Gdzie jeszcze można spotka㇠Ikarusy?

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 21 lut 2013, 16:05

A wszystkie wtyczki na 169 są nadal na Ikarusa? Bo ostatnio spotykam na części zawsze Ikarusy, a części zawsze Jelcze. Konkretnie widuję zawsze wysoką podłogę po południu na D20 i D22, a niską zawsze na D21 i D23? Przypadek? :-k

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 984
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 21 lut 2013, 16:06

Raczej tak, parę dni temu były 3 ikarusy i jeden jelcz.

Awatar użytkownika
eustachu
Posty: 210
Rejestracja: 22 lip 2012, 23:06
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: eustachu » 22 lut 2013, 20:12

ashir pisze:
stront pisze:To ja zmodyfikuję nieco pytanie. Na których liniach nocnych będzie można teraz spotkać Ikarusy?
Planowo na wszystkich liniach, które obsługuje Woronicza i Stalowa. A jeśli Ikarus jest w rezerwie to może wyjechać bez problemu na każdą brygadę MZA, bo wszystkie brygady nocne (z każdego zakładu) są wysokie.
Na N50 nie może...
Poszukiwane: - #A015 #A077 #1021 #1061 #1069 #4900 #8108 #8159

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 22 lut 2013, 20:15

A N50 obsługuje MZA? Nie, ty wiesz w ogóle co cytujesz? Stary post, który zdążył się już zdezaktualizować, bo MZA już posiada brygady planowo na niską podłogę.

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 984
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 27 lut 2013, 1:27

Na calaku na 117 Ikarus już niestety się nie pojawi.

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 lut 2013, 14:50

Kelly pisze:Na calaku na 117 Ikarus już niestety się nie pojawi.
Wiemy, ale to od piątku dopiero. Woronicza może jeszcze nas zaskoczyć. ;-)

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 984
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 27 lut 2013, 16:05

ashir pisze:
Kelly pisze:Na calaku na 117 Ikarus już niestety się nie pojawi.
Wiemy, ale to od piątku dopiero. Woronicza może jeszcze nas zaskoczyć. ;-)
Nie zaskoczy, dyspozytor ma wystawiać niską podłogę. Niestety.

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 lut 2013, 17:02

To 5/117 planowo jest na Ikarusa 260 czy SU12/SM12?

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 984
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 27 lut 2013, 17:14

Sytuacja jak z 186. W rozkładzie wysokie a dyspozytor ma wystawiać niskiego. Wczoraj kolega próbował załatwić ikarusa do zdjęć na calaka i się dowiedział, że nie da rady.

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 lut 2013, 17:17

Aha, bo ostatnio pawcio podawał brygady wysokie z materiałów służbowych i ta brygada jeszcze była na Ikarusa. Ale to dobrze jednak wiedzieć, że planowo musi być wóz niski.

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 28 lut 2013, 11:20

Wykaz brygad dziennych wysokich w dni powszednie od 1 marca:
R-6 "Redutowa"
Solówki :arrow:
- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181

R-7 "Woronicza"
Solówki :arrow:
- 010/117
- 6, 011(A)/174
- 011, 012(A)/179
- D28(A), D29(A)/189

Przeguby :arrow:
- D27(A), D32(A)/189
- 011(B), 012(B), 015, 020(B), 051(B), 052(B), 056(B), 057(B), 058(B)/709
- 051(A), 052(A), 056(A), 057(A), 058(A), 059(A)/709+319
- 059(B)/709+727
- 09, 010/710
- 062(A)/711+733
- 54/721+733
- 4/727
- 02(B)/728

R-13 "Stalowa"
Solówki :arrow:
- 09, 010(B)/122
- D20, D21, D22, D23, D24(A)/169
- 03, 05/214
- 04(B)/345

Przeguby :arrow:
- 2, 8/145
- 021(A), 022(A)/162
- 01, 02, 04/338
- 07, 08, 09, 012(A), 014(A)/511
- 062(A), 067(A)/527+805
- 03, 04/705
- 07, 08/718
- 05, 06, 07, 08, 09, 010, 011(A)/723
- 2/735
- 06/738
- 02(B), 05(B), 07(B)/805
- 02(B), 04(B), 06(B)/E-6
- 01(A), 02(A), 03(A)/E-8

Awatar użytkownika
zeus
Posty: 821
Rejestracja: 03 kwie 2008, 20:21

Post autor: zeus » 28 lut 2013, 14:05

A dodatki na 705 i całka w DS już są niskie :?: Bo w rozkładzie od 1 marca nic się nie zmieniło :-k
N64 DW.Centralny...-Płochocińska-Jana Kazimierza- PKP Nieporęt/Białobrzegi

526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE

Tak dla budowy parkingów Park & Ride

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 28 lut 2013, 16:13

Nie są, zapomniałem o tym i nie miałem jak wcześniej tego poprawić. ;-)

Jakub
Posty: 133
Rejestracja: 02 sie 2011, 22:45

Post autor: Jakub » 28 lut 2013, 22:07

Przecież na tych wysokich niby to Brygadach 705 w weekendy i tak jeżdżą MANy

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 28 lut 2013, 22:08

Na 062/711+733 też. Tylko co z tego? Temat brzmi gdzie można spotkać Ikarusy, a nie "Tu będziesz mieć Ikarusa na 1000%."
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

ODPOWIEDZ