Gry komputerowe

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36671
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 05 mar 2011, 21:05

Pagan pisze:Jest też kilka plusów:
+ Demonstracje, parady.
+ Grafika.
+ Animacja zginającego się przegubu.
+ Animacja otwieranych i zamykanych drzwi.
Pagan pisze:Póki co, jestem zdecydowany zakupić grę
Ja chyba już za stary jestem, by pewne rzeczy rozumieć... ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Nordyk110
Posty: 1634
Rejestracja: 06 sty 2006, 21:32

Post autor: Nordyk110 » 16 mar 2011, 21:30

Jest już ta gierka ?
Po polsku ? ( i gdzie ją kupić ? )
Przegubowce ,to sól tej ziemi .

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5310
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 17 mar 2011, 17:41

Flash twierdził, że miała być 11 marca. W Polsce wydawcą jest Cenega, sprawdź na ich stronie
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Nordyk110
Posty: 1634
Rejestracja: 06 sty 2006, 21:32

Post autor: Nordyk110 » 17 mar 2011, 21:03

Paweł_K pisze:Flash twierdził, że miała być 11 marca. W Polsce wydawcą jest Cenega, sprawdź na ich stronie
Dzięki ( tam napisali że premiera w kwietniu )
Przegubowce ,to sól tej ziemi .

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5310
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 19 mar 2011, 21:41

Tak, 19 kwietnia, czyli miałem rację...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 20 mar 2011, 1:56

Czy są tu osoby uzależnione od Mincecrafta?
Obrazek

Awatar użytkownika
Pagan
Posty: 357
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bródno

Post autor: Pagan » 30 kwie 2011, 16:24

Kupiłem dzisiaj w Media Markt "Cities In Motion" za 33zł...... pierwsza mapka w kampanii to Berlin z lat 1920-1927 i autobusiki o pojemności ... 10! Na przystanku czeka 150 pasażerów (a ustawiłem poziom łatwy) miasto zakorkowałem jedną linią (około 40 pojazdów) :D , przewaliłem cały net w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: czy można zwiększyć pojemność pojazdów. Jeśli ktoś ma link do takiej porady to chętnie "przytulę" :)
.: !Perkunu Yra Dang! :.
Obrazek

Flash8222
Posty: 7627
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 30 kwie 2011, 19:39

Poszukaj na google cieties in motiin exchange

Awatar użytkownika
Pagan
Posty: 357
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bródno

Post autor: Pagan » 30 kwie 2011, 23:15

Flash8222 pisze:Poszukaj na google cieties in motiin exchange
Dzięki, ale już jakiś czas temu na forum Paradoxu doczytałem się, że istnieje jakiś Mod. Znalazłem go i od razu jest lepiej, tzn. Dwu-przegub ma pojemność 63 zamiast 29 :)

PS: MIałem napisać o tym wcześniej, ale pochłonęła mnie gra :D
.: !Perkunu Yra Dang! :.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5310
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 01 maja 2011, 12:04

Jest możliwość dowolnego zwiększania pojemności pojazdów - na wspomnianym już przez Flasha Cities in Motion Exchange są odpowiednie mody. Umówmy się - pojemność dwu-przeguba na poziomie 63 osób to jakaś kpina.
Poszukaj programu do rozpakowywania plików gry, każdy z pojazdów ma swój tekstowy plik konfiguracyjny, gdzie dowolnie można zmienić różne parametry. Co ciekawe, pliki z grafiką pojazdów też są łatwo "podmienialne", dlatego kwestią czasu jest jakiś mod urealniający marki pojazdów w grze...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8455
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 04 lip 2011, 12:39

Kto wciąż gra w CiM?
Czy tylko mnie irytuje, że pojazdy baaardzo powoli podjeżdżają na przystanek, powoooli trwa wymiana pasażerka i powoooli odjazd? Jakoś tak nieżyciowo ;)
(wrzuciłem już moda umożliwiającego wsiadanie/wysiadanie wszystkimi drzwiami)

Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 362
Rejestracja: 04 cze 2011, 13:20
Lokalizacja: Warszawa-Mokot
Kontakt:

Post autor: Wasyl » 12 lip 2011, 13:05

person pisze:Kto wciąż gra w CiM?
Czy tylko mnie irytuje, że pojazdy baaardzo powoli podjeżdżają na przystanek, powoooli trwa wymiana pasażerka i powoooli odjazd? Jakoś tak nieżyciowo ;)
(wrzuciłem już moda umożliwiającego wsiadanie/wysiadanie wszystkimi drzwiami)
Ja gram od dwóch tygodni. I mam podobne spostrzeżenie co do wchodzenia ludzi do pojazdów.
Osobiście mam też problem z ustalaniem częstotliwości ich kursowania, bo można wprawdzie dodać pojazd do linii, ale zawsze zaczyna on kursowanie nie z tego przystanku, na którym akurat go potrzebuję. Przez to dochodzi mi do tego, że na jednej linii mam kilka pustych przystanków i kilka zupełnie przepełnionych.

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5310
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 16 sie 2011, 19:51

SEGA zapowiedziała wczoraj FM 2012. Najważniejsze z zapowiadanych zmian to:
Manage Anywhere, Anytime – the ability to add or take away playable nations in your saved game as often as you want. Manage in that country at the start of the next season - meaning you don’t have to decide on which nations are playable at the start of your career.

Transfers & Contracts – significant changes to the transfer and contract systems, including loyalty bonuses, better implementation of amateur and youth contracts, an improved transfer centre and the ability to lock areas of the contract negotiation when you aren't prepared to budge. This helps you to manage your budgets and gives you flexibility in what you offer money hungry players, or agents, as incentives.

Scouting improvements – using several real life scouting reports, a new in-game report was devised which includes squad analysis, tactics information and information about goals scored and conceded alongside lots of other scouting improvements, giving you all the information you need to prepare before kick-off and throughout the season.

3D Match Improvements – new animations, a whole new crowd system, improved weather system, more stadiums, plus two brand new cameras - "Behind Goal" and "Director Cam" as well as all other camera angles being reversible - meaning you can watch and analyse every aspect of every game.

Intelligent Interface – a new adaptive layout system, which means the higher your screen resolution, the more info is easily at your fingertips. The new interface also contains new filters, customisable columns, a new tactics screen, and lots of new overview screens.

Tone – a whole new level has been added to team talks and conversations, with the new tone system, which allows you to specify the way you want to say things – be as cool as a cucumber by saying things calmly or throw tea cups around by saying things with passion. There are 5 different tones to choose from with specific comments per tone.
Najlepiej zapowiada się opcja dodawania grywalnych lig w dowolnym momencie gry - tego brakowało od zawsze. Na pre-order chyba się nie skuszę, poczekam na wersję STEAM. Premiera zapowiadana jest "przed Gwiazdką 2011"
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1599
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 20 sie 2011, 21:19

Są na forum jacyś fani Europy Universalis? Ostatnio wyczaiłem, że Cenega wypuszcza ostro spóźnioną (pół roku w przypadku dodatku Divine Wind, półtora w przypadku HTTT) edycję Europy Universalis 3 ze wszystkimi czterema dodatkami. Mimo wszystko opłaca się, bo dostaje się całkiem dobrą strategię, która w połączeniu z modami (pod HTTT polecam swojskie Divide et Imperia 2) jest genialną strategią.
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Awatar użytkownika
Pagan
Posty: 357
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bródno

Post autor: Pagan » 21 sie 2011, 10:13

Jakoś nigdy nie przepadałem za 3 odsłoną EU mimo iż ma swoje zalety. Jeżeli cena będzie rozsądna to się skuszę, choć pewnie i tak będę uważał 2 za najlepszą część.
.: !Perkunu Yra Dang! :.
Obrazek

ODPOWIEDZ