O spółce PKP Intercity

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 07 sie 2011, 10:31

m72 pisze:
przewoz pisze:Akademia Portfela i Zielona Góra po ponad 300 minut.
Zerwana trakcja przy Łowiczu. Objazdy przez Łódź Kaliską.
Objazdy może dla pociagów następnych, bo tego, co 330 minut spóźniony dojechał przez co najmniej 2 h nie wycofano (źródło po 2h wzięło taryfę do Pruszkowa, więc nie wie, którędy w końcu ruszył). Twój Letni Koszmar!
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 07 sie 2011, 17:23

Twój Letni Koszmar!
Tu akurat IC najmniej bym winił. Przysłowiowej d... dały do spółki PKP Energetyka i PKP PLK. Przepływ informacji między tymi spółkami woła o pomstę do nieba ](*,)
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 07 sie 2011, 18:16

Za zero informacji, zero komunikacji zastępczej, o przepełnieniu, samozamykających się oknach nie wspominając?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 07 sie 2011, 22:18

Nowa jakość w PKP Intercity :)
Też mi się zdarza coś takiego przeżywać, choć nie na taką skalę. Oczywiście bywały i pozytywne zaskoczenia.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 08 sie 2011, 21:39

Tak mnie zastanawia... Miałem kupiony bilet na TLK do Katowic (via Częstochowa). Nie zmieściłem się i poszedłem do kasy oddać bilet i kupić na Ex (via CMK). Pani wydrukowała bilet na Ex z ceną obniżoną o cenę biletu na TLK - ale jak to - inne kilometry, inna trasa, można tak? IC nie dostają jakiejś dotacji za TLK?
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 sie 2011, 22:07

Dostają, ale co z tego? Bodaj w zeszłym roku wzięli i stwierdzili "sorry, nie stać nas na tyle pociągów" i pocięli. A kasy dostali, ile mieli...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 08 sie 2011, 22:42

JacekM pisze:Miałem kupiony bilet na TLK do Katowic (via Częstochowa). Nie zmieściłem się
Którym pociągiem jechałeś?

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 09 sie 2011, 0:11

Dostają, ale co z tego? Bodaj w zeszłym roku wzięli i stwierdzili "sorry, nie stać nas na tyle pociągów" i pocięli. A kasy dostali, ile mieli...
No tak, czyli ktoś się dołożył do przejazdu, który nie miał w końcu miejsca. Bo Ex nie są dotowane?
przewoz pisze:Którym pociągiem jechałeś?
chciałem 54104, wyszło 1403
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1625
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 09 sie 2011, 8:44

JacekM pisze:ani wydrukowała bilet na Ex z ceną obniżoną o cenę biletu na TLK - ale jak to - inne kilometry, inna trasa, można tak?
A unieważniłeś i zwróciłeś bilet na TLK?

Może to po prostu wystawienie dopłaty było.
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 09 sie 2011, 8:57

Wszystko wskazuje na to, że była to dopłata ;)

Co do dotacji na TLK - ona się rozpływa w odmętach finansów PICu. Niech świadczy o tym fakt, że dotacja stała, a liczba pociągów drastycznie spada.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 09 sie 2011, 10:20

m72 pisze: A unieważniłeś i zwróciłeś bilet na TLK?

Może to po prostu wystawienie dopłaty było.
chciałem zwrócić i poprosiłem o nowy bilet, dostałem dopłatę
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 09 sie 2011, 11:28

JacekM pisze:chciałem 54104, wyszło 1403
Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że ten pociąg ma takie zapełnienia. Zwykle go widziałem na normalnym poziomie frekwencji - nie za ciasny.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 09 sie 2011, 12:10

W ten weekend był festiwal muzyczny w Katowicach i stąd takie tłumy.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 15 sie 2011, 9:33

Wolfchen pisze:Niech świadczy o tym fakt, że dotacja stała, a liczba pociągów drastycznie spada.
A koszty rosną...
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

ctl83
Posty: 229
Rejestracja: 24 mar 2006, 19:49
Lokalizacja: Wola

Post autor: ctl83 » 15 sie 2011, 22:06

Powiedzcie mi, kto wymyśla takie trasy pociągów na linii Warszawa - Gdynia. Np. IC Kaszub będzie jechał: W. Centralna > W. Wschodnia > Toruń Gł. > Iława > Gdynia Gł. (pewnie w Warszawie pojedzie przez Gdańską - to jest nowa trasa na wrzesień), albo trasa Ex Jantar z Helu przez Bydgoszcz. Co oni tam robią że trzeba zamykać oba tory? Bo efektów jakoś nie widać. Oczywiście przejazd nie dość że trwa 7,5 godziny rozkładowo, to jeszcze ostatnio w Bydgoszczy Leśnej przepuszczaliśmy osobówkę do Torunia (po co?!) co skutkowało 20 minutowym opóźnieniem, które w Warszawie zwiększyło się do 60 minut. Pasażerowie na informacje o opóźnieniach już nawet nie denerwują się, tylko głupkowato się śmieją.
Jak tak dalej pójdzie to super-hiper-wyremontowaną trasą Gdynia-Warszawa nikt nie będzie jeździł, bo pasażerowie uciekną, a potem już odzwyczajeni nie wrócą.
A i zastanawia mnie, czemu pociągi najbardziej obłożone są kierowane na trasę przez Toruń? Żeby zniechęcić maksymalną liczbę pasażerów?
Jutro napiszę pytanie do IC, zobaczymy co mi odpowiedzą.

ODPOWIEDZ