WOŚP 2011

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

RaV
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2011, 1:47

Post autor: RaV » 11 sty 2011, 22:12

jeszcze jedna kwestia, może by tak skończyć z obrażaniem się? jakimiś kokluszami, obrażaniem ptactwa, adobeFLASHplayerów i innych ?

może by tak ktoś napisał co Mu się podobało?


więc..

co Ci się podobało, drogi użytkowniku forum podczas WOŚPu?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 22:16

Oczywiście dużą wartością jest to, że tramwaje wyjehcały, a klubowicze zbierali.

Mi się podobała dekoracja tramwaju M1 na wyświetlaczu (czyli WOŚP + pętla). No i podejście motorniczego hipolita, który witał / żegnał pasażerów, a czasem nawet przez nagłośnienie podawał trasę :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Małryc
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2009, 10:08
Lokalizacja: Gmina miejsko-wiejska Brwinów

Post autor: Małryc » 11 sty 2011, 22:20

Taka decyzja była konsultowana ze mną ponieważ byłem na miejscu. Jeżeli ktoś ma ochotę na podobny elaborat jaki wysłałem jednemu użytkownikowi tego forum to zapraszam na PW. Jeszcze raz chcę tu zaznaczyć, że organiazacja takich imprez nie jest łatwa i życzę by ktoś z Was był w takiej sytuacji jak teraz my.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 22:21

Małryc pisze:życzę by ktoś z Was był w takiej sytuacji jak teraz my
Z taką życzliwością chyba jednak nie powinieneś się brać za rzeczy, które cię przerastają - szczególnie przy takiej szczytnej okazji.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Małryc
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2009, 10:08
Lokalizacja: Gmina miejsko-wiejska Brwinów

Post autor: Małryc » 11 sty 2011, 22:23

Nie przerosły mnie. Jedyne co mnie przerosło to ta nagonka.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 22:27

O tym mówię. O nieumiejętności przewidywania konsekwencji i mierzenia się z nimi. Ale to może przyjść z wiekiem... ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 11 sty 2011, 22:28

Małryc pisze:Nie przerosły mnie. Jedyne co mnie przerosło to ta nagonka.
Nagonkę to KMKM tutaj urządza.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

PiotrekS
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2007, 21:02

Post autor: PiotrekS » 11 sty 2011, 22:32

a ja dziękuje tym, którzy byli na linii, pomogli nam swoją obecnością lub datkami:-) Dziękuję też za uwagi powoli je czytam, bo tak jak pisałem nie za często tu zaglądam dlatego nadrabiam zaległości;)
Co do przyszłości nie jest to takie proste (przynajmniej moim zdaniem). Z imprezami organizowanymi co roku jest kłopot taki, że wszelkiego rodzaju wnioski i uwagi wdrażane i jednocześnie sprawdzane są za rok i za znowu za rok. Reagowanie tu jest wolne. Ale ważne by je widzieć i pomyśleć ok listopada jak zrobić kolejną edycję. Nigdy się przecież nie dojdzie do perfekcji a i każdy pasażer ma inne wymagania.

RaV
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2011, 1:47

Post autor: RaV » 11 sty 2011, 22:32

A Wam jak co się podobało na WOŚPie w tym roku? co zapadło Wam w pamięć? :P

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 22:36

PiotrekS pisze:Dziękuję też za uwagi powoli je czytam, bo tak jak pisałem nie za często tu zaglądam dlatego nadrabiam zaległości;)
Będzie miło, jeżeli ktoś je przeczyta i się choć zastanowi nad ich źródłem i zasadnością - bo w końcu nie temu one służą, by podważać sens tej roboty (a wiem, że trud to niemały :)).

Dzięki też za "ludzki" głos w tej dyskusji - mam nadzieję, że młodsi koledzy też wyciągną wnioski z twojej postawy :)

I powodzenia na przyszły rok :-D
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 11 sty 2011, 22:38

Bastian pisze:
Małryc pisze:Były na tyle straszne by zmienić trasę. Motorniczy bał się spowodowania zatrzymania w Alejach.
To jest jakiś argument. Szkoda, że dopiero teraz.
Poza tym, że cały czas słyszymy o jakiejś tajemniczej usterce, której nikt nie chce nazwać po imieniu.
noidea

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36653
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 sty 2011, 22:42

Adam G. pisze:
Bastian pisze:To jest jakiś argument. Szkoda, że dopiero teraz.
Poza tym, że cały czas słyszymy o jakiejś tajemniczej usterce, której nikt nie chce nazwać po imieniu.
Tu akurat jestem w stanie zrozumieć, że obsługa nie chce o tym pisać na forum. To sprawa ich, motorowego, zajezdni itp.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 11 sty 2011, 22:45

Bastian pisze:
Adam G. pisze:Poza tym, że cały czas słyszymy o jakiejś tajemniczej usterce, której nikt nie chce nazwać po imieniu.
Tu akurat jestem w stanie zrozumieć, że obsługa nie chce o tym pisać na forum. To sprawa ich, motorowego, zajezdni itp.
Nie chcę już drążyć tego tematu, ale to tak jakby powiedzieć, że PKP nie musi informować o przyczynie opóźnienia, bo to ich sprawa. No i owszem, ich sprawa. Tylko jak brak takiej informacji wpływa na wizerunek? :>
noidea

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 sty 2011, 22:46

Adam G. pisze:Tylko jak brak takiej informacji wpływa na wizerunek?
jak widać w tym temacie i po jego rozwoju...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7685
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 12 sty 2011, 0:33

fik pisze:Nagonkę to KMKM tutaj urządza.
A kogóż to nagonili??? Że nie zamierzamy napisać czemu było tak, a nie inaczej? Wyjaśniono tu. Kto nie znał tego dnia sytuacji na mieście od strony zarządzania ruchem, a nie gapia na przystanku, nie zrozumiał i dalej chce koniecznie drążyć odpowiem - bo nie - nie mamy takiego obowiązku, nie musimy się na tym forum z czegokolwiek tłumaczyć.
Adam G. pisze:ale to tak jakby powiedzieć, że PKP nie musi informować o przyczynie opóźnienia, bo to ich sprawa. No i owszem, ich sprawa.
O pozarozkładowych pociągach nie muszą.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ODPOWIEDZ