich dopłatom do linii. Reszty pozwól, że nie będę komentował.

: 10 lut 2013, 21:02
autor: pawcio
145 nie stałoby się linią podmiejską nawet gdyby Ząbki się na nią wypięły. Tranzyt warszawski tego wymaga. Co najwyżej zastosowany mógłby być wariant buntowniczo-jabłonnowski.

: 10 lut 2013, 21:51
autor: Websterek
Znaczy się, Ząbki miałyby autobus, który w ogóle by się w tych Ząbkach nie zatrzymywał, dobrze kojarzę?

: 10 lut 2013, 22:10
autor: ZaciszaniN
Tak.

: 19 lut 2013, 22:40
autor: michał1984
Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco ;-)

: 19 lut 2013, 22:43
autor: sprinter
michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco ;-)
Chyba już oślepłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem. 8-(

: 19 lut 2013, 22:50
autor: michał1984
sprinter pisze:
michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco ;-)
Chyba już oślepnąłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem. 8-(
Sorki oczywiscie post tyczył się wykazu kolegi Ashira ale widzę że za aktualizowałeś wiec spoko ;-)