Strona 111 z 151
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 01 wrz 2015, 19:34
autor: Loui
Po prostu przybył kolejny Nasielsk obsługiwany Traxxem, czyli 19607 - 91610.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 01 wrz 2015, 19:40
autor: alojz
michciu22 pisze:EW60 bez zmian dziś Pilawy tradycyjnie tylko robiły.
Po południu na 98802 z Grodziska do Mińska.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 01 wrz 2015, 20:37
autor: zxcvbnm
EW60 jeżdżą chyba po staremu. Z samego rana na R7, po południu wyjeżdzają na trasę Grodzisk-Mińsk.
----
19565/R7 - EN57 Spot + EN57 ryflowana blacha + EN57 19xx - Taki oto dziwak

Obiegi i obsługa połączeń KM
: 20 wrz 2015, 20:29
autor: vernalisadonis
EN57-19xx z inną jednostką przyjechał ok. 8:00 na Wileński.
Czy Tłuszcz posiada jakieś 19xx? Bo wcześniej na tej linii nie widziałem tych EZTów.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 20 wrz 2015, 21:02
autor: Atapi
Pare sztuk do Tłuszcza już poszło.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 20 wrz 2015, 21:16
autor: michciu22
1902,1904 i 1907 są na pewno w Tłuszczu. Zmiany są związane z przyjściem Impulsów na Grochów. Jakiś czas temu a dokładnie pod koniec Czerwca Grochów pożegnały także wszystkie 17xx i 18xx wówczas tam stacjonujące.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 20 wrz 2015, 22:12
autor: SławekM
EN57-1901 też należy do Tłuszcza.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 23 wrz 2015, 17:29
autor: Ficek
Dzisiaj odmiana na linii skierniewickiej:
Pociągi 19932/3 (Warszawa Wschodnia odj. 15:36, Grodzisk Mazowiecki przy. 16:27) i 91376/7 (Grodzisk Mazowiecki odj. 17:29, Warszawa Wschodnia przy. 18:18) dzisiaj w obsłudze Flitów ER75-006+013. Sytuacja ma zdaje się związek z awarią w Jaktorowie 45WE-004+006 przy obsłudze pociągu 91970/1 i niemożnością obsługi dalszych pociągów w tym obiegu.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 18 lis 2015, 10:09
autor: WojtekE65
Czy przypadkiem dzisiejszy poranny mordorowóz (lotniskowy 98604, Legionowo odjazd o 06:40) nie jechał w pojedynczym zestawieniu?
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 18 lis 2015, 18:09
autor: rufio198
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 18 lis 2015, 19:24
autor: WojtekE65
Dzieki. Czy to, ze 98722/3 tez pojechal w pojedynke bylo tego konsekwencja???
(Sorry za brak polskich znakow)
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 25 lis 2015, 15:57
autor: WojtekE65
Cienko dziś rano z elfami: 51602 (Ciechanów-Zachodnia p8) jechał w pojedynkę, wiele osób od dużego Legionowa już się nie zmieściło. Efektem "lokowania podróżnych" było +15 na mecie. Ciekawe, czy o tym już było wiadomo od wczoraj, czy to jakaś poranna usterka. Trakcja do Warszawy była mocno oszroniona.
Przynajmniej mechanik wiedział co się dzieje i na składzie była włączona klimatyzacja, a nie ogrzewanie.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 25 lis 2015, 18:58
autor: Łukasz
Nie tylko z elfami, bo poranny Dęblin też na 2 jednostkach zamiast 3. Może mróz.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 26 lis 2015, 22:33
autor: michciu22
Łukasz pisze:Nie tylko z elfami, bo poranny Dęblin też na 2 jednostkach zamiast 3. Może mróz.
Na Ochocie teraz jest kryzys z jednostkami, szczególnie na 120, 7 ich AKM stoi od dłuższego czasu odstawionych i dlatego bardzo często na Mińsk,Grodzisk jeżdżą stare EN57 na obiegach pod 120.
Obiegi i obsługa połączeń KM
: 27 lis 2015, 19:10
autor: alojz
michciu22 pisze:
Na Ochocie teraz jest kryzys z jednostkami, szczególnie na 120, 7 ich AKM stoi od dłuższego czasu odstawionych
Na Ochocie to są chyba tylko te po modernizacji w Mińsku (?). A jak wygląda sprawa z newagowskimi w Sochaczewie?