: 11 sty 2012, 13:48
Nie. Za ciasno.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
187 Ursus Niedźwiadek - Pl. UniiMichalJ pisze:Linia kończąca na pl. Unii (skądkolwiek by była) nie dowozi do metra. Chyba nie warto.
Trafiles w samo sedno. W Wawie eksperyment goni eksperyment, ktory w polowie jego trwania ma korekte eksperymentu. Zwariowac mozna. Juz nawet tzw ludzie z branzy nie ogarniaja tego ciaglego "racjonalizowania ukladu komunikacyjnego" a co dopiero mowic o "zwyklych" pasazerachman1956 pisze:Bo eksperyment ze skierowaniem 107 do Stegien, jak widać, się nie udał.
No jak to? Czyz 119 i 168 nie byly (beda) przed momentem "poprawiane"?man1956 pisze:Warto raczej pomyśleć, co poprawić w przebiegu kilku marnych linii w tym rejonie, takich jak 119, 130 i 168
Według mnie,ten ZP jest nadal bardzo ważnym punktem.Przy tym przystanku znajduje się WFDiF oraz Instytut Leków.Zresztą ten ZP nosił poprzednio właśnie nazwę : "Instytut Leków". Od poniedziałku powyższe instytucje stracą linię 107 .R-9 Chełmska pisze:To już obsługa ZP Zakrzewska nie jest ważna?
Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja pisałem o 168 w wersji skróconej, a nie dotychczasowej. Co nie zmienia faktu, że linia krótka też musi mieć sens. A "nowe" 168, z przyczyn przedstawionych powyżej, z częstotliwością 15/20 min., sensu - moim zdaniem - nie ma.adw pisze:Widocznie nie chodzi o reanimowanie tej linii a podtrzymanie jej pod respiratorem aż umrze śmiercią naturalnąSkoro jest alternatyne połączenie z przesiadką, na dodatek szybsze, trzymanie tak długich linii nie ma większego sensu i generuje dodatkowe koszty.
Może zanim co, należy spróbować zrobić coś z sensem. Np. skoordynować w DP 168 ze 167. Tak jak to ma miejsce w DS. Zadziwiające, że na tak ważnym odcinku jak między Sielcami a Metrem Politechnika są "planowe" 15-minutowe dziury.adw pisze:Więc nalezy je zlikwidować, ale może nie od razu, żeby płaczu nie było. Poczekać pół roku, gdzieś po kwartale wyjdą pomiary ruchu ze słaba frekwencją.
Wszyscy jeżdżą 185...MichalJ pisze:właśnie z Sielc się jedzie na Ursynów przez Metro Politechnika