Strona 13 z 15
: 16 cze 2008, 14:03
autor: Swider
Co robi ostrobramska na 169? Wczoraj widziałem 8417 br. M7.
: 16 cze 2008, 14:11
autor: Lukasz436
Obsługuje linie numer 169

: 16 cze 2008, 14:12
autor: Petroniusz
A to nie była weekendowa promocja związana z przygotowaniem do remontu na 11 Listopada przy Żabie?
: 16 cze 2008, 14:31
autor: kozioł
była
: 16 cze 2008, 14:50
autor: SławekM
Petroniusz pisze:A to nie była weekendowa promocja związana z przygotowaniem do remontu na 11 Listopada przy Żabie?
To było zasilenie w godzinach 10-17 jako "za tramwaj"
: 16 cze 2008, 19:34
autor: BJ
Flash8222 pisze:Osobiście bym nie udostępniał bo nie po to on jest by na wafelku wisiał...
A co w tym złego?
: 19 cze 2008, 23:36
autor: ZaciszaniN
BJ.2052 pisze:A co w tym złego?
To, że nie należy udostępniać pewnych materiałów osobom niepowołanym. Nakaz odgórny.
: 20 cze 2008, 11:31
autor: kozioł
Tylko że taki max co komu zrobi? Ty raczej osobą powołaną do tego napewno nie jesteś, a dostęp masz...
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 20 cze 2008, 14:50
autor: Kleszczu
Posprzątano i nagrodzono 
: 21 cze 2008, 11:43
autor: Walas
Kto obsługuję Z-2 i jaką ilością brygad?
: 21 cze 2008, 12:27
autor: Peter
Ile będzie całek 510 obsługiwanych przez Ikarusy i jakie? Pojawienie się na tej linii ikarusowych całek trochę mnie zaskoczyło.
: 21 cze 2008, 12:40
autor: Walas
Jeżeli Ci chodzi o temat od Lipca to to jest wyżej.
: 21 cze 2008, 13:46
autor: Dęboszczak
Czepel pisze:Ile będzie całek 510 obsługiwanych przez Ikarusy i jakie? Pojawienie się na tej linii ikarusowych całek trochę mnie zaskoczyło.
4c z r-7 reszta niskich (4) r-13
: 21 cze 2008, 15:37
autor: Swider
małpa pisze:Kto obsługuję Z-2 i jaką ilością brygad?
Linie obsługuje zakład Woronicza i Ostrobramska : 3c w dp z r7 i 2c z r7 i 1c z r10 w ds. Ale nie jestem pewien... A na metro marymont tylko jerzdzą 3 linie? - 110,508 i 511?
: 21 cze 2008, 15:40
autor: Walas
Jeszcze 701 i E-4.