Strona 14 z 523
: 07 sie 2007, 8:52
autor: Paweł_K
Panowie, tu się wypowiadacie, a może weźmiecie udział w zabawie w typowanie wyników Orange Ekstraklasy ?
viewtopic.php?p=215409#215409 , na koniec ufunduję jakąś nagrodę dla zwycięzcy (może ze dwie koszulki na mój koszt, do tego czasu może się doczekamy oficjalnego wzoru

) Przyłączyć się można w dowolnej chwili, więc zapraszam.
: 12 sie 2007, 20:00
autor: reserved
Legia wygrywa z Groclinem 1:0 .

: 16 sie 2007, 19:41
autor: fik
w kwestii pucharowej Qroclin wygrał z Tobołem w Kustanaju 1:0, co należy uznać za wynik spełniający oczekiwania, ale nic poza tym, a Bełchatów ultrasensacyjnie prowadzi w Dniepropetrowsku 1:0

: 16 sie 2007, 21:16
autor: Bastian
Po czym zremisował 1:1.
: 16 sie 2007, 21:17
autor: Piotrek
Może być...

: 16 sie 2007, 21:20
autor: fik
Zagrają na 0:0 u siebie, w związku z czym dostaną trójką.

: 16 sie 2007, 22:34
autor: Rosa
Warto zauważyć jak nieźli są ostatnio cypryjczycy. Za rok juz nas zapewne wyprzedzą w rankingu. Dzisiaj Anothosis wygrał na wyjeździe z rumunami 3-1
: 14 wrz 2007, 21:57
autor: reserved
Legia zasłużenie wygrała z Łodzkim Widzewem 3:1

: 14 wrz 2007, 22:41
autor: kozioł
A na koniec sezonu będziemy mieć dewastację całej Warszawy
Źle, bardzo źle...

: 14 wrz 2007, 22:43
autor: reserved
kozioł pisze:A na koniec sezonu będziemy mieć dewastację całej Warszawy
Proponuje zgarnąć chuliganów na dzień przed.

: 15 wrz 2007, 16:27
autor: dzidek
kozioł pisze:A na koniec sezonu będziemy mieć dewastację całej Warszawy
Źle, bardzo źle...

Jak przygłupie dzieci napiją się alkoholu to później będą szukać zaczepki i niszczyć miasto.
Miejmy nadzieję, że mistrzostwo Polski powróci do stolicy

Oby!
: 15 wrz 2007, 16:29
autor: Piotrek
Miejmy nadzieję, że mistrzostwo Polski powróci do stolicy

Się z tym zgadzam.
: 15 wrz 2007, 17:07
autor: reserved
Na razie wszystko na to wskazuje.

: 16 wrz 2007, 21:05
autor: TOMEK
dzidek pisze:kozioł pisze:A na koniec sezonu będziemy mieć dewastację całej Warszawy
Źle, bardzo źle...

Jak przygłupie dzieci napiją się alkoholu to później będą szukać zaczepki i niszczyć miasto.
Miejmy nadzieję, że mistrzostwo Polski powróci do stolicy

Oby!
Dzisiaj takiego jednego widziałem. Wsiadł do autobusu, poszedł na tył i zaczął coś gadać, a potem wykrzykiwać te wasze kibicowskie przyśpiewki, ale nikt sie nie przyłączył

mimo, że koleżka zaintonował "lewa strona odpowiada", po za tym cały czas sie śmiał sam z siebie. Nie wiem czy wygrana z widzewem była tak spektakularna, ze jeszcze dzisiaj ten typek musiał to obwieszczać na cały autobus, ale kibice Legii to jednak świry

: 16 wrz 2007, 21:47
autor: reserved
TOMEK pisze:ale kibice Legii to jednak świry
