Komunikacja na Tarchominie i Nowodworach

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 09 sty 2012, 18:26

ja0306 pisze:Kurcze przeciez to ma pomóc by Ludzie z Białołeki Zachodniej nie jechali do Arkadii tylko do CH Marki i szybciej.
I myślisz, że linia znikąd - donikąd by ich zbawiła? Popatrz jak jeździ 508, jak ma jeździć i jakie potoki obsługuje (ma obsługiwać), które przy takiej zmianie trasy zostałyby bez komunikacji i nie pisz proszę bajek.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

adw
Zbanowany
Posty: 141
Rejestracja: 04 lis 2011, 9:38

Post autor: adw » 09 sty 2012, 18:55

Ciekawy pomysł z tym autobusem do Marek. Jak by nie patrzeć za mało jest linii do marek ze strony Bielan/Tarchomina.

ja0306
Posty: 615
Rejestracja: 02 lut 2006, 15:44
Lokalizacja: Warszawa-Natolin Zachodni

Post autor: ja0306 » 09 sty 2012, 19:01

MisiekK pisze:
ja0306 pisze:Kurcze przeciez to ma pomóc by Ludzie z Białołeki Zachodniej nie jechali do Arkadii tylko do CH Marki i szybciej.
I myślisz, że linia znikąd - donikąd by ich zbawiła? Popatrz jak jeździ 508, jak ma jeździć i jakie potoki obsługuje (ma obsługiwać), które przy takiej zmianie trasy zostałyby bez komunikacji i nie pisz proszę bajek.
508 Obsługuje Potoki Nowodwory-Metro Marymont i Tarchomin-Metro Marymont.
Nowe projektowane 508 ma Obsługiwac potoki Przesiadkowe na odcinki Białołeka-Ratusz>Metro Marymont i Białołeka Ratusz Metro Młociny oraz Tarchomin Płd Metro Młociny.

Mój Pomysł na 508 to linia obsługująca Nowodwory i Tarchomin dla dowozu do Centrum Handlowego Marki Szybko, i żeby 510 nie musiało zawozic nikogo do CH Arkadia i jeździć puste? na AL.Jana Pawła II. A może to powinienem w pomysle napisać o 510 a 508 zostawić jak jest lub dać tą nową trasę z projektu ZTM.
nasza-klasa
maratonypolskie
radiopolska
wawkom.waw
facebook
fotka
sympatia
Randkologia
Apokalipsy.fora.pl

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 09 sty 2012, 23:18

ja0306 pisze:Mój Pomysł na 508 to linia obsługująca Nowodwory i Tarchomin dla dowozu do Centrum Handlowego Marki Szybko, i żeby 510 nie musiało zawozic nikogo do CH Arkadia i jeździć puste? na AL.Jana Pawła II.
Ale jakie jest uzasadnienie czegoś takiego? Cały Tarchomin i Nowodwory przez cały czas wali do centrów handlowych??? Połowa tam pracuje a druga kupuje? 510 i 126 na nadwały pasażerów maszerujących na zakupy o każdej porze dnia nie narzekają. Dramat...
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 09 sty 2012, 23:23

MisiekK pisze:
ja0306 pisze:Mój Pomysł na 508 to linia obsługująca Nowodwory i Tarchomin dla dowozu do Centrum Handlowego Marki Szybko, i żeby 510 nie musiało zawozic nikogo do CH Arkadia i jeździć puste? na AL.Jana Pawła II.
Ale jakie jest uzasadnienie czegoś takiego? Cały Tarchomin i Nowodwory przez cały czas wali do centrów handlowych??? Połowa tam pracuje a druga kupuje? 510 i 126 na nadwały pasażerów maszerujących na zakupy o każdej porze dnia nie narzekają. Dramat...
126 to nawet CHT-Marywilska44 zalicza i jakoś puste jest. Nie znam nikogo, kto z Nowodworów jedzie po zakupy regularnie do CH Targówek. Czasem IKEA, ale Karfur? Zwykle jest to Arkadia.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 09 sty 2012, 23:23

MisiekK pisze:Ale jakie jest uzasadnienie czegoś takiego? Cały Tarchomin i Nowodwory przez cały czas wali do centrów handlowych??? Połowa tam pracuje a druga kupuje?
Sprokett potrzebuje... 8-(
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7690
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 09 sty 2012, 23:28

tarantula01 pisze:Karfur?
Ałchan
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 09 sty 2012, 23:29

Chyba Ąszą
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 09 sty 2012, 23:45

Hm, przy obecnej częstotliwości, to może i w DS to 1 na Okęcie pojechać powinno... :-k
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10654
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 09 sty 2012, 23:46

Ale najwyżej w DS i jednak dojazd do Arkadii to słaby argument. Lepiej podnieść częstotliwość.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 09 sty 2012, 23:47

Lepiej, ale wydłużyć - taniej.

Dojazd do Arkadii to zresztą nie jedyny argument - jedyne połączenie z Bródnem i Nową Pragą (choć po jej obrzeżach), jedyny dojazd do trasy W-Z z części Ochoty (a z pozostałej - z wygodniejszą przesiadką, niż plac Zawiszy i możliwością niejechania 9 na najbardziej obłożonym odicnku), ponadto dojazd do przesiadek na Bielany najkrótszą drogą - trochę tych zalet jest. A skoro nie może jeździć często, to niech chociaż celowanie w te kursy co 15 będzie prostsze.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 10 sty 2012, 0:17

fik pisze:Ale wózki z płaczącymi zestawami z McD!
No daj spokój, kraść wózki z marketu?!

[ Dodano: |10 Sty 2012|, 2012 00:17 ]
Glonojad pisze:jedyny dojazd do trasy W-Z z części Ochoty
A 15? A 157? A 186? A 154?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10654
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 10 sty 2012, 0:19

Bastian pisze:A 15?
Poczytaj podpis fika :-$

[ Dodano: |10 Sty 2012|, 2012 00:21 ]
Bastian pisze:A 186? A 154?
Trochę nie ta W-Z. 157 już najlepsze, ale znowu: to tylko część Ochoty.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Pan Piotr
(XXXX)
Posty: 865
Rejestracja: 26 sie 2007, 18:42
Lokalizacja: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Post autor: Pan Piotr » 10 sty 2012, 0:49

Glonojad pisze:Hm, przy obecnej częstotliwości, to może i w DS to 1 na Okęcie pojechać powinno... :-k
I co? W niedziele przed 10:00 na Banacha bez tramwaju, bo dokładnie o tej porze zaczają kursowanie 14 i 25.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 10 sty 2012, 6:12

Bastian pisze:
Glonojad pisze:jedyny dojazd do trasy W-Z z części Ochoty
A 15? A 157? A 186? A 154?
A wszystko na tak rewelacyjnych taktach, że aż się chce podróżować z przesiadką. ](*,)

Do tego powrót każde z innego przystanku...

Zresztą 154?! Na W-Z przez Redutę Wolską?! Klasyczna trasa W-Z to jednak DT Wola - Dw. Wileński :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Zablokowany