Powinni wylecieć. W ogóle SOK w obecnej formie (de facto formacja ochrony, bo służbą państwową nie jest) powinna zostać zlikwidowana - korzyść z ich istnienia jest wysoce wątpliwa.Peter pisze:I to dwóch.
No właśnie nie wystarczy, bo SOKistów jest najzwyczajniej w świecie za mało. SOKiści to tacy ochroniarze zatrudniani przez spółki kolejowe - a wiadomo, że taniej jest wynająć prywatną firmę ochroniarską.Peter pisze:To powinno wystarczyć.
