Strona 13 z 31

: 21 lut 2013, 16:05
autor: ashir
A wszystkie wtyczki na 169 są nadal na Ikarusa? Bo ostatnio spotykam na części zawsze Ikarusy, a części zawsze Jelcze. Konkretnie widuję zawsze wysoką podłogę po południu na D20 i D22, a niską zawsze na D21 i D23? Przypadek? :-k

: 21 lut 2013, 16:06
autor: Kelly
Raczej tak, parę dni temu były 3 ikarusy i jeden jelcz.

: 22 lut 2013, 20:12
autor: eustachu
ashir pisze:
stront pisze:To ja zmodyfikuję nieco pytanie. Na których liniach nocnych będzie można teraz spotkać Ikarusy?
Planowo na wszystkich liniach, które obsługuje Woronicza i Stalowa. A jeśli Ikarus jest w rezerwie to może wyjechać bez problemu na każdą brygadę MZA, bo wszystkie brygady nocne (z każdego zakładu) są wysokie.
Na N50 nie może...

: 22 lut 2013, 20:15
autor: ashir
A N50 obsługuje MZA? Nie, ty wiesz w ogóle co cytujesz? Stary post, który zdążył się już zdezaktualizować, bo MZA już posiada brygady planowo na niską podłogę.

: 27 lut 2013, 1:27
autor: Kelly
Na calaku na 117 Ikarus już niestety się nie pojawi.

: 27 lut 2013, 14:50
autor: ashir
Kelly pisze:Na calaku na 117 Ikarus już niestety się nie pojawi.
Wiemy, ale to od piątku dopiero. Woronicza może jeszcze nas zaskoczyć. ;-)

: 27 lut 2013, 16:05
autor: Kelly
ashir pisze:
Kelly pisze:Na calaku na 117 Ikarus już niestety się nie pojawi.
Wiemy, ale to od piątku dopiero. Woronicza może jeszcze nas zaskoczyć. ;-)
Nie zaskoczy, dyspozytor ma wystawiać niską podłogę. Niestety.

: 27 lut 2013, 17:02
autor: ashir
To 5/117 planowo jest na Ikarusa 260 czy SU12/SM12?

: 27 lut 2013, 17:14
autor: Kelly
Sytuacja jak z 186. W rozkładzie wysokie a dyspozytor ma wystawiać niskiego. Wczoraj kolega próbował załatwić ikarusa do zdjęć na calaka i się dowiedział, że nie da rady.

: 27 lut 2013, 17:17
autor: ashir
Aha, bo ostatnio pawcio podawał brygady wysokie z materiałów służbowych i ta brygada jeszcze była na Ikarusa. Ale to dobrze jednak wiedzieć, że planowo musi być wóz niski.

: 28 lut 2013, 11:20
autor: ashir
Wykaz brygad dziennych wysokich w dni powszednie od 1 marca:
R-6 "Redutowa"
Solówki :arrow:
- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181

R-7 "Woronicza"
Solówki :arrow:
- 010/117
- 6, 011(A)/174
- 011, 012(A)/179
- D28(A), D29(A)/189

Przeguby :arrow:
- D27(A), D32(A)/189
- 011(B), 012(B), 015, 020(B), 051(B), 052(B), 056(B), 057(B), 058(B)/709
- 051(A), 052(A), 056(A), 057(A), 058(A), 059(A)/709+319
- 059(B)/709+727
- 09, 010/710
- 062(A)/711+733
- 54/721+733
- 4/727
- 02(B)/728

R-13 "Stalowa"
Solówki :arrow:
- 09, 010(B)/122
- D20, D21, D22, D23, D24(A)/169
- 03, 05/214
- 04(B)/345

Przeguby :arrow:
- 2, 8/145
- 021(A), 022(A)/162
- 01, 02, 04/338
- 07, 08, 09, 012(A), 014(A)/511
- 062(A), 067(A)/527+805
- 03, 04/705
- 07, 08/718
- 05, 06, 07, 08, 09, 010, 011(A)/723
- 2/735
- 06/738
- 02(B), 05(B), 07(B)/805
- 02(B), 04(B), 06(B)/E-6
- 01(A), 02(A), 03(A)/E-8

: 28 lut 2013, 14:05
autor: zeus
A dodatki na 705 i całka w DS już są niskie :?: Bo w rozkładzie od 1 marca nic się nie zmieniło :-k

: 28 lut 2013, 16:13
autor: ashir
Nie są, zapomniałem o tym i nie miałem jak wcześniej tego poprawić. ;-)

: 28 lut 2013, 22:07
autor: Jakub
Przecież na tych wysokich niby to Brygadach 705 w weekendy i tak jeżdżą MANy

: 28 lut 2013, 22:08
autor: bartoni722
Na 062/711+733 też. Tylko co z tego? Temat brzmi gdzie można spotkać Ikarusy, a nie "Tu będziesz mieć Ikarusa na 1000%."