Ulubiony typ muzyki

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Ulubiony typ muzyki to

Pop/Rock
80
39%
Metal
27
13%
HipHop/R&B/Soul
24
12%
Jazz/Swing
7
3%
Klasyczna/Filmowa/Operowa
16
8%
Etniczna
2
1%
Inna
51
25%
 
Liczba głosów: 207

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 28 gru 2006, 21:50

emdegger pisze:
Sweet Haromny :-k .
Literówka ;)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 28 gru 2006, 21:52

emdegger pisze:Mam demo+sporo starszych utworów Comy, które nagrała mi moja koleżanka z Łodzi, znająca ich bardzo dobrze.Gdybyś usłyszał, jak śpiewał Rogucki wcześniej, nie napisałbyś "świetny głos wokalisty", zapewniam. Bardzo często głuchnie w wyższych rejestrach.
Nie wiem jak było wcześniej - nie zaprzeczam, ale słyszę jak jest teraz i uważam, że skalę jak i barwę głosu ma bardzo dobrą.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 28 gru 2006, 22:45

R-11 Kleszczowa pisze:
emdegger pisze:
Literówka ;)
Toć wiem, że literówka, ale Tyś też poprawiał;). A w ogóle to trzeba być ostrożnym. Kiedyś zwróciłem jednemu z userów uwagę, że popełnił błąd, a skończyło się na gigantycznej polemice o polityce, 520 etc. :D .

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 29 gru 2006, 11:46

Piotrek pisze:Nie wiem jak było wcześniej - nie zaprzeczam, ale słyszę jak jest teraz i uważam, że skalę jak i barwę głosu ma bardzo dobrą.
Ale robi z pewnością korekcję głosu podczas nagrywania, bo na koncertach niemiłosiernie fałszuje. Natomiast brawa dla panów gitarzystów, bo przyjemnie łączą gilmourowskie patenty z dobrym rockowym graniem.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5312
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 30 gru 2006, 21:01

Colony pisze: Ale robi z pewnością korekcję głosu podczas nagrywania, bo na koncertach niemiłosiernie fałszuje. Natomiast brawa dla panów gitarzystów, bo przyjemnie łączą gilmourowskie patenty z dobrym rockowym graniem.
Podczas koncertu w Tychach nie odnotowałem żeby Rogucki fałszował :-k A co do gitarzystów, jeśli chodzi o stronę kompozycyjną to większość piosenek oparta jest na 2-3 akordach w typowych progresjach, solówki tak samo - np. motyw solowy z "Zaprzepaszczonych sił..." składa się z tych samych 4 dźwięków co ten z "Listopada". Nie umniejsza to jednak wartości tych kompozycji. Warsztatowo ciągle się rozwijają, podczas koncertów dość sztywno trzymają się wersji płytowej.

@emdegger: Fender Stratocaster będzie drugą po Gibsonie Les Paulu gitarą, którą sobie kupię ;) Ja wolę bardziej mięsiste, grube brzmienie humbuckerów gibsonowych. Aczkolwiek "szklanka" fenderowska też swój urok ma :)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 gru 2006, 21:06

Miałem Was wcześniej spytać, ale zapomniałem :-$ Słyszeliście już nową wersję "Another brick in the wall" :?: Eric Prydz "Proper Education" 8-[
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 gru 2006, 21:26

R-11 Kleszczowa pisze:Słyszeliście już nową wersję "Another brick in the wall" :?:
Nie. Ja kojarzę tylko Korna ;)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5312
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 30 gru 2006, 21:33

Piotrek pisze:Nie. Ja kojarzę tylko Korna ;)
A w wykonaniu Acid Drikers znasz ? ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 gru 2006, 21:40

Paweł_K pisze:A w wykonaniu Acid Drikers znasz
Niet. I jeszcze było coś takiego jak Pink Floyd ;)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

reserved
Posty: 14644
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 gru 2006, 21:43

Piotrek pisze:I jeszcze było coś takiego jak Pink Floyd ;)
Chodzi Ci o remix Erica Prydza ten?

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 gru 2006, 21:45

](*,)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5312
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 30 gru 2006, 21:46

djmc100 pisze:Chodzi Ci o remix Erica Prydza ten?
Won mi z remiksami jakiegoś Eryka cośtam, bo Floydów obrażasz chłopcze

EDIT : James Hetfield z Metallicy powiedział kiedyś że jak dopadnie DJ-a który zrobił remiksy ich kawałków to mu nakopie do d***. Szczęściem, Gilmour czy Waters to stateczni starsi panowie ;)
A co do remiksów to nie znoszę tych disco-przeróbek - "Poison" (ktośtam) "I love rock'n roll" (Brytnej) czy przeróbka Queenu przez Crazy Froga - swoje zdanie już o tym wyrażałem
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 gru 2006, 21:50

djmc100 pisze:Chodzi Ci o remix Erica Prydza ten?
Mnie juz słowo remix odrzuca - więc wolę zostać przy wersji Pink Floydów i uwentualnie Korna. A co do Acid Drinkers to się zobaczy :)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

reserved
Posty: 14644
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 gru 2006, 21:52

Piotrek pisze:Mnie juz słowo remix odrzuca - więc wolę zostać przy wersji Pink Floydów i uwentualnie Korna
Właśnie wnerwia mnie ten remix, szczególnie jak słyszę go w radiu conajmniej kilka razy dziennie. Zaraz przełączam. :P

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 gru 2006, 21:53

djmc100 pisze:
Piotrek pisze:Mnie juz słowo remix odrzuca - więc wolę zostać przy wersji Pink Floydów i uwentualnie Korna
Właśnie wnerwia mnie ten remix, szczególnie jak słyszę go w radiu conajmniej kilka razy dziennie. Zaraz przełączam. :P
Z poprzedniej Twojej wypowiedzi można raczej wnionskować, że nie za bardzo orientujesz się w sytuacji.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ