: 08 lut 2013, 19:55
Ale neokwadrata już na tym nie uświadczyszMatrix2441 pisze:A 09/156 jest nadal wysokie w rozkładach na przystanku.ashir pisze:R-6 "Redutowa"
Solówki
- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Ale neokwadrata już na tym nie uświadczyszMatrix2441 pisze:A 09/156 jest nadal wysokie w rozkładach na przystanku.ashir pisze:R-6 "Redutowa"
Solówki
- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181
+ N02bartoni722 pisze:Wywal wszystkie N11.
Że co, proszę?marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
To nie temat na takie rozmowy. A 145 jest linią miejską tylko dzięki Ząbkom i ich dopłatom do linii. Reszty pozwól, że nie będę komentował.marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
Chyba już oślepłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem.michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco
Sorki oczywiscie post tyczył się wykazu kolegi Ashira ale widzę że za aktualizowałeś wiec spokosprinter pisze:Chyba już oślepnąłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem.michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco