Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Swider
- Posty: 158
- Rejestracja: 06 mar 2008, 15:51
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów / Ursus Niedźwiadek
Post
autor: Swider » 16 cze 2008, 14:03
Co robi ostrobramska na 169? Wczoraj widziałem 8417 br. M7.
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 16 cze 2008, 14:11
Obsługuje linie numer 169

-
Petroniusz
- Posty: 638
- Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
- Lokalizacja: Gocław
Post
autor: Petroniusz » 16 cze 2008, 14:12
A to nie była weekendowa promocja związana z przygotowaniem do remontu na 11 Listopada przy Żabie?
-
kozioł
Post
autor: kozioł » 16 cze 2008, 14:31
była
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 16 cze 2008, 14:50
Petroniusz pisze:A to nie była weekendowa promocja związana z przygotowaniem do remontu na 11 Listopada przy Żabie?
To było zasilenie w godzinach 10-17 jako "za tramwaj"
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 16 cze 2008, 19:34
Flash8222 pisze:Osobiście bym nie udostępniał bo nie po to on jest by na wafelku wisiał...
A co w tym złego?
-
ZaciszaniN
- Posty: 2297
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
- Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
-
Kontakt:
Post
autor: ZaciszaniN » 19 cze 2008, 23:36
BJ.2052 pisze:A co w tym złego?
To, że nie należy udostępniać pewnych materiałów osobom niepowołanym. Nakaz odgórny.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.
-
kozioł
Post
autor: kozioł » 20 cze 2008, 11:31
Tylko że taki max co komu zrobi? Ty raczej osobą powołaną do tego napewno nie jesteś, a dostęp masz...
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
-
Kleszczu
- Stoi... Sofista?
- Posty: 11540
- Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
- Lokalizacja: Nowe Włochy
-
Kontakt:
Post
autor: Kleszczu » 20 cze 2008, 14:50
Posprzątano i nagrodzono 
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"
"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 21 cze 2008, 11:43
Kto obsługuję Z-2 i jaką ilością brygad?
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Peter
- (Czepel)
- Posty: 305
- Rejestracja: 10 cze 2008, 11:08
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Peter » 21 cze 2008, 12:27
Ile będzie całek 510 obsługiwanych przez Ikarusy i jakie? Pojawienie się na tej linii ikarusowych całek trochę mnie zaskoczyło.
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 21 cze 2008, 12:40
Jeżeli Ci chodzi o temat od Lipca to to jest wyżej.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Dęboszczak
- Posty: 1852
- Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
- Lokalizacja: Dolny Mokotów
Post
autor: Dęboszczak » 21 cze 2008, 13:46
Czepel pisze:Ile będzie całek 510 obsługiwanych przez Ikarusy i jakie? Pojawienie się na tej linii ikarusowych całek trochę mnie zaskoczyło.
4c z r-7 reszta niskich (4) r-13
-
Swider
- Posty: 158
- Rejestracja: 06 mar 2008, 15:51
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów / Ursus Niedźwiadek
Post
autor: Swider » 21 cze 2008, 15:37
małpa pisze:Kto obsługuję Z-2 i jaką ilością brygad?
Linie obsługuje zakład Woronicza i Ostrobramska : 3c w dp z r7 i 2c z r7 i 1c z r10 w ds. Ale nie jestem pewien... A na metro marymont tylko jerzdzą 3 linie? - 110,508 i 511?
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 21 cze 2008, 15:40
Jeszcze 701 i E-4.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1